Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Seseli, kambariukas jusu nuostabus 4u.gif geras sprendimas ir lova, ir spinta su stumdomom durim (turetu buti talpi) ir siaip neperkrautas kambarys, vienu zodziu man patinka viskas. O kokia kvadratura kambario? Mes siuo metu irgi laukiam baldeliu vaikam i kambarius, bet musu tik po 11 kv.m. kambariukai, jetus kaip sunku viska sutalpint, o jus sau net du vaikus sutalpinot vienam, idomu del to kvadratura kokia 4u.gif
Atsakyti
dėkui visoms už gerus žodžius smile.gif
QUOTE(labutis @ 2009 01 25, 17:07)
Seseli, kambariukas jusu nuostabus  4u.gif  geras sprendimas ir lova, ir spinta su stumdomom durim (turetu buti talpi) ir siaip neperkrautas kambarys, vienu zodziu man patinka viskas. O kokia kvadratura kambario? Mes siuo metu irgi laukiam baldeliu vaikam i kambarius, bet musu tik po 11 kv.m. kambariukai, jetus kaip sunku viska sutalpint, o jus sau net du vaikus sutalpinot vienam, idomu del to kvadratura kokia  4u.gif

kambarys apie 15 kv. m + exbalkono plotas gal 2 su trupučiu.
džiaugiuosi, kad nepabijojom ir tokį siaurą kambarį (apie 2,8 m) lyg "atitvėrėm" per pusę. visai neužsitamsino. ir saulėtą dieną bent kelis kartus einam pažiūrėt, ar vaikai nepaliko įjungtos šviesos lotuliukas.gif ar čia tas balkono prijungimas tokį efektą duoda, ar sienų spalva, bet labai šviečia į koridorių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šešėlis: 25 sausio 2009 - 17:10
Įsilieju ir aš į jūsų gretas. Niekaip nesugalvoju nieko doro vaikų kambariui. Lovas jau turime. Dabar reiks toliau galvoti. Atradau tokį bioenergetiko straipsnį. Manau, kad truputėlį bandysiu vadovautis juo, kurdama vaikų erdvę. Ten taip pat yra nuomonė apie žvaigždėtas lubas:

čia

Gal kam bus įdomu
Atsakyti
Ačiū labai už nuorodą. thumbup.gif Tikrai pravertė. Ir kad ir kaip keista bebūtų, tikrai keli patarimai teisingi. g.gif Bent jau iš mūsų patirties. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2009 01 24, 16:06)
Sveikutės.
O jau kambarių gražumas. bigsmile.gif

Noriu prašyti jūsų patarimo. Nusprendėm įrengti dukrytės kambarį, ir renkamės tarp dviejų temų (Vandens pasaulis arba Žvaigždėtas dangus). Pasirinkome tokias, nes sienos kambaryje mėlynos. Man pačiai atrodo, kad labiau tiktų nudažyti lubas tamsia spalva, nupiešti žvaigždutes, turėtų įdomiai atrodyti, nes dar keturios lemputės lubuose yra. O jeigu būtų vandens pasaulis, tai reiktų dažyti sienas ir pan. Vat ir negaliu apsispręsti.

Patinka man Vandens pasaulio ideja, tiek grozybiu nete gali prisiziureti. Nors asmeniskai 3 berniukus turedama taip pavargau nuo zydros spalvos leliukiskuose kambariuose, kad daugiau nebenoriu doh.gif lotuliukas.gif Del zvaigzdeto dangaus...taip kaip cia pasakius g.gif As aplamai esu pries tamsias spalvas namie(nebent viena siena kaip akcentas), o tuo labiau vaiku kambaryje schmoll.gif Labai tamsu gi bus....nebent langai didziuliai ir ju daug g.gif
Mano vyresneliu kambarys buvo zalsvas pries perdazant, klausiau kokiu spalvu nori, atsakymas- tamsiai melyna ir raudona...Nu jau ne biggrin.gif Turi gelsva kambari ir patenkinti.

QUOTE(šešėlis @ 2009 01 24, 20:09)

Gerai erdve isnaudota 4u.gif Smagios ir siltos spalvos. Tik ar nekrenta vaikutis virsuje miegantis ant apacioje miegancio? biggrin.gif nera jokios apsaugos... g.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šešėlė: 26 sausio 2009 - 09:02
QUOTE(c-girl @ 2009 01 26, 09:43)
Gerai erdve isnaudota 4u.gif  Smagios ir siltos spalvos. Tik ar nekrenta vaikutis virsuje miegantis ant apacioje miegancio? biggrin.gif nera jokios apsaugos... g.gif

galvojau iškart parašyt apie tai, bet matyt senatvė daro savo - pamiršau doh.gif
pirma mintis projektuojant baldus buvo daryt sieneles, bet vėliau persigalvojom, neaukštai gi kristi hihihi.gif
iš tiesų, lovos plačios, taip įlipti lengviau, nebuvo iškritusios nei viena. jei viršutinę lovą būtume mažei numatę, tai būčiau darius tvorelę smile.gif
Atsakyti
LAbas is ryto mamos,
noriu siek tiek Jusu nuomones ir ziniu. Ka manote apie baltus medinius baldus mergaites kambariui. Ar tai praktiska? Geriau atrodytu naturalus azuolo baldai? Ar balinti pušies baldai.
As suprantu, kad reikia viska derinti. g.gif Tiesiog, jei trumpai galeciau pasakyti, kas dabar yra padaryta: Dvi kambario sienos nudazytos rozine, dvi - pilka spalvomis. Grindys - azuolines parketlentes. LAngai balti su baltais perskyrimais viduje. Namo interjeras ale daugiau klasikinis. Durys wenge spalvos uosines.
Gal as cia ir per daug noriu, bet gal ka patartumete. O gal zinote daugiau baltu baldu gamintoju?
Labai aciu is anksto uz Jusu nuomones, jei tokiu bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natusia @ 2009 01 26, 09:16)
LAbas is ryto mamos,
noriu siek tiek Jusu nuomones ir ziniu. Ka manote apie baltus medinius baldus mergaites kambariui. Ar tai praktiska? Geriau atrodytu naturalus azuolo baldai? Ar balinti pušies baldai.
As suprantu, kad reikia viska derinti. g.gif Tiesiog, jei trumpai galeciau pasakyti, kas dabar yra padaryta: Dvi kambario sienos nudazytos rozine, dvi - pilka spalvomis. Grindys -  azuolines parketlentes. LAngai balti su baltais perskyrimais viduje. Namo interjeras ale daugiau klasikinis. Durys wenge spalvos uosines.
Gal as cia ir per daug noriu, bet gal ka patartumete. O gal zinote daugiau baltu baldu gamintoju?
Labai aciu is anksto uz Jusu nuomones, jei tokiu bus  smile.gif

As uz baltus baldus visu 100% thumbup.gif (pati jauneliui norejau, bet zmones atkalbejo ...tipo ne berniukui balti baldai ir t.t.) Ir pilka su rozine spalvos tikrai derinasi thumbup.gif Matau apmasciusi viska jau esi- pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natusia @ 2009 01 26, 09:16)
LAbas is ryto mamos,
noriu siek tiek Jusu nuomones ir ziniu. Ka manote apie baltus medinius baldus mergaites kambariui. Ar tai praktiska? Geriau atrodytu naturalus azuolo baldai? Ar balinti pušies baldai.
As suprantu, kad reikia viska derinti. g.gif Tiesiog, jei trumpai galeciau pasakyti, kas dabar yra padaryta: Dvi kambario sienos nudazytos rozine, dvi - pilka spalvomis. Grindys -  azuolines parketlentes. LAngai balti su baltais perskyrimais viduje. Namo interjeras ale daugiau klasikinis. Durys wenge spalvos uosines.
Gal as cia ir per daug noriu, bet gal ka patartumete. O gal zinote daugiau baltu baldu gamintoju?
Labai aciu is anksto uz Jusu nuomones, jei tokiu bus  smile.gif

Aš taipogi už baltus smile.gif Ir gražu, ir praktiška, ir prie jūsų spalvinės gamos tikrai turėtų tikti thumbup.gif

QUOTE(c-girl @ 2009 01 26, 09:20)
As uz baltus baldus visu 100% thumbup.gif (pati jauneliui norejau, bet zmones atkalbejo ...tipo  ne berniukui balti baldai ir t.t.) Ir pilka su rozine spalvos tikrai derinasi thumbup.gif Matau apmasciusi viska jau esi- pirmyn mirksiukas.gif

Kaip gerai, kad manęs niekas neatkalbėjo biggrin.gif ir vargu ar būtų atkalbėję. Labai džiaugiuosi baltais baldais berniukų kambaryje thumbup.gif
ankstesniame poste skaičiau, kokių spalvų pageidavo taviškiai, pas mus pageidavimai tokie pat buvo išsakyti biggrin.gif . Skirtumas tik tas, kad aš tuos pageidavimus išpildžiau, dėl ko dabar truputį gailiuosi, bet tikiuosi , kad mano džigitukai netruks tas sienas kaip nors apdoroti, kad turėčiau pateisinamą priežastį jas perdažyti lotuliukas.gif
Beja , tavo vaikučių kambariukai wub.gif Labai skoningi ir neperkrauti wub.gif
Atsakyti
Mamos, o kur pirkote baltus baldus vaiku kambariui?
Atsakyti
Sveikos,
turiu keletą klausimukų apie pušines lovas...
Kiek mačiau, yra tokia viena dviaukštė Yeske, bet man ji tokia netvirta ie siauroka atrodo, kažkada pirkom ten vieną su kopetėlėm... tai labai gera., bet antros tokios nėra, tad reikia ieškoti iš naujo...

Dar mačiau yra pušinių Monoidėjoj (Kaune), lietuviškos pigenės, o daniškos labai brangios... - man patiko, kai dvi lovos sustatytos šonu, ta prasme viena lova palenda šonu po kita - viena gaunasi kaip pirmo aukšto lova, o kita kaip antro aušto... ar aiškiai čia išsireiškiau??? gal kas turite - ar patogu ir praktiška? ar būna kur pigiau - nes tos atrodo, kad apie 2900 kainuoja.....

Dar pušinių mačiau vienoje baldų parduotuvėje, ties Salės gimnazija... ten atrodo, kad latvių gamybos, tai yra arba dviaukštė - viena po kita, ir tikrai labai aukšta, nes sakė, kad pagal ergonominius reikalavimus tarpas tarp pirko ir antro aukšto turi būti toks, kad vaikas pirmo aukšto lovoje galėtų normaliai atsisėsti ir nesitrenkti galva į antro aušto lovą... tik kaina irgi nemaža... ir nėra grotelių palei sieną...gal kur dar prekiuajama tomis latviškomis lovomis, pigiau???

Ir dar dėl tų pušinių lovų - ar reikalingi stalčiai po jomis, sakykim, patalinei susidėti, ar nebus tai dulkių rinkykla???
Atsakyti