Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Murkute, tavo vaiku kambarys thumbup.gif Gal galetum pasakyti, kokiais dazais dazete ir kokios cia spalvos tiksliau. Nes treciadieni dazom vaiko kambari, o as pasimetusi visiskai, nezinau pati, ko noriu, o vat sitas man patiko, tik bijau i lankas nuvaziuoti.... g.gif
Atsakyti
Sveikutės.
O jau kambarių gražumas. bigsmile.gif

Noriu prašyti jūsų patarimo. Nusprendėm įrengti dukrytės kambarį, ir renkamės tarp dviejų temų (Vandens pasaulis arba Žvaigždėtas dangus). Pasirinkome tokias, nes sienos kambaryje mėlynos. Man pačiai atrodo, kad labiau tiktų nudažyti lubas tamsia spalva, nupiešti žvaigždutes, turėtų įdomiai atrodyti, nes dar keturios lemputės lubuose yra. O jeigu būtų vandens pasaulis, tai reiktų dažyti sienas ir pan. Vat ir negaliu apsispręsti. g.gif

Radau neblogą idėją.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 24 sausio 2009 - 16:16
sveiki wink.gif
čia nerealiai gražių kambarių prisižiūrėjau thumbup.gif į juos nesilygiuojam, bet parodau, nes esam labai patenkinti rezultatu, kaip "sukišom" du vaikus į vieną kambarį biggrin.gif o dar tas kambarys toks nedėkingas - ilgas ir siauras. žodžiu:
va. puošybą tik šiandien pradėjom su vyresniąja biggrin.gif
kažkodėl nepavyko nuotraukų sukraut g.gif
baldus užsakinėjom čia. jokių priekaištų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šešėlis: 24 sausio 2009 - 20:30
šešėli, graži spalva sienų mirksiukas.gif kai užsipildys kambarys bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2009 01 24, 22:45)
šešėli, graži spalva sienų mirksiukas.gif kai užsipildys kambarys bus thumbup.gif

dėkui, spalva ir man labai patinka smile.gif
o dėl užpildymo... kad jis užpildytas jau, nuo spalio gyvenamas. ten gi jau ir vietos nėr schmoll.gif net nuėjau į foto pasižiūrėt... tuštuma tik exbalkonas biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageDaugiau kambariuku ideju stai cia
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2009 01 24, 20:09)
sveiki wink.gif
čia nerealiai gražių kambarių prisižiūrėjau thumbup.gif į juos nesilygiuojam, bet parodau, nes esam labai patenkinti rezultatu, kaip "sukišom" du vaikus į vieną kambarį biggrin.gif o dar tas kambarys toks nedėkingas - ilgas ir siauras. žodžiu:
va. puošybą tik šiandien pradėjom su vyresniąja  biggrin.gif
kažkodėl nepavyko nuotraukų sukraut  g.gif
baldus užsakinėjom čia. jokių priekaištų smile.gif


Labai šauniai sugalvota 4u.gif
Atsakyti
seselis labai faini baldukai, o jau lovyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2009 01 24, 17:06)
Nusprendėm įrengti dukrytės kambarį, ir renkamės tarp dviejų temų (Vandens pasaulis arba Žvaigždėtas dangus). Pasirinkome tokias, nes sienos kambaryje mėlynos. Man pačiai atrodo, kad labiau tiktų nudažyti lubas tamsia spalva, nupiešti žvaigždutes, turėtų įdomiai atrodyti, nes dar keturios lemputės lubuose yra.

Man tai atrodo netinkama mintis vaikų kambariui - tamsios lubos blink.gif. Dar ir sienos tikriauisiai nelabai šviesios? Sugadinsite vaikui ir regėjimą, ir psichiką doh.gif. Vaiko kambarys turi būti šviesus 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2009 01 25, 13:58)
Man tai atrodo netinkama mintis vaikų kambariui - tamsios lubos  blink.gif. Dar ir sienos tikriauisiai nelabai šviesios? Sugadinsite vaikui ir regėjimą, ir psichiką doh.gif. Vaiko kambarys turi būti šviesus 4u.gif.
Dėl tamsių lubų ir klausiu patarimo, nes mačiau taip padarytas, ir man labai gražiai atrodė. Tokios mini lemputės įmontuotos ax.gif O sienos mūsų kambary tai šviesios. smile.gif
Beje, mėlyna yra tarp trijų spalvų, kurios gerai veikia vaiko psichika. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 25 sausio 2009 - 15:39
QUOTE(Amiletta @ 2009 01 25, 15:38)
Dėl tamsių lubų ir klausiu patarimo, nes mačiau taip padarytas, ir man labai gražiai atrodė. Tokios mini lemputės įmontuotos ax.gif O sienos mūsų kambary tai šviesios. smile.gif
Beje, mėlyna yra tarp trijų spalvų, kurios gerai veikia vaiko  psichika. mirksiukas.gif


Aš esu už šviesias lūbas smile.gif Žinoma jos gali būti ir spalvotos, bet ne tamsios... Jei labai norisi tamsių, tai reiktų atsižvelgti į lubų aukštį - jei jis nedidelis, tai tamsi spalva kažkiek vizualiai jas dar pažemins...

Kas dėl žvaigždėto dangaus, tai man ji nepatinka tuo, kad ir vidury baltos dienos bus "žvaigždėtas dangus" mastau.gif Tokiu atveju geriau pasirinkčiau neryškias smulkias lempeles (jos šviečia kaip taškiukai, neapšviesdamos nieko aplink save), kurias vakare įjungus ir taip butų žvaigždėto dangaus imitacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 01 25, 15:58)
Aš esu už šviesias lūbas  smile.gif Žinoma jos gali būti ir spalvotos, bet ne tamsios... Jei labai norisi tamsių, tai reiktų atsižvelgti į lubų aukštį - jei jis nedidelis, tai tamsi spalva kažkiek vizualiai jas dar pažemins...

Kas dėl žvaigždėto dangaus, tai man ji nepatinka tuo, kad ir vidury baltos dienos bus "žvaigždėtas dangus" mastau.gif Tokiu atveju geriau pasirinkčiau neryškias smulkias lempeles (jos šviečia kaip taškiukai, neapšviesdamos nieko aplink save), kurias vakare įjungus ir taip butų žvaigždėto dangaus imitacija  mirksiukas.gif
Ačiū už nuomonę. 4u.gif
Atsakyti