Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Namelio atntrame aukšte lova, o antrame paveikslėlyje ta lova kaip papildoma matyt prisideda g.gif nes tas sėdmaišis matosi šalia patrauktas ax.gif

dėl galvytės susižalojimo drinks_cheers.gif tas variantas su dviem lovom turėtų būti labiau apgalvotas arba tiesiog labiau atitraukti apatinę lovytę nuo namuko smile.gif

čia dar va ką radau 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Turiu klausimą vaikų baldų tema, gal įsivaizduojate kas gamina/kur galima rasti panašaus stiliaus dviaukščių lovų. Šios foto yra "Stanley Furniture", kurių baldais prekiauja "Rotra", bet kainos ten doh.gif Mačiau Ikea panaši yra Hemnes serijos lova, jei nerasiu kito varianto, tai matyt ją ir rinksiuos, bet norisi turėt iš ko rinktis. Gal kas pagelbės 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
ta ruda nereali wub.gif
Atsakyti
Ir va toji iš Ikea, ji gerokai paprastesnė, bet gyvai gan gerai atrodo (man reikia baltos)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 01 05, 00:58)

Beveik identiska lova matem Skrajoj gal pries metus.

O dviaukste didele lova , labai nebrangiai ir labai patvaria nusipirkom is JYSK'o, 100 X 2000. Galima po to pastatyti abi lovas atskirai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 05, 11:20)
Beveik identiska lova matem Skrajoj gal pries metus.

O dviaukste didele lova , labai nebrangiai ir labai patvaria nusipirkom is JYSK'o, 100 X 2000. Galima po to pastatyti abi lovas atskirai  smile.gif

Na reiks tikslingai pažiūrėt Skrajoj. TEko neseniai ten būti, bet kažkaip stipriai ne mano skonio baldai ten, tai gerokai nusivylusi išėjau.
Patvarios tai vienas dalykas, bet man norisi ir gražios smile.gif šiaip pagrinde ieškau iš medžio masyvo, dažytos baltai (beicuotos, kad persimatytų medžio faktūra), panašių stilių, kaip įkėliau.
Atsakyti
a as maciau metaline faina lova SBA
apie 1500-ar tai 1600 kainavo
MB apziurejo tai sake jai pirksim kada dviaukste tai tik tokia
nes madines pajudini tai ir kliba rolleyes.gif a mataliniu dar ir vaiku vaikam uztektu thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 01 05, 16:39)
a as maciau metaline faina lova SBA
apie 1500-ar tai 1600 kainavo
MB apziurejo tai sake jai pirksim kada dviaukste tai tik tokia
nes madines pajudini tai ir kliba  rolleyes.gif a mataliniu dar ir vaiku vaikam uztektu  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Man kaip tik medinė atrodo patvaresnė g.gif
Va, kokia elegantiška lovukė 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, labai noreciau prasyti patarimo del berniuko kambario. Kambario tema - kaimiskas gyvenimas. smile.gif

Sienos nudazytos svelniai kremine spalva. Grindys - parketas, lubos baltos. Sviestuvas jau yra, metalinis-pilkas toksai

Kilimuka rinksimes 2,5 ant 2 va toki: http://www.senukai.l...e...4939&pgNr=3
Gal nelabai matosi is nuotraukos, bet ten daug pilko kelio, melinas vanduo, zalia zole, o sienos geltonos su oranzine, stogai raudoni.

Uzuolaidos butu irgi geltonai-oranzines (prie tu geltonai-oranziniu kilimo detaliu), be jokiu piesinuku.

Baldus gaminsim pagal uzsakyma. Ant ju klijuosime lipdukus - http://www.decoretto...0...en&number=0 ir http://www.decoretto...5...en&number=0

Klausimai butu tokie: 1)kokiu spalvu deriniu gaminti baldus? As noriu naturalios medienos spalva, tarkim buka - t.y. sviesia, bet nevisai, kad isrysketu sienu fone, derint su kazkokia viena - tai su kokia (jos nebutu daug, tiesiog kad pagyvintu balda)?

Man paciai atrodo, tiktu su zalia (prie kilimo zalumos), bet kokie dar yra variantai... Gal butu galima derint su pilka ar oranzine?

2) Ar prie kilimo tikrai tinka parinkti lipdukai, t.y. ju spalvos?

Atsiprasau, kad sitaip painiai isdesciau klausima, bet tikrai be galo buciau dekinga uz patarimus... labai man truksta meninio skonio... tai vargstu negaledama nieko isivaizduoti... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 05 sausio 2009 - 17:50
QUOTE(Gardenija @ 2009 01 05, 15:55)
Man kaip tik medinė atrodo patvaresnė g.gif
Va, kokia elegantiška lovukė 4u.gif
user posted image

elegantiska, bet jokios blokados nera blink.gif as miegodama issiversciau, o ka jau kalbeti apie vaika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 05, 19:09)
elegantiska, bet jokios blokados nera blink.gif as miegodama issiversciau, o ka jau kalbeti apie vaika doh.gif

drinks_cheers.gif ir šiaip, tie smailūs galiukai - užsigauti gali ax.gif


paklausiu: gal kuri kur nors matėt smagių, gražių, saugių baldelių darželinukams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 01 05, 20:53)
drinks_cheers.gif  ir šiaip, tie smailūs galiukai - užsigauti gali  ax.gif
paklausiu: gal kuri kur nors matėt smagių, gražių, saugių baldelių darželinukams?  4u.gif

darzelinukams tai i darzeli baldeliu?
Atsakyti