Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(vvandene @ 2009 01 28, 16:58)
nezinau, ar apie tas pacias latviskas, bet latviskais vaikiskais mediniais baldais prekaiuja 'mano baldai' (galima uzsisakyt, mum atveze per2 sav), ju parduotuve prie buvusio 'eiguliu' kino teatro.
as ne lova,o spinta su lentynom pirkau pas juos.
user posted image


Labai idomu, kokia tokiu balduku kaina? Labai grazus... Cia is naturalaus medzio?

Tai ten tuos latviskus baldus is katalogu galima pasirinkti?
Atsakyti
QUOTE(semicvetik @ 2009 01 30, 00:42)
Geros tos lovytes,lietuviskos,gamina www.voresta.lt . groteles geros,net nepalyginsi su lenkiskom kokiom plonom. As kita savo panelei nuziurejau Lovyte,nu labai man patink  wub.gif Tik kol kas net nesiruosiam pirkt,vietos ner doh.gif O jei pirkt,jau reik turet omeny kokie bus kiti baldeliai. Sia lovyte maciau Baldu rojuj,Interbalduose,tik tamsia.



Buvau šiandien kaip tik apžiūrėti "Vorestos" lovyčių. Tai pradžia buvo nekokia, nes nuvažiavau į "Mažylio ratai", kurie skelbiasi internete, kad parduoda abi mane dominančias lovytes, bet deja ten nieko nepamačiau, nes jie persikraustė į naujas patalpas ir dar nėra išstatyta nei vienos lovytės, nors nelabai ir įsivaizduoju kur jie jas statys nes patalpėlė tai labai mažytė.
Tada užėjau į ten šalia esantį "Gudrutį". Tai iš "Vorestos" lovyčių jie turi tik "Viktorija" http://www.mazyliora...57;;cat,;id,334. Tai dėl kokybės, tai pasirodė tikrai labai kokybiškai padaryta lovytė. Buvau pasiėmusi kartu ir vyrą (jis kokybės reikaluose daugiau nusimano biggrin.gif ) tai jis patvirtino, kad tikrai kokybiškai padaryta. Kiek žinau "Voresta" anksčiau daugiausiai užsiimdavo pagamintų baldų eksportu į užsienį, ir tik dabar nesenai pradėjo plėsti prekybą Lietuvoje.
Gaila, kad nepavyko apžiūrėti jūsų pavaizduotos lovytės "Beata", tarp kurios ir renkuosi. Be to mano matyta lovytė buvo tik baltos spalvos, tai irgi norėtusi pamatyti daugiau spalvų. Kiek žinau jie dar turėtų prekiauti "Kotrynos" tinkle tai reikės eiti ten pasižiūrėti. O šiaip jų produkciją galima užsisakyti ir iš jų internetinio puslapio, jie pristato į Vilnių (gal ir į kitus miestus), tik va, kad norisi prieš tai gyvai pamatyti.
O šiaip dar nupirkom savo mažylei "Voresta" štai tokį staliuką su kėdutėmis http://www.voresta.l... su meskinu.JPG. Tai jau labai jis man mielas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 01 26, 16:13)
Merginos padekit. Labai reikia langu rankenos apsaugos. Mazoji musu uzsilipa ant lango ir bektlibndama langa ji atsidaro. Gal zinote kokias nors apsaugos priemones?

Na patarimu jau nemazai buvo smile.gif As pakeicaiu visa rankena, isidejau su rakteliu, nes irgi alpinistas namie yra doh.gif lotuliukas.gif Kainavo gal apie 30 lituku 4u.gif

C-girl kambariukas superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Jeigu LT rascaiu tokias lovas, tai tikrai pirkciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 20, 18:52)
Suku galvą dėl lovyčių  doh.gif  Kai gims antras vaikas, tai pirmagimei bus 2,2 metai. Tai galvoju gal jau neapsimoka pirkti mažajam naują lovytę, kai vyresnioji jau ne taip ir ilgai ja naudosi  g.gif  Tai mąstau dabar gal tada geriau pirkti dukrai naują lovą, kuri tiktų ilgesniam laikui.
Buvau nusižiūrėjusi kažką ale tokio:
1. http://www.teide.lt/...ata su deze.jpg
Bet dabar galvoju, kad dar kai įsidės čiužinukas tai apsaugėlės per vidurį visai nebus ir turbūt vaikas kritinės iš lovos  g.gif

2. http://www.teide.lt/...ija su deze.jpg
Ten dar prisideda šoninė apsaugėlė per pusę lovos. Tai kadangi mano mažoji naktį labai dažnai atsiduria ties kojugaliu irgi bijau, kad kritinės.

Tai va taip bemąstant pradėjau galvoti gal ji dar per maža tokioms lovoms? Be to naktį visada bando įsibrauti pas mus į lovą, tai kai išimsis iš lėliukiškos lovytės tai iš vis neatsiginsim.
Vienu žodžiu gal kas turi kokių minčių, nes kažkaip kuo daugiau galvoju tuo mažiau suprantu  doh.gif


Man labai graži antra lovytė ir turiu minčių net ją įsigyti ax.gif . Seniai apie tokia svajojau savo širdukei. O dėl apsaugėles ir man neramu. Bet pažiūrėjau, kad galima meistrų paprašyti pagaminti jas ir tvirtinti apačioje, kur dabar tau atrodo kaip apsaugėlės. Tos apsaugėlės gali tarnauti kaip puikios dekoracijos. Pažiūrėk sekmadienį animacinį filmuką "stebuklingas sodas". Deizes lovytė turi tokias apsaugėles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 01 31, 21:16)
Man labai graži antra lovytė ir turiu minčių net ją įsigyti  ax.gif . Seniai apie tokia svajojau savo širdukei. O dėl apsaugėles ir man neramu. Bet pažiūrėjau, kad galima meistrų paprašyti pagaminti jas ir tvirtinti apačioje, kur dabar tau atrodo kaip apsaugėlės. Tos apsaugėlės gali tarnauti kaip puikios dekoracijos. Pažiūrėk sekmadienį animacinį filmuką "stebuklingas sodas". Deizes lovytė turi tokias apsaugėles  wub.gif



Šita lovytė turi apsaugėlę. Štai čia ji matosi http://www.mazyliora...57;;cat,;id,334. Ji tik tai ne per visą lovytės kraštą. Jei vaikutis naktį neapsisuką 180 laipsnių kampu, tai užtenka ir tokios. Mano atveju, kadangi dukrytė migruoja po visą lovą, tai reikėtų dar kažko papildomo, bet manau, kad užtektų ir kokios ale volelio formos pagalvėlės uždėti.
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 02:16)

Gerą skonį turi mamuk bigsmile.gif Labai gražus vaikinų kambarys 4u.gif
Įdomu būtų pamatyti tavo virtuvę ,miegamąjį ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Oo, tikrai gražus ir labai skoningas vaikų kambarys, C-girl 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kam reikėtų tokios vaikiškos lovos? 4u.gif smile.gif
Naudota, Kaune.... kadangi pirkom sav vyresnėliui, kol neturėjom antro vaiko, labai tiko.... tačiau dabar abu paaugo, norisi vienodų į kambarį, tad gal kam patiktų??? 4u.gif smile.gif

user posted image
Lakuota pušis, 2mx1m... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 31, 17:29)

O šiaip dar nupirkom savo mažylei "Voresta" štai tokį staliuką su kėdutėmis http://www.voresta.l... su meskinu.JPG.  Tai jau labai jis man mielas  thumbup.gif

kiek mokėjot?
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2009 02 01, 15:00)
Sveikos,
gal kam reikėtų tokios vaikiškos lovos? 4u.gif  smile.gif
user posted image
Lakuota pušis, 2mx1m... smile.gif
Mes galvojam tokią pirkt. thumbup.gif Tik dar su čiuožykla. ax.gif O nuo kada jūsų vaikas joje miegojo? g.gif
Atsakyti
ir mes norim pasiūlyti jaunuolio kambario baldus, gal kam prireiks -
jaunuolio baldai - 800 Lt (tai, kas matosi nuotraukoje, plius dar lentyna su 2 stiklais)
user posted image

Šakių r.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo immm: 01 vasario 2009 - 16:40
keletas nuotrauku
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti