Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Kristuks @ 2009 02 03, 12:15)
C-girl, o Jūsų vaikučių kambaryje kur dedasi patalynė? Lieka ant lovos? Nes lovų apačia kaip ir tuščia.... 4u.gif  smile.gif  ax.gif  blush2.gif
Ar nesusimurdo ta patalynė po apklotais? Ir ar vaikai tuos apklotus patys klojasi???

Ir ačiū kitoms mamos už nuomones... smile.gif šiuo klausimu... smile.gif

Pas dickius ant lovos lieka, po lova kaip pati matai tuscia ax.gif Pas maziuka stalcius yra, bet vistiek daugiausia patalyne lieka ant lovos po apkloteliu. Nenusimurdo patalyne...nu nebent duksta, bet jei atsiseda pasedet tai ne. Del klojimosi, tai klojasi ir patys(bet man visada norisi perkloti po ju klojimo lotuliukas.gif ), o nuotraukai padaryti tai zinoma kad as paklojau biggrin.gif

Del vaiku kambario grindu dangos, tai as noreciau mediniu, bet pas mus visam antram aukste kilimai(aciu dievui trumpo plauko biggrin.gif ). Is vienos puses smagu- basom kojom nesalta, krentant is lovos minksciau biggrin.gif Mes beje jokiu sausainiu ir absoliuciai nieko nevalgom antram aukste, ar kur kitur namie...net sausainio valgymas vyksta virtuveje prie satlo, tai kazkaip svarus tie kilimai ax.gif Jei koks flomasteris nukrenta, tai lieka demele...bet pas maniskius flomasteriai "washable", tai su kilimo valikliu pavalai deme ir svaru. Bet siaip jei reiktu rinktis rinkciausi medines grindis, man vistiek graziau ir svariau 4u.gif Pas mus visam pirmam aukste medines, antram aukstui neuzteko... verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 02:16)
Parodau savo vyresneliu kambari(6 ir 7 metu)...Zadejau daryti piratini kambari, su laivais ir zemelapiais, bet gerai kad nedariau, nes piratus pakeite star wars....Taigi zmogiuku pomegiai keiciasi kas pusmetis. Nutariau bus silta ir sauleta- dickis sako Egiptas cia, sesemeciui Afrika... biggrin.gif  Dar kur nors pasaulio zemelapi ant sienos itaisysiu, nes vienas geografas ryskus auga...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image
Kazkaip visada sugriztu prie tu paciu spalvu paletes... biggrin.gif  Mazgio kambari rodziau jau anksciau, tai spalviskai panasu blush2.gif


Nuostabus kambarys, jei ne paslaptis, kur pirkote. as taip pat megeja tamsiu spalvu, tai likau suzaveta. Mano berneliui tik 2, bet gal kitomis detalemis bus galima vaikiskuma sukurti.
Atsakyti
QUOTE(fatima74 @ 2009 02 02, 23:03)

Papildyta:
GAL KOKIAM DAVARELY GYVENAT bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blink.gif Prie ko cia dvarelis?

QUOTE(c-girl @ 2009 02 03, 07:16)
Ne ne toje pacioje parduotuveje...stalai(su kedem komplektuke) pirkti 3 metais veliau...netiketai uzklupom ieskodami visai ko kito biggrin.gif Teko parduoti Ikea'jos staliukus pirktus pries metus.

Cia kaip is "Forest Gump": gyvenimas kaip saldainiu dezeute smile.gif Nuostabu 4u.gif

As tik uz medines grindis. Musu vaikas yra labai alegiskas, tai kilimines dangos niekad ir nebus jo kambaryje. O valgom mes tik prie stalo.

Patalyne paliekam ant lovos ir apklojam apklotu.
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 02 03, 12:57)
Aš tai kelinta diena vis neatsidžiaugiu mūsų naujuoju staliuku ir kėdutėmis. O dukrytė irgi nenulipa nuo jų. Tai taip smagu, kad ne veltui pirkom ir viskas naudojama.
Dėl kainų, tai konkrečiai už šį staliuką su 2 kėtutėmis  su rožiniu "stalviršiu" mokėjome 350 Lt. Bet čia pirkome "Gudrutyje", gal kitur ir pigiau būtų, nežinau... Šiaip iš pačios "Vorestos" galima užsisakyti su kitų spalvų "stalviršiais".
Buvo ten taip pat staliukas su kėdutėmis visas medžio spalvos http://www.teide.lt/...ektas Marta.jpg  Tai jis kainavo 290 Lt.
Ilgai su vyru diskutavom kurį imti, nes man tai aišku rožinio reikėjo  blush2.gif  o jis buvo už tą natūralios spalvos. Tai leidom dukrai išsirinkti  biggrin.gif

Ačiū labai mirksiukas.gif dar žiūrinėjau Senukuose man reikia berniukui, nu jau labai baisus jis man, nes su kaukolėmis, manau jos tokio amžiaus vaikui tikrai netinka schmoll.gif
user posted image

O va šitas man gražus...... Kaip jum jis, ar labai mergaitiškas ax.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tatedo: 03 vasario 2009 - 22:24
As vasara dukrai uasakinejau baldus. Susiradau internete firma ''Diatkovo baldai'', anksciau buvo pas Juozapa pasaze, dabar kiek zinau i Skraja persikele, esu labai patenkinta kokybe ir kaina. Sedejom su konsultante ir deliojom prie kompo ivairiausius kambario variantus. Baldus gamina Rusijoj, atkeliauja per 1,5 men, instrukcija surinkimo labai aiski. O ir palyginus labai pigiai mes uz viska sumokejom ( uzsakinejom didele kampine spinta, tada drabuziu lentyna, komoda, kampini rasoma stala, dar viena lentynu spinta su stalciukais, dar atvira lentynu stova zaislam sudet, tada lentynas virs komodos ir idomu lentyna virs stalo) ir visa tai mum nekainavo net 4000 Lt bigsmile.gif
Taip kad rekomenduoju thumbup.gif , jei kam bus idomu galesiu nufotkinti kambari, tik jus man i az parasykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 02 04, 01:30)
As vasara dukrai uasakinejau baldus. Susiradau internete firma ''Diatkovo baldai'', anksciau buvo pas Juozapa pasaze, dabar kiek zinau i Skraja persikele, esu labai patenkinta kokybe ir kaina.


Va dar rusu nuoroda idedu:
http://www.dyatkovo....e_i_molodezhnie
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 03, 11:46)
Tai gali bent viena o nevisas  mirksiukas.gif
Gali, bet gal nemoka padaryt, kad tik viena notrauka liktų? biggrin.gif
QUOTE(aige @ 2009 02 03, 16:06)
Šiaip moderatoriai įspėja , kad necituoti nuotraukų  4u.gif  tai gal ir reik laikytis taisyklių.
Taip tikrai, taisyklių laikytis reikia. laugh.gif Bet negi po kiekvienos pacituotos nuotraukos dejuosi, kad "paklodę" pacitavo? mastau.gif

Tomax lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 04 vasario 2009 - 06:46
sveikutės dar karta

ačiū už patarimus
važiavom linoliaumo pažiūrėti ir neatsilaikiau nusipirkom kiliminę dangą.

user posted image
Atsakyti
mes irgi tokia ziurejom,patiko,bet kadangi ar nezinom kas pilvelyje gyvena, tai baisoka buvo ruzava pirkt ax.gif nupirkom zalia,kad tiktu ir mergytei ir berniukui ax.gif
Atsakyti
aš buvau labai patenkinta nes vaikas nematė kai nupirkom tik įvertino kai paklojom .

Viską pasakė jos reakcija thumbup.gif

tik nepatinka kvapas nuo kiliminės dangos.

įdomu kaip išnaikinti verysad.gif
Atsakyti
hmmmmm....labas rytas 4u.gif pasirodo labai rizikinga ka nors supermamose parasyt g.gif norisi palaikyt linksmesne atmosfera,o cia viskas rimtai priimama doh.gif ir pykstama,,,nu rimtai nemokejau kad viena nuotraukyte liktu,,,,isejo paklode doh.gif dabar man nusisaut doh.gif o del dvarelio,,,,nu man pasirode idomus interjeras,,,tos durys ir siaip,,,nu aisku kad ne dvarelis,bet ar nenoretumem siuolaikiskam dvarely gyvent ax.gif nu nepykit mamytes jau taip,,,,,as nieko blogo,,,,man patinka cia apsilankyt ir pasidziaugt,,,,tik daugiau nieko neberasysiu schmoll.gif schmoll.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tomax @ 2009 02 03, 20:37)
Nuostabus kambarys, jei ne paslaptis, kur pirkote. as taip pat megeja tamsiu spalvu, tai likau suzaveta. Mano berneliui tik 2, bet gal kitomis detalemis bus galima vaikiskuma sukurti.



Laaabai gražu wub.gif 4u.gif
Atsakyti