Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 04, 13:47)

O dabar prasau pagalbos, renkuosi is situ dvieju lovu:

1) http://www.voresta.l... gelyte web.JPG
2) http://www.voresta.l...ija su deze.JPG

Kaina ta pati, su gelem man graziau, nei su pauksciukais, bet pas mane berniukas!!!
Ka man daryti, kaip atrodytu, jei berniuko lova butu su gelem? Vyras sako, ten kaip ornamentas, o ne geles smile.gif



Na šiaip jos abi gi labai panašios - tik ir skiriasi tuo ar gėlytės ar paukščiukai. Tai jei gėlytės nelabai tinka, tai tada belieka paukščiukai biggrin.gif
Dar gal apsispręsti padėtų tai, kad kiek matau iš jų internetinio puslapio, tai su gėlytėmis lovytė yra gaminama tik 1600 x 70 cm matmenų, o su paukščiukais 1400 x 70 cm ir 1800 x 80 cm. Tai žiūrint kokio dydžio jūs tą lovytę planuojate pirkti.
Be to su gėlytėmis būna balta ir antikinė spalva, o su paukščiukais balta, antikinė ir natūralaus medžio (lakas kitaip tariant).
Man tai pvz. ta su paukščiukais nelabai ir nusileidžia tai su gėlytėmis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 04, 14:47)
taip pažiūrinėjus - kiek visko fainų mergytėms yra  wub.gif o berniukams kas - piratai, dinozaurai, mašinos  doh.gif visas smagumas tėčiui, o ne mamai  unsure.gif


Dar kaukoles pamirsai pamineti doh.gif
Kosmaras, kaip nieko nera berniukams.
O kur meskiukai wub.gif , zvaigzdutes, debeseliai, kad ir kokie kamuoliukai ar kazkas pan.
Papildyta:
QUOTE(xjurga @ 2009 02 04, 15:00)
Na šiaip jos abi gi labai panašios - tik ir skiriasi tuo ar gėlytės ar paukščiukai. Tai jei gėlytės nelabai tinka, tai tada belieka paukščiukai  biggrin.gif
Dar gal apsispręsti padėtų tai, kad kiek matau iš jų internetinio puslapio, tai su gėlytėmis lovytė yra gaminama tik 1600 x 70 cm matmenų, o su paukščiukais 1400 x 70 cm ir 1800 x 80 cm. Tai žiūrint kokio dydžio jūs tą lovytę planuojate pirkti.
Be to su gėlytėmis būna balta ir antikinė spalva, o su paukščiukais balta, antikinė ir natūralaus medžio (lakas kitaip tariant).
Man tai pvz. ta su paukščiukais nelabai ir nusileidžia tai su gėlytėmis  4u.gif


Man su gelytemis, tai labai labai wub.gif , bet gi berniukas doh.gif
O su gelytem irgi yra 80x180 ir mums baltos lovos reikia.
Tai vat ir suku galva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 04, 15:42)

Man su gelytemis, tai labai labai wub.gif , bet gi berniukas doh.gif
O su gelytem irgi yra 80x180 ir mums baltos lovos reikia.
Tai vat ir suku galva rolleyes.gif


ant tų gėlyčių priklijuoti dinozaurų lipdukų hihihi.gif maniškis apsiklijavęs visą lovą tais dinozaurauis doh.gif ir dar aiškina, kad dinozaurai neseniai gyveno nes neringa iš bim bam taip dainuoja hihihi.gif

o šiaip dar lovų Daug pasaulių pažiūrėk.
Atsakyti
QUOTE(MikaPuk @ 2009 02 04, 14:14)
O tai tos vorestos antik lovytes nepatinka, man tos tamsios net labiau prie sirdie ir berniukui tinka

tiesa kam gelytes neitiko, juk galima uzglaistyt  lotuliukas.gif nepykit tik juokauju ax.gif


Tai butent, kad patiko tos gelytes, bet berniukui...
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 04, 16:55)
Tai butent, kad patiko tos gelytes, bet berniukui...



Imkit su paukščiukais, o kai bus mergytė, tada ir su gėlytėmis prigriebsit biggrin.gif
Aš tai dukrytei turbūt imsiu su paukščiukais, nes mums dar ilgai užtenks nedidukės (140 cm) lovos. Antram vaikučiui paskui irgi nupirksim tokią pačią, nes pradžioj darysim vieną vaikų kambarį. O kadangi pagal prognozes turėtų būti broliukas, tai tuo labiau belieka su paukščiukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 02 04, 16:47)
Imkit su paukščiukais, o kai bus mergytė, tada ir su gėlytėmis prigriebsit  biggrin.gif
Aš tai dukrytei turbūt imsiu su paukščiukais, nes mums dar ilgai užtenks nedidukės (140 cm) lovos. Antram vaikučiui paskui irgi nupirksim tokią pačią, nes pradžioj darysim vieną vaikų kambarį. O kadangi pagal prognozes turėtų būti broliukas, tai tuo labiau belieka su paukščiukais  biggrin.gif


Super, as taip ir galvojau, imu pauksciukus, o kai bus mergyte (jeigu bus mergyte), imsiu gelytes, nes pas mus irgi bus vienas vaiku kambarys.
Atsakyti
Pritariu kad berniukam baisiai nieko nera.
kaip tik mane dabar kamuoja kurybines kancios del mazojo kambario. nei baldu nei tapetu - nieko normalaus nera. renkuos tarp lektuvu ir McQueen (ratai).... g.gif
zinoma viska reikes gamintis - ir fototapetus ir baldus.
tik tie ratai turbut greitai atsibosti gali.... zodziu tikros kurybines kancios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrenas: 04 vasario 2009 - 17:21
QUOTE(agnesa @ 2009 02 03, 08:19)
Turiu klausimėlį įrenginėju dukrytėm kambarius vienai sudėjom medines grindis.

O mažajai neliko lentų , tai nusprendėm nupirkti ką nors kito vyras siūlo laminatą, o aš norėčiau linoliaumo arba kiliminės dangos.

medines, medines, tik ne kilimą ir ne laminatą schmoll.gif gyvenam su laminatu, tai šalta, brrr. vaikas vistiek pažeme sukiojasi, tai sėdi, tai ropinėja, tai dėlioja kaladėles, o jausmas - lyg ant plastmasės sėdėtum, ten to medžio visai nėra irnesakyk.gif

o kiliminė tai dulkių ir alergijos rinkinys, jums nesijaučia, vaikai tai arčiau grindų būna vis...

QUOTE(jolanty @ 2009 02 03, 15:30)
Tada viskas labai puiku. Nebuvau pastebejusi tos apsaugos. Na kas baisiausio gali atsitikti jei mazyte iskris is lovos? Esu pati maza iskritusi. Dabar turiu bent smagu prisiminima.

nelygu koks vaiko amžius ir miegojimo įpročiai. maniškė iš lovos kristų bent 20 kartų per naktį, nes tiek sukiojasi, sėdasi, griūna, atsitrenkia į medinį kraštelį, į apsaugėles... baisu net pagalvoti apie kritimą ant žemės unsure.gif

QUOTE(ausrenas @ 2009 02 04, 17:19)
Pritariu kad berniukam baisiai nieko nera.
kaip tik mane dabar kamuoja kurybines kancios del mazojo kambario. nei baldu nei tapetu - nieko normalaus nera. renkuos tarp lektuvu ir McQueen (ratai).... g.gif
zinoma viska reikes gamintis - ir fototapetus ir baldus.
tik tie ratai turbut greitai atsibosti gali.... zodziu tikros kurybines kancios.

o internetu tapetų užsisakyt nenorit? SM radau nuorodą, ten tapetų visas lobynas biggrin.gif

www.color24.eu
siunčia ir į LT
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 04, 13:47)

Nusipirkau staliuka su dviem kedutem uz 130Lt. Stalo ir keduciu pavirsius juodas, ant jo galima piesti su kreidutem. Kojos medines. Per vidury stalo yra toks dekliukas, kur galima susideti kreidutes. Jei kam idomu, galesiu duoti tel. is ko pirkau smile.gif


mes irgi toki turim, tik keista, pardaveja sake, kad jis daniškas, o kai išpakavom - JYSK, ir mediena vietomis suskilinejusi.....
Atsakyti
Mamytės, gal kas ieškote vaikiškos dviaukštės lovos. ? Mb draugai parduoda- nenauja bet geros būklės. Jei ką domina-išmatavimus ir foto atsiųsčiau per AŽ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 02 04, 20:11)
Mamytės, gal kas ieškote vaikiškos dviaukštės lovos. ? Mb draugai parduoda- nenauja bet geros būklės. Jei ką domina-išmatavimus ir  foto atsiųsčiau per AŽ.  4u.gif

tai kodel negali iskart cia idet?
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2009 02 04, 22:57)
tai kodel negali iskart cia idet?

cia kaip ir neskelbimu lenta gi smile.gif

yra gi moderatore atskira tema atidarius kur galima deti savo skelbimus
mirksiukas.gif
Atsakyti