Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(tomax @ 2009 02 03, 18:37)
Nuostabus kambarys, jei ne paslaptis, kur pirkote. as taip pat megeja tamsiu spalvu, tai likau suzaveta. Mano berneliui tik 2, bet gal kitomis detalemis bus galima vaikiskuma sukurti.

Aciu, smagu kad patinka. Bet mes ne LT gyvenam...nepagelbesiu del baldu 4u.gif

QUOTE(Schnecke @ 2009 02 03, 21:28)
blink.gif  Prie ko cia dvarelis?
Cia kaip is "Forest Gump": gyvenimas kaip saldainiu dezeute smile.gif Nuostabu 4u.gif

Sakai? biggrin.gif Na tikrai cia pasiula begaline...visko...Bet va vistiek mazajam i kambari nerandu lentynos kokios noreciau biggrin.gif

QUOTE(fatima74 @ 2009 02 04, 09:17)
hmmmmm....labas rytas 4u.gif pasirodo labai rizikinga ka nors supermamose parasyt g.gif norisi palaikyt linksmesne atmosfera,o cia viskas rimtai priimama doh.gif ir pykstama,,,nu rimtai nemokejau kad viena nuotraukyte liktu,,,,isejo paklode doh.gif dabar man nusisaut doh.gif o del dvarelio,,,,nu man pasirode idomus interjeras,,,tos durys ir siaip,,,nu aisku kad ne dvarelis,bet ar nenoretumem siuolaikiskam dvarely gyvent ax.gif  nu nepykit mamytes jau taip,,,,,as nieko blogo,,,,man patinka cia apsilankyt ir pasidziaugt,,,,tik daugiau nieko neberasysiu

Del "paklodziu" nemanau kad kas pyksta, tiesiog draugiskas pastebejimas 4u.gif Man kiek ir nepatogu asmeniskai darosi, kad kambarys is puslapio i puslapi keliauja biggrin.gif
Del "dvarelio"...pasirode su ironija klausimas, turbut del tu keliu is juoko besiraitanciu smailiku( lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sorriso: 04 vasario 2009 - 09:39
aš dvarelį už komplimentą priimčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 02 03, 23:22)
Ačiū labai mirksiukas.gif dar žiūrinėjau Senukuose man reikia berniukui, nu jau labai baisus jis man, nes su kaukolėmis, manau jos tokio amžiaus vaikui tikrai netinka schmoll.gif
user posted image

O va šitas man gražus...... Kaip jum jis, ar labai mergaitiškas ax.gif  blush2.gif
user posted image



Tas su drugeliais tai man daug mielesnis. Šiaip į jį pažiūrėjus iš karto pagalvoji, kad jis mergaitiškas, bet pagalvojus, tai manau gali ir berniuko kambaryje puikiausiai stovėti. Ten gi gėlytės, bitės.... O kad truputi ružavumo yra tai nieko. Idomu tik kaip jų kokybė. Gal kas iš mamyčių tokį turi? Man kažkodėl atrodydavo, kad jie tokie neilgaamžiai, bet čia jau geriau matosi kai naudoji juos.
Atsakyti
Dar dėl kiliminės dangos - mes irgi valgome tik prie stalo, bet vaikas jau pasiekia prisistūmęs kėdę ką nors nusitraukti nuo stalo (obuolį ar sausainį) ir nešasi belekur, gerai jei sužiūriu, dabar jau ant laiptų vartelius net uždėjau, kad neišeitų iš antro aukšto, jei aš kuo užsiėmusi, bet taip bus iki kol jam sukaks 3 ar 4 metai, išmoks vartelius atsidaryti ir viskas, vaikai jau tokie - čia vienoj vietoj, čia apsisuki jau jis visai kitam gale. Maistas dar menkiausia bėda, visgi blogiausia su dažais, kurie kartais visai netyčia pasipila..
Aišku kiekvienam savo - pabandysite ir patys nuspręsite ar jums tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 02 03, 22:22)
Ačiū labai mirksiukas.gif dar žiūrinėjau Senukuose man reikia berniukui, nu jau labai baisus jis man, nes su kaukolėmis, manau jos tokio amžiaus vaikui tikrai netinka schmoll.gif
user posted image

O va šitas man gražus...... Kaip jum jis, ar labai mergaitiškas ax.gif  blush2.gif
user posted image



As ta staliuka su kedutem (su kaukolem) baldu rojuj maciau, tai apsalus buvau, kaina 250Lt., o senukuose 99Lt.(arba as senukuose kazka netaip supratau).
Dar buvau viena lova nusiziurejus, tai ji vienoj parduotuvej kainavo 1000Lt., o baldu rojuj 1500Lt. Kosmaras!!!
Papildyta:
Nusipirkau staliuka su dviem kedutem uz 130Lt. Stalo ir keduciu pavirsius juodas, ant jo galima piesti su kreidutem. Kojos medines. Per vidury stalo yra toks dekliukas, kur galima susideti kreidutes. Jei kam idomu, galesiu duoti tel. is ko pirkau smile.gif

O dabar prasau pagalbos, renkuosi is situ dvieju lovu:

1) http://www.voresta.l... gelyte web.JPG
2) http://www.voresta.l...ija su deze.JPG

Kaina ta pati, su gelem man graziau, nei su pauksciukais, bet pas mane berniukas!!!
Ka man daryti, kaip atrodytu, jei berniuko lova butu su gelem? Vyras sako, ten kaip ornamentas, o ne geles smile.gif
Atsakyti
man tai ten vorestos irgi gėlės, ne ornamentas ax.gif

o nė viena nebandėte baldelių iš Hobby hall? g.gif rašo, akd suomiški ir braziliški g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 04 vasario 2009 - 13:08
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 04, 14:47)
O dabar prasau pagalbos, renkuosi is situ dvieju lovu:

1) http://www.voresta.l... gelyte web.JPG
2) http://www.voresta.l...ija su deze.JPG

Kaina ta pati, su gelem man graziau, nei su pauksciukais, bet pas mane berniukas!!!
Ka man daryti, kaip atrodytu, jei berniuko lova butu su gelem? Vyras sako, ten kaip ornamentas, o ne geles smile.gif


man irgi berniukui reikia verysad.gif bet vyras su gėlytėm, kai pamatė..... doh.gif

gal galit nurodyt kur dar galima pasižiūrėt?
Atsakyti
vorestos jaunuolio lova be gėlyčių smile.gif ir viktorija be gėlyčių - su paukščiukais smile.gif
nueik į hobby hall lego lovą pažiūrėti g.gif rašo, kad suomiškos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 04 vasario 2009 - 14:04
QUOTE(Likka @ 2009 02 04, 13:44)
man irgi berniukui reikia  verysad.gif bet vyras su gėlytėm, kai pamatė.....  doh.gif

gal galit nurodyt kur dar galima pasižiūrėt?




O tai tos vorestos antik lovytes nepatinka, man tos tamsios net labiau prie sirdie ir berniukui tinka

tiesa kam gelytes neitiko, juk galima uzglaistyt lotuliukas.gif nepykit tik juokauju ax.gif
Atsakyti
tamsi spalva netinka mums schmoll.gif smile.gif

dar pažiūrinėsiu hoby hall 4u.gif
Atsakyti
taip pažiūrinėjus - kiek visko fainų mergytėms yra wub.gif o berniukams kas - piratai, dinozaurai, mašinos doh.gif visas smagumas tėčiui, o ne mamai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 04 vasario 2009 - 14:48