Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(c-girl @ 2009 01 28, 00:41)
Aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Labai noreciau del baldu pagelbeti... biggrin.gif  Bet mes ne LT gyvenam, baldus pirkom vietiniam kaime, lovas ir komoda kaimietiskoje baldu parduotuveje biggrin.gif  dvi lentynos kur matosi- IKEA'joje(beje jos "made in Lithuania" ax.gif kiek man dziaugsmo buvo thumbup.gif). Staliukai dera prie lovu ir komodos(stilius, net rankeneles), bet juos pirkom visai neseniai.

Lovatieses pirkau overstock.com(maciau SM yra mamyciu kas tarpininkauja mirksiukas.gif )
Lipdukai i vyresneliu kambari is BerlinWallpaper.com(deja irgi siuncia tik i JAV ir Canada) 

Is overstock.com net rasoma staliuka mazajam pirkau. Niekada neteko overstock'u nusivislti ax.gif  mirksiukas.gif


Taip ir nujaučiau, kad ne LT unsure.gif
Mūsų dvigulė lova tokio stiliaus, kaip tavo vaikų, tik spalva kita smile.gif O viengulių tokių net nemačiau, jaučiau brangios labai verysad.gif Nu reiks pažiūrinėt.

Nu tas tavo vaikų kambarys, man taip patiko wub.gif Viskas taip subtilu ir berniukiškai rimta wub.gif Super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2009 01 26, 11:06)
...gal kur dar prekiuajama tomis latviškomis lovomis, pigiau???

nezinau, ar apie tas pacias latviskas, bet latviskais vaikiskais mediniais baldais prekaiuja 'mano baldai' (galima uzsisakyt, mum atveze per2 sav), ju parduotuve prie buvusio 'eiguliu' kino teatro.
as ne lova,o spinta su lentynom pirkau pas juos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 16, 14:34)
OI mergaites, gal padetumete bigsmile.gif
Niekaip negaliu rasti grazaus kilimuko mergaitems, taip pas mus visas kambario vidurys tuscias - jos zaidzia ant grindu pastoviai, o surasti na niekaip nieko padoraus negaliu doh.gif
al busit kur koki grozi uzmate??? mirksiukas.gif

labai grazus jusu kambariukas. 4u.gif na as gal buciau dariusi maziau visokiu lentyneliu ir niseliu,na man patinka kai labiau maziau daiktu matosi ax.gif .
o del kilimuko,tai Madoj,kur yra "pasidaryk pats".ten yra Dubingiai.maciau labai grazu zalia su oranzinem gelem .jis karpomas.plotis 120cm.i jusu kamb.butu tikrai super.na tik jis sintetinis,nezinau ar jums tiks.as jau galvoju i saviskiu kamb.
Atsakyti
C-girl, koks gražus vyresnėlių kambariukas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 16:50)
user posted image user posted image

Kai jau taip nuružavojau visą reikalą, nebežinau,kokio blankumo lovatiesę organizuot g.gif


gražu wub.gif niekad nesugalvočiau mergytei tokių spalvų derinio g.gif
bet rezultatas kalba už save 4u.gif

man niekas nenuružavota unsure.gif
gal dėt to, kad pas mus - viskas rūžava hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 28, 00:41)
vietiniam kaime, lovas ir komoda kaimietiskoje baldu parduotuveje

jetus, kad man tokia komoda atradus kur pas mus kaime LT bigsmile.gif lotuliukas.gif pasvajot tik wub.gif
nerealiai graziai, o raganele isgyriaus asmeniskai, zaviuos jos ranku darbo kambariuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 20, 16:52)
Suku galvą dėl lovyčių  doh.gif  Kai gims antras vaikas, tai pirmagimei bus 2,2 metai. Tai galvoju gal jau neapsimoka pirkti mažajam naują lovytę, kai vyresnioji jau ne taip ir ilgai ja naudosi  g.gif  Tai mąstau dabar gal tada geriau pirkti dukrai naują lovą, kuri tiktų ilgesniam laikui.
Buvau nusižiūrėjusi kažką ale tokio:
1. http://www.teide.lt/...ata su deze.jpg
Bet dabar galvoju, kad dar kai įsidės čiužinukas tai apsaugėlės per vidurį visai nebus ir turbūt vaikas kritinės iš lovos  g.gif

2. http://www.teide.lt/...ija su deze.jpg
Ten dar prisideda šoninė apsaugėlė per pusę lovos. Tai kadangi mano mažoji naktį labai dažnai atsiduria ties kojugaliu irgi bijau, kad kritinės.

Tai va taip bemąstant pradėjau galvoti gal ji dar per maža tokioms lovoms? Be to naktį visada bando įsibrauti pas mus į lovą, tai kai išimsis iš lėliukiškos lovytės tai iš vis neatsiginsim.
Vienu žodžiu gal kas turi kokių minčių, nes kažkaip kuo daugiau galvoju tuo mažiau suprantu  doh.gif


As irgi buvu nusiziurejusi ta antra lova, bet niekaip nedristu pirkti tik is nuotrauku, norisi gyvai paziureti. Gal kas isigijote tokia, kaip kokybe? g.gif O gal butu galima pas kazka ir pamatyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
C-girl 4u.gif 4u.gif Noriu ir as tokiu kaimisku parduotuviu lotuliukas.gif Ir rasomuosius stalus ten pirkot?

Kazkuri klauset apie tamsia siena vaikucio kambaryje. Jokiais budais ne. Juk ji "slegia", vizualiai mazina erdve.

Xjurga, man pirmoji labai grazi. Musu labai panasi (tik pirkom senovine ir patys baltai perdazem).

Raganele, saunuole. Grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schnecke: 29 sausio 2009 - 21:18
Va užmačiau dar vieną pavyzdėlį su išstumiamomis lovomis:

user posted image

Iš šios foto matosi, kad kambariukas nėra didelis:

user posted image

Ten, kaip suprantu erdvei padidinti virš lango padarytas veidrodis ar veidrodinis efektas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 29 sausio 2009 - 22:25
QUOTE(Asta.gru @ 2009 01 29, 21:56)
As irgi buvu nusiziurejusi ta antra lova, bet niekaip nedristu pirkti tik is nuotrauku, norisi gyvai paziureti. Gal kas isigijote tokia, kaip kokybe?  g.gif  O gal butu galima pas kazka ir pamatyti? mirksiukas.gif



Aš tai niekaip negaliu išmesti iš galvos tų abiejų lovyčių - vieną dieną vienos labiau noriu, kitą dieną kitos lotuliukas.gif Gal prisiruošiu šį savaitgalį tai nuvažiuosiu gyvai apžiūrėti. Tada galėsiu daugiau parašyti kaip ten vaizdas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2009 01 29, 20:56)
As irgi buvu nusiziurejusi ta antra lova, bet niekaip nedristu pirkti tik is nuotrauku, norisi gyvai paziureti. Gal kas isigijote tokia, kaip kokybe?  g.gif  O gal butu galima pas kazka ir pamatyti? mirksiukas.gif


Geros tos lovytes,lietuviskos,gamina www.voresta.lt . groteles geros,net nepalyginsi su lenkiskom kokiom plonom. As kita savo panelei nuziurejau Lovyte,nu labai man patink wub.gif Tik kol kas net nesiruosiam pirkt,vietos ner doh.gif O jei pirkt,jau reik turet omeny kokie bus kiti baldeliai. Sia lovyte maciau Baldu rojuj,Interbalduose,tik tamsia.
Atsakyti
QUOTE(semicvetik @ 2009 01 30, 00:42)
Geros tos lovytes,lietuviskos,gamina www.voresta.lt . groteles geros,net nepalyginsi su lenkiskom kokiom plonom. As kita savo panelei nuziurejau Lovyte,nu labai man patink  wub.gif Tik kol kas net nesiruosiam pirkt,vietos ner doh.gif O jei pirkt,jau reik turet omeny kokie bus kiti baldeliai. Sia lovyte maciau Baldu rojuj,Interbalduose,tik tamsia.

oi sita fainuole

man atrodo netgi viena mamyte buvo idejus savo kambary dukrytes su tokia lovyte
labai faina iatrode wub.gif
Atsakyti