Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(aige @ 2009 02 02, 23:42)
Na kam cituoti visą paklodę nuotraukų  doh.gif
Gerai, kai cituoja. Bent matai apie ką žmogus kalba. O tai paskaitai komentarą ir puoli per visus puslapius nuotraukų ieškot. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fatima74 @ 2009 02 02, 23:03)
GAL KOKIAM DAVARELY GYVENAT bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Zinok nesupratau ka norejai pasakyti.... unsure.gif Kas tas davarelis... g.gif Kodel taip juokinga???

Kristina Buziene, aciu.Gal kada nors...dar daug yra ka noriu keisti...kaip pvz. stalvirsius virtuvej ir uzuolaidas miegamajame uzdeti(dabar tik "builderiu" vertical blinds per visa siena sudetos..netinka miegamajam, geda net rodyti tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 03 vasario 2009 - 06:54
QUOTE(Schnecke @ 2009 01 29, 21:17)
C-girl 4u.gif  4u.gif  Noriu ir as tokiu kaimisku parduotuviu lotuliukas.gif Ir rasomuosius stalus ten pirkot?

Ne ne toje pacioje parduotuveje...stalai(su kedem komplektuke) pirkti 3 metais veliau...netiketai uzklupom ieskodami visai ko kito biggrin.gif Teko parduoti Ikea'jos staliukus pirktus pries metus.
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif

Turiu klausimėlį įrenginėju dukrytėm kambarius vienai sudėjom medines grindis.

O mažajai neliko lentų , tai nusprendėm nupirkti ką nors kito vyras siūlo laminatą, o aš norėčiau linoliaumo arba kiliminės dangos.

gal turit patarimų.

Ką jūs dėjot vaikų kambariuose. g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2009 02 03, 08:19)

gal turit patarimų.

Ką jūs dėjot vaikų kambariuose. g.gif  ax.gif


mes dėjom kamštinę dangą ir dar patiesėm kilimą su gatvėm, na, mūsų berniukas, tai jam vietoj trasos smile.gif tiesa, ne per visas grindis.

user posted image

user posted image

mes labai patenkinti kamščiu, jis natūralus, šiltas, negirgžda.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 09:55)
mes dėjom kamštinę dangą ir dar patiesėm kilimą su gatvėm, na, mūsų berniukas, tai jam vietoj trasos smile.gif tiesa, ne per visas grindis.
mes labai patenkinti kamščiu, jis natūralus, šiltas, negirgžda.




mes tai dejom "ilgaplauke" kilimine danga lotuliukas.gif , pagalvojom kad bus silciau ir mieliau ropot smile.gif
nezinau kaip bus praktikoje su jos naudojimu, nes kambario gyventojas kol kas mano pilvuke, bet kol kas labai miela ir grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jevcia: 03 vasario 2009 - 10:15
QUOTE(jevcia @ 2009 02 03, 10:13)
mes tai dejom "ilgaplauke" kilimine danga  lotuliukas.gif , pagalvojom kad bus silciau ir mieliau ropot smile.gif
nezinau kaip bus praktikoje su jos naudojimu, nes kambario gyventojas kol kas mano pilvuke, bet kol kas labai miela ir grazu smile.gif


schmoll.gif mes bute turėjom kiliminę, tai nepatiko. labai dulkes renka ir pan., specialiai plaunamą siurblį pirkom. o naikas jau puikiausiai vaikšto, bet ištisai ant žemės - žaidžia, etc.
Atsakyti
Ida25 kazkada jau buvo parodytas sitas moliugo kambarelis mirksiukas.gif

QUOTE(Amiletta @ 2009 02 03, 08:42)
Gerai, kai cituoja. Bent matai apie ką žmogus kalba. O tai paskaitai komentarą ir puoli per visus puslapius nuotraukų ieškot. doh.gif

Tai gali bent viena o nevisas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas kur perkate kedes vaikams prie rasomuju stalu. Maniskis labai pries ratukus, bet ar imanoma grazias vaikams kedes rasti be ratuku smile.gif Ir dar mums naturalus medis netinka, is naturalaus, dar kazko grazaus yra.
Atsakyti
C-girl, o Jūsų vaikučių kambaryje kur dedasi patalynė? Lieka ant lovos? Nes lovų apačia kaip ir tuščia.... 4u.gif smile.gif ax.gif blush2.gif
Ar nesusimurdo ta patalynė po apklotais? Ir ar vaikai tuos apklotus patys klojasi???

Ir ačiū kitoms mamos už nuomones... smile.gif šiuo klausimu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2009 02 03, 08:19)
Sveikutės  bigsmile.gif
Turiu klausimėlį įrenginėju dukrytėm kambarius vienai sudėjom medines grindis.
O mažajai neliko lentų , tai nusprendėm nupirkti ką nors kito vyras siūlo laminatą, o aš norėčiau linoliaumo arba kiliminės dangos.
gal turit patarimų.
Ką jūs dėjot vaikų kambariuose. g.gif  ax.gif

mes dejome laminata...ir patiesiu kilimuka nedielis su gatvemis,nes berniukas...
bet kilimines dangos nedeciau,nes prikaupia dulkiu ir paskui kvepuoti turi vaikas...
tai as tik uz parketa arba laminata smile.gif

QUOTE(jevcia @ 2009 02 03, 10:13)
mes tai dejom "ilgaplauke" kilimine danga  lotuliukas.gif , pagalvojom kad bus silciau ir mieliau ropot smile.gif
nezinau kaip bus praktikoje su jos naudojimu, nes kambario gyventojas kol kas mano pilvuke, bet kol kas labai miela ir grazu smile.gif


na kol kas grazu ,kol vaikas neprilaiset ,nepritrupino .... ax.gif o kasdien naudojant tikrai nepraktiskas dalykas kilimine danga ,o dar ilgaplauke doh.gif
na bet pasiekisit kaip jau bus negerai....
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 02 02, 21:15)
Kiek kainuoja Vorestos staliukai su kėdutėm? Kaip tik žvalgausi mažyliui staliuko. Man jie labai simpatiški.


Aš tai kelinta diena vis neatsidžiaugiu mūsų naujuoju staliuku ir kėdutėmis. O dukrytė irgi nenulipa nuo jų. Tai taip smagu, kad ne veltui pirkom ir viskas naudojama.
Dėl kainų, tai konkrečiai už šį staliuką su 2 kėtutėmis su rožiniu "stalviršiu" mokėjome 350 Lt. Bet čia pirkome "Gudrutyje", gal kitur ir pigiau būtų, nežinau... Šiaip iš pačios "Vorestos" galima užsisakyti su kitų spalvų "stalviršiais".
Buvo ten taip pat staliukas su kėdutėmis visas medžio spalvos http://www.teide.lt/...ektas Marta.jpg Tai jis kainavo 290 Lt.
Ilgai su vyru diskutavom kurį imti, nes man tai aišku rožinio reikėjo blush2.gif o jis buvo už tą natūralios spalvos. Tai leidom dukrai išsirinkti biggrin.gif
Atsakyti