Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(lile @ 2009 02 03, 11:57)
Kas kur perkate kedes vaikams prie rasomuju stalu. Maniskis labai pries ratukus, bet ar imanoma grazias vaikams kedes rasti be ratuku smile.gif Ir dar mums naturalus medis netinka, is naturalaus, dar kazko grazaus yra.


teisingai tb sako smartass.gif: aš niekada nesusimąstydavau, bet pasirodo, kad vaikams kėdes rreikia pirkti be ratukų, siekiant išsaugoti laikyseną, stuburą. kėdės aukštis gali kilnotis, bet be ratukų turi būti.
Papildyta:
QUOTE(xjurga @ 2009 02 03, 12:57)
Aš tai kelinta diena vis neatsidžiaugiu mūsų naujuoju staliuku ir kėdutėmis. O dukrytė irgi nenulipa nuo jų. Tai taip smagu, kad ne veltui pirkom ir viskas naudojama.
Dėl kainų, tai konkrečiai už šį staliuką su 2 kėtutėmis  su rožiniu "stalviršiu" mokėjome 350 Lt. Bet čia pirkome "Gudrutyje", gal kitur ir pigiau būtų, nežinau... Šiaip iš pačios "Vorestos" galima užsisakyti su kitų spalvų "stalviršiais".
Buvo ten taip pat staliukas su kėdutėmis visas medžio spalvos http://www.teide.lt/...ektas Marta.jpg  Tai jis kainavo 290 Lt.
Ilgai su vyru diskutavom kurį imti, nes man tai aišku rožinio reikėjo  blush2.gif  o jis buvo už tą natūralios spalvos. Tai leidom dukrai išsirinkti  biggrin.gif


kaip tik gavau ats iš vorestos thumbup.gif
Gaminai siunciami nesurinkti. Kainos be pristatymo su pristatymu.

1. Komoda Marta 1balinta- be lentos- 601,86/691,11 Lt.

2. Lentyna su dezemis – balinta- 693,65/782,90 Lt + spalva 100 Lt.

3. Komplektas Marta balinta- balinta 262,76/316,31 Lt. jei spalva 353,29 Lt.

trečia pozicija - staliukas su 2 kėdutėm.
Atsakyti
QUOTE(jevcia @ 2009 02 03, 11:13)
mes tai dejom "ilgaplauke" kilimine danga  lotuliukas.gif , pagalvojom kad bus silciau ir mieliau ropot smile.gif
nezinau kaip bus praktikoje su jos naudojimu, nes kambario gyventojas kol kas mano pilvuke, bet kol kas labai miela ir grazu smile.gif

Taip, kol vaikas dar pilvelyje, tai tikrai gražu smile.gif bet jis užaugs ir ne tik ropos, o ir bėgios, pešios kilimą ir viską kiš į burną, valgys sausainius (ypač avižiniai sausainiai tampa puikiausios tepimui košės konsistencijos biggrin.gif ), obuolius, sysiu darys, pieš kreidelėmis, flomasteriais, dažais... ir visa tai bus ant kilimo, ilgaplaukio kilimo... hmmm g.gif bus sunku..

Tikrai kilimo nepatariu vaikų kambary, tiesiog bus ištisinis dėmių išiminėjimas ir kilimo plovimas, paauglio galbūt, bet ne mažuliuko vaiko. Aš esu tik už medines grindis (parketas, lentos), na dar kamštis, kas mėgsta (man asm. visai nepatinka ši danga dėl išvaizdos).
Atsakyti
as tik uz parketa arba lentas, sudejom laminata, kad ir ne pigu, vistiek jis man netikras, saltas, dulkes kamuoliais ritasi.?
schmoll.gif
Apacioj lentines grindys, tai net miela vaikstinet, o virsui pas vaika laminatas netikras ir saltas, nemalonu basai net stovet. schmoll.gif
Nera net ka lygint. ax.gif
Va kaip su kamsciu, tai nezinau.
O jis neturi polinkio trupeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2009 02 03, 14:32)

Va kaip su kamsciu, tai nezinau.
O jis neturi polinkio trupeti g.gif


nea smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 02 03, 15:06)
Taip, kol vaikas dar pilvelyje, tai tikrai gražu smile.gif bet jis užaugs ir ne tik ropos, o ir bėgios, pešios kilimą ir viską kiš į burną, valgys sausainius (ypač avižiniai sausainiai tampa puikiausios tepimui košės konsistencijos biggrin.gif ), obuolius, sysiu darys, pieš kreidelėmis, flomasteriais, dažais... ir visa tai bus ant kilimo, ilgaplaukio kilimo... hmmm g.gif bus sunku..

Tikrai kilimo nepatariu vaikų kambary, tiesiog bus ištisinis dėmių išiminėjimas ir kilimo plovimas, paauglio galbūt, bet ne mažuliuko vaiko. Aš esu tik už medines grindis (parketas, lentos), na dar kamštis, kas mėgsta (man asm. visai nepatinka ši danga dėl išvaizdos).



apginsiu musu pasirinkima trupuciuka smile.gif
pas mano teta tokia pat ilgaplauke kilimine danga jau 12 metu guli, beto ji sviesi ir jai nieko neatsitiko. sake siurbiasi puikiai, nes siurblis pakelia tuos plaukiukus ir viska puikiai istraukia, o tos su trumpais seriukais tai i juos tiek prisivelia, kad sunku netgi su galingu siurbliu istraukt. beto sake nei vyno demiu nei jokiu kitu nesimato nes viskas puikiai issiplauna. tai mes padrasinti is kart sau i miegamaji nusipirkom, pagyvenom metus, ziauriai mums patiko tai ir vaikui nusprendem toki pat idet. Beto gi vaikas paaugs, nores pats sau prisiderint kambari tai ir bus puiki proga pakeist lotuliukas.gif bent jau kol kas optimistiskai i visa tai ziuriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jevcia @ 2009 02 03, 15:53)
... bent jau kol kas optimistiskai i visa tai ziuriu smile.gif

Jei jau esat išbandę ir jums tinka, tai ir thumbup.gif , kai gims 2.gif - sužinosit, ar tinka vaikui mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus apie "Vorestos" baldus, daug info gavau thumbup.gif
Dabar patarkit, kas geriau ir kokybiskiau, gal kas su abiem lovom buvot susidure?
Ar sita geresne lova:
http://www.voresta.l... gelyte web.JPG
Ar kur yra "Daug pasauliu" lietuviu gamybos "Aidas ir ko" na tos standartines, foto nerandu g.gif

Ir gal kas matete, kur gyvai butu galima sia komoda apziureti?
http://www.voresta.l.../kooda gele.JPG
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 31, 22:30)
Šita lovytė turi apsaugėlę. Štai čia ji matosi http://www.mazyliora...57;;cat,;id,334. Ji tik tai ne per visą lovytės kraštą. Jei vaikutis naktį neapsisuką 180 laipsnių kampu, tai užtenka ir tokios. Mano atveju, kadangi dukrytė migruoja po visą lovą, tai reikėtų dar kažko papildomo, bet manau, kad užtektų ir kokios ale volelio formos pagalvėlės uždėti.


Tada viskas labai puiku. Nebuvau pastebejusi tos apsaugos. Na kas baisiausio gali atsitikti jei mazyte iskris is lovos? Esu pati maza iskritusi. Dabar turiu bent smagu prisiminima. O mamytei irgi laikas pasiiketi savo maziuku ir leisti mokintis is savo patirties wub.gif
O is tikruju labai aciu uz si modeli. Labai norejau dukrytei tokios lovos, o dar kai idejai nuorodas su antikiniu modeliu wub.gif wub.gif wub.gif
Itariu, kad ieskosime sios parduotuves ir pirksime lovyte savo pupai. O mazyte lovyte "uzkeiksime" broliukui arba sesytei.
Papildyta:
QUOTE(agnesa @ 2009 02 03, 10:19)
Sveikutės  bigsmile.gif

Turiu klausimėlį įrenginėju dukrytėm kambarius vienai sudėjom medines grindis.

O mažajai neliko lentų , tai nusprendėm nupirkti ką nors kito vyras siūlo laminatą, o aš norėčiau linoliaumo arba kiliminės dangos.

gal turit patarimų.

Ką jūs dėjot vaikų kambariuose. g.gif  ax.gif


planuoju deti laminata. man grazu. O siaip jei mergaite maza, ir daznai krenta, geriau linoliaumas arba kamstine danga. Su kilimine danga - atsargiai. Labai daug dulkiu renka. Prie viso sio nepatogum gali buti dar geras alergijos provokatorius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanty: 03 vasario 2009 - 15:36
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 03, 16:07)
Aciu uz atsakymus apie "Vorestos" baldus, daug info gavau thumbup.gif
Dabar patarkit, kas geriau ir kokybiskiau, gal kas su abiem lovom buvot susidure?
Ar sita geresne lova:
http://www.voresta.l... gelyte web.JPG
Ar kur yra "Daug pasauliu" lietuviu gamybos "Aidas ir ko" na tos standartines, foto nerandu g.gif




Na dėl kokybės, tai turbūt abi lovelės kokybiškos... Aš šiaip rinkčiausi "Vorestos", nes ši lovelė idomesnė, o "Daug pasaulių" labai jau standartinė ax.gif Bet gal kas įvardins ir konkretesnių pliusų ir minusų kurios nors lovelės naudai.

Jolanty, džiaugiuosi, kad padėjau apsispręsti biggrin.gif Man ta antikinė spalva irgi labai labai thumbup.gif Gaila, kad tik nepavyko apžiūrėti kaip ji gyvai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 02 03, 15:07)
Aciu uz atsakymus apie "Vorestos" baldus, daug info gavau thumbup.gif
Dabar patarkit, kas geriau ir kokybiskiau, gal kas su abiem lovom buvot susidure?
Ar sita geresne lova:
http://www.voresta.l... gelyte web.JPG
Ar kur yra "Daug pasauliu" lietuviu gamybos "Aidas ir ko" na tos standartines, foto nerandu g.gif

Ir gal kas matete, kur gyvai butu galima sia komoda apziureti?
http://www.voresta.l.../kooda gele.JPG

o čia apie kurią standartinę kalba eina? mes šiaip užsakinėjome šią lovelę (priekyje su apsauga)
lovelė
tai labai patenkinti kokybe. Tikrai kokybiškai ir paprastai viskas padaryta
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2009 02 03, 07:42)
Gerai, kai cituoja. Bent matai apie ką žmogus kalba. O tai paskaitai komentarą ir puoli per visus puslapius nuotraukų ieškot. doh.gif

Šiaip moderatoriai įspėja , kad necituoti nuotraukų 4u.gif tai gal ir reik laikytis taisyklių.

QUOTE(jevcia @ 2009 02 03, 11:13)
mes tai dejom "ilgaplauke" kilimine danga  lotuliukas.gif , pagalvojom kad bus silciau ir mieliau ropot smile.gif
nezinau kaip bus praktikoje su jos naudojimu, nes kambario gyventojas kol kas mano pilvuke, bet kol kas labai miela ir grazu smile.gif

Mes turim savo kambarį tokį ilgo plauko kilimą- ''makaroninį''- siurblys irgi labai geras mūsų, bet kai vyras karts nuo karto išneša išpurtyti- tai sako ''purtai ir vis krenta, galo nėra'', žodžiu visokio ''gėrio'' kaupykla. smile.gif

QUOTE(Kristuks @ 2009 02 03, 13:15)
C-girl, o Jūsų vaikučių kambaryje kur dedasi patalynė? Lieka ant lovos? Nes lovų apačia kaip ir tuščia.... 4u.gif  smile.gif  ax.gif  blush2.gif
Ar nesusimurdo ta patalynė po apklotais? Ir ar vaikai tuos apklotus patys klojasi???

Mano vaikų patalynė ant lovų , užklota dekiuku. Visai nesusimurkdo, jei paguli, atsikėlę pataiso ir tiek.

Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 02 03, 15:55)
o čia apie kurią standartinę kalba eina? mes šiaip užsakinėjome šią lovelę (priekyje su apsauga)
lovelė
tai labai patenkinti kokybe. Tikrai kokybiškai ir paprastai viskas padaryta


Aha, as apie sita, su apsauga prieky ir su stalciais. Vyras nori sitos lovos, man ji irgi miela, bet kazkaip standartine. Nors su stalciais ir apsauga 90x190 kaina susidaro 870lt., sakyciau nemazai:) O "Skrajoj" pirmam aukste panasi, tik be stalciu 190lt.kainuoja, tik ten negalima spalvos pasirinkti.

Geriau buciau nepamacius "Vorestos" baldu, tai dabar galvos skausmas doh.gif
Atsakyti