Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Kristuks @ 2009 01 26, 22:26)
Sveikos,
ar esate kas iš Monoidėjos pirkę lietuviškas pušines lovas?
Ar pakankamai jos trirtos ir kokybiškos? Gal kur jų galima gauti pigiau??? 4u.gif  smile.gif


Turi mūsų draugai, tai pakankamai tvirtos smile.gif Man nepatiko, kad įlipimo tarpelis labai mažas (jei su apsaugėle) ir spalva - pakankamai tamsi (man)(po kurio laiko dar patamsėja tas lakas) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amiletta @ 2009 01 26, 21:11)
Gal kas pirkot baldelius Interbaldai? Man tokie visai nieko atrodo. ax.gif
Įmetu nuorodėlę.
http://www.interbald....php/pageid/124


Mačiau tuos baldelius wub.gif wub.gif wub.gif Ir kokybė atrodo gera smile.gif Bet kainos doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 26 sausio 2009 - 23:27
QUOTE(Kristuks @ 2009 01 26, 23:26)
Sveikos,
ar esate kas iš Monoidėjos pirkę lietuviškas pušines lovas?
Ar pakankamai jos trirtos ir kokybiškos? Gal kur jų galima gauti pigiau??? 4u.gif  smile.gif


mes pirkom, ta su ciuozykla biggrin.gif pats medis kai kuriose vietose siurkstokas buvo, tai su svelniausiu svitriniu teko pereiti: lyg dulkes pervalytum. Galvojom tas vietas perlakuot, bet.... MB labai lengvai viska pats surinko. Tik pagal instrukcijas ir tvirtinimo detales, tai klausimas ar jos lietuviskos, nebent viskas importui paruosta. Buvo vienas varstas brokuotas (be sriegio), aisku, ideta kiek priklauso, nieko papildomo ekstra atvejui biggrin.gif Tai pirmiausia pervaziavom baldines pard, senuk- nieks apie tokius negirdeje biggrin.gif Teko is parduotuves pasiimt- tai ir kilo klausimas apie lietuv. kilme biggrin.gif Siaip thumbup.gif

spalva sviesi, nieks netamseja, tarpai normoj- dvylikmeciai varineja kartu su maziais- jokiu nepatogumu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(rimulia12 @ 2009 01 26, 15:38)
Tai taip ir padarem, bet lieka toks strypas i kuri vis galva susidauzia.  doh.gif



tegu dauzosi, jei jai netrukdo biggrin.gif gi ne jums skauda, o jei ne motais, jei eina biggrin.gif
siaip yra uzraktu keliu rusiu, kreipkites i langus-parinks tinkama ir priimtina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 26 sausio 2009 - 23:22
Aš pirkau lovas iš daug pasaulių, balintas, dengtas kažkokiu spec. vašku ekologišku, skirtu vaikams:
čia
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2009 01 26, 17:31)
O kiek vaikui metu?

Ar jusu langai taip zemai, kad jis ant palanges uzlipa, ar jis nesupranta zodzio negalima?
Kad pavojinga nesupranta?

Lipo ir mano, bet pasakiau, kad gali nukrist ir susizeist, kad labai skaudes, daugiau nelipa ir rankenu nesukineja  schmoll.gif

Musiskei bus 1,5 metuku. Proto tai nedaug, zodi ne supranta kai esu salia. O kai darbuojies pvz virtuvej ne visada seja ja sugaudyti. O ziurej ji savo kabari ir ant palanges. Langai tai kaip visuose daugiabuciuose bet lova stovi taip "jai tinkamai" uzlipti. Stumem ir lova visaip. Tia gudruole atsistumia zaislu deze ar kede ir ziurek ji vel ant jo. Tikrai kaip kazkas minejo be uzrakto cia neissivarsim. Zinau kad isauks, bet buvau vienuose kursuose tai ten sake kad vaikai dazniausiai iskrenta iki 3 metu.

QUOTE(1000inis @ 2009 01 27, 01:26)
tegu dauzosi, jei jai netrukdo biggrin.gif  gi ne jums skauda, o jei ne motais, jei eina biggrin.gif
siaip yra uzraktu keliu rusiu, kreipkites i langus-parinks tinkama ir priimtina biggrin.gif

Na lengava sakyti, musiske labai judri ir melyniu ant zandu nesinori, nors kai pagalvoji geriau jau meynes nei iskritus mirksiukas.gif . Butinai keliausim tu uzraktu ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2009 01 26, 23:26)
tegu dauzosi, jei jai netrukdo biggrin.gif  gi ne jums skauda, o jei ne motais, jei eina biggrin.gif
siaip yra uzraktu keliu rusiu, kreipkites i langus-parinks tinkama ir priimtina biggrin.gif


mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2009 01 26, 22:11)
Gal kas pirkot baldelius Interbaldai? Man tokie visai nieko atrodo. ax.gif
Įmetu nuorodėlę.

mes bandėm pirkti, bet nepavyko biggrin.gif
dabar, kai jau sunkmetis, tai gal jie normaliau bendrautų, rimčiau žiūrėtų į klientą g.gif nes aš tai tik pavargau, o pasiūlyme tik kainas rimtas mačiau, piešt nieko nenorėjo, išmatavimus iš lubų surašė (o buvom konkrečiai susakę, ko norim)
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2009 01 27, 11:49)
mes bandėm pirkti, bet nepavyko biggrin.gif
dabar, kai jau sunkmetis, tai gal jie normaliau bendrautų, rimčiau žiūrėtų į klientą  g.gif 



Jau ne pirmą tokį atsiliepimą matau unsure.gif Yra atskira tema berods apie ,,interbaldus'', tai ten labai daug kritikos, būtent dėl bendravimo su klientais blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saula*: 27 sausio 2009 - 14:22
Sveikos,

ačiū už nuomones dėl Monoidėjos lietuviškų (ar ne? smile.gif) pušinių lovų.... galvosim dar...
o gal kas esate pirkę latvių gamybos pušines lovas - mačiau jas ekspozicijoj - man pasirodė kokybiškesnės už monoidėjos, tačiau ir brangesnės... gal kas kur esate pirkę... firma www.dailrade.lv... tik puslapyje ne viskas, ką mačiau gyvai ekspozicijoje.... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šiandien apžiūrėjau "Daug pasaulių" ir "Monoidėjos" asortimentą. Vyras labai nori pirkti paaukštintą lovą su čiuožyne. g.gif Aš dar mąstau.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 14:50)
Įmesiu savo "pusfabrikatį" - vis dar įrenginėjamą dukrytės kambariuką. Žinau, kad pasaldinau, bet kažkodėl labai jau norėjosi biggrin.gif matyt ilgos svajonės apie mergytę vis dar atsiliepia siuviniuose lotuliukas.gif



QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 01:16)
Parodau savo vyresneliu kambari(6 ir 7 metu)...


wow wub.gif wub.gif wub.gif Kaip gražuuu wub.gif wub.gif
kataloginiai kambariai wub.gif

c-girl kur baldus pirkote?

Papildyta:
C-girl ir dar išduok kur pirkote lipdukus ir lovatieses? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2009 01 28, 00:14)
wow  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kaip gražuuu   wub.gif  wub.gif
kataloginiai kambariai  wub.gif

c-girl kur baldus pirkote?

Papildyta:
C-girl ir dar išduok kur pirkote lipdukus ir lovatieses?  bigsmile.gif

Aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Labai noreciau del baldu pagelbeti... biggrin.gif Bet mes ne LT gyvenam, baldus pirkom vietiniam kaime, lovas ir komoda kaimietiskoje baldu parduotuveje biggrin.gif dvi lentynos kur matosi- IKEA'joje(beje jos "made in Lithuania" ax.gif kiek man dziaugsmo buvo thumbup.gif). Staliukai dera prie lovu ir komodos(stilius, net rankeneles), bet juos pirkom visai neseniai.

Lovatieses pirkau overstock.com(maciau SM yra mamyciu kas tarpininkauja mirksiukas.gif )
Lipdukai i vyresneliu kambari is BerlinWallpaper.com(deja irgi siuncia tik i JAV ir Canada)

Is overstock.com net rasoma staliuka mazajam pirkau. Niekada neteko overstock'u nusivislti ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 28 sausio 2009 - 00:43
rimulia12, yra tokie uzraktai plastikiniams langams. Mes 2 rusiu turejome. Vienas isistato apcioje remo, langa galima tik atversti,jei atidaryti,tai su raktu tada tik. Kitas paprastesnis. Isitvirtinta tokia ausele prie rankenos, jei nori langa atidaryti,tai reikia ja laikyti ir daryti. O vaikai paprastai dar nesugalvoja,kad taip reikia Pirkome firmoje "GU" ,bet cia Vilniuje 4u.gif
Atsakyti