Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Aciu mamukai 4u.gif Smagu, kad patiko ax.gif

QUOTE(Kolibri @ 2009 01 22, 08:31)
P.S O ant sienu cia lipdukai?

Taip, lipdukai 4u.gif

QUOTE(murkute @ 2009 01 22, 08:32)
man irgi labai baldai gražūs

Aciu murkute 4u.gif Man pas tave irgi baldeliai patiko. As uz medinius drinks_cheers.gif Tik pasigedau lovos jusu kambarelyje ax.gif

QUOTE(Rimvyda @ 2009 01 22, 09:40)
Labai super thumbup.gif ,o sakykit jei čia lipdukai, tai kur pirkti, nes man labai reikia irgi kažko panašaus...

Lipdukai cia. Pirkau stai ciaBerlinwallpaper.com
Tik berods jie nesiuncia i Europa... unsure.gif tik JAV ir Canada...

QUOTE(sorriso @ 2009 01 22, 10:34)
Pamenu, kad rodet kazkada miela kambariuka, buvo kitokia lova. Dabartines lovos tai be zodziu, nuostabios

Rodziau anksciau jaunelio kambari. Man asmeniskai jaunelio lova del stalciaus patinka ax.gif

QUOTE(xjurga @ 2009 01 22, 10:55)
Aš tik tiesa pagalvojau, kad gal būčiau sukeitusi rašomajį stalą prie durų ir komodą vietomis 

Netilptu staliukas uz lovos vietoj komodos, nes tada atidarius duris remtusi jos i staliuka....turejau ir as tokia minti, bet...O komoda anksciau, kol staliuku neturejom, stovejo ten po tais paveiksliukais prie duru ax.gif

Mes ne LT gyvenam, taigis ir baldai ne LT pirkti. O uzklotelius pirkau overstock.com

QUOTE(raganele @ 2009 01 22, 11:33)
tik žaliuzės man neimponuoja, bet čia jau praktiškumo sumetimais, kaip suprantu.

Man irgi drinks_cheers.gif Ir dar kilimine danga kambaryje... cool.gif doh.gif Geriau grindys tamsaus medzio butu ir tiesciau kilimeli... Bet kaip jau yra taip yra. Del uzuolaidu galvojau, bet nesumasciau kaip jas pakabinti kad sviesos neblokuotu...nes gi langai taip idomiai per visa siena. Neismasciau...bus gerai ir taip biggrin.gif

raganele, bus labai idomu tavo berniuko kambari pamatyti ax.gif
Papildyta:
Raganele, tavo mergytes kambariui graziu lovatiesiu yra overstock.com
Si labai tiktu- balta su zalia ir ruzava wub.gif
user posted image

Arba si...
user posted image

Dar...
user posted image

Viena uz kita grazesnes biggrin.gif
kids beding
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 20:36)
Viena uz kita grazesnes biggrin.gif
kids beding


tikrai labai gražios drinks_cheers.gif
įdomu, ar būtų įmanoma atsisiųst per tarpininkes iš forumo g.gif
Atsakyti
C-girl, wub.gif Labai grazu. Gal dar zinai, kokio gamintojo yra loveles?
Pagalvojau, kad vietoj zaliuziu tokios i virsu susitraukiancios uzuolaidos tiktu. g.gif Nezinau, kaip jos vadinasi.


Mergaites, gyvenancios Europoje, pabandykit uzklotu per www.zarahome.com paieskoti. Mes ten savo maziaus kambariui pirkome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schnecke: 22 sausio 2009 - 20:21
Nu nerealūs kambariukai wub.gif O aš net neplanavau labai rimtai įrenginėti ir taip derinti vaikų kambarių blush2.gif Bet po tokių vaizdų, teks susiimti doh.gif

Kas dėl lipdukų, tai jei tik turite ar galite pasidaryti aukštos kokybės nuotraukų ar paveiksliukų, tai ir lietuvoje laisvai galima pasidaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Schnecke @ 2009 01 22, 22:14)
Pagalvojau, kad vietoj zaliuziu tokios i virsu susitraukiancios uzuolaidos tiktu.  g.gif Nezinau, kaip jos vadinasi.

Romanetes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2009 01 23, 08:54)

Aciu blush2.gif doh.gif

Dar graziu daikteliu yra http://www.nostalgieimkinderzimmer.de/

I Zaros pusplapi ilyskit dazniau. Jie gana daznai papildo.
Atsakyti
sveikutes as cia visa tema perskaiciau tai tokiu grozybiu jus cia pridariusios kad net seile istyso beziurint bigsmile.gif , jusu vaiku kambariai dideli vat as suku galva kaip man irengti 7 kv m kambary savo mergaitei kaip ispausti viska blink.gif o tas kambarus dar staciakampis tai sunku ka ir numatyt
Atsakyti
Jeigu reikia kam lipdukų ant sienų, tai mačiau Dubingiuose yra keli jų katalogai, kur galima užsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pakabukas4 @ 2009 01 23, 16:34)
sveikutes as cia visa tema perskaiciau tai tokiu grozybiu jus cia pridariusios kad net seile istyso beziurint bigsmile.gif , jusu vaiku kambariai dideli  vat as suku galva kaip man irengti 7 kv m kambary savo mergaitei kaip ispausti viska  blink.gif o tas kambarus dar staciakampis tai sunku ka ir numatyt

Mano siek tiek didesnis, bet nedaug. pziurek, gal patiks.

Berniuko cia
http://s536.photobuc...nt=P1110371.jpg
http://s536.photobuc...nt=P1110365.jpg
http://s536.photobuc...nt=P1110364.jpg
http://s536.photobuc...nt=P1110363.jpg

Iskart parau, kad yra didelis stoglangis ir saules sviesa patenka net geriau, nei per sienini langa, nes praeita kart, kai buvau ikelus foto, mamytes nusprende, kad uzdariau vaika i belange lotuliukas.gif

p.s kambariukas 11kv
Papildyta:
Baldus geriausia daryti pagal uzsakyma.
kazkur sitoj temoj maciau ir man tikrai patiko suvaziuojancios lovos.
Labai taupo vieta.
Sustumus, atrodo kaip tiesiog pakyla ant kurios dar vaikas gali zaisti.
Papildyta:
QUOTE(jurrrte @ 2009 01 12, 23:11)
o ta kampine spinta su stalu pirkot parduotuvej ar dare pagal uzsakyma?

Darem pagal uzsakyma, ten kartu su rasomu stalu (labai taupem vieta, kad liktu erdves pazaisti
Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 01 13, 16:21)
labai grazutis siaip kambariukas
bet man kaip visokiu vaikisku smutkiu myletojai biski truksta to vaikiskumo
sakyciau lipdukai manau padarytu kabariuka labiau vaikiskesni

baldukai tai superiniai thumbup.gif  thumbup.gif
atsimenu kazkada sia sofkute rodei  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bet siaip man kabariukas toks rimto vaiko  rolleyes.gif  ir siaip tokiais laikasi kriziniais labai protingas sprendimas, baldukai tikrai ilgam tarnaus, beliks tik sienas pertapetuoti kai atsibos

a TV taip aukstai patogu??

ai as dar paveiksliuku kokiu vaikisku palabinciau
ir dar kazkaip norisi kokio minksto zaislo  wub.gif

Aciu uz pastebejimus ax.gif
Teliko jis ten bent kol kas beveik neziuri, nes pirmam aukste daug vaikisku kanalu rodo, o pas ji tik kelis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 23 sausio 2009 - 17:38

Pritariu daluzenik - viena iš išeičių galėtų būti išstūmiama lova, o virš jos galėtų būti ar tai spinta, ar tai stalą, ar šiaip pasižaidimų vietą padaryti smile.gif Galima padaryti lovą ištraukiamą šonu, tad reikės mažiau vietos ją ištraukiant mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 23 sausio 2009 - 18:03
QUOTE(pakabukas4 @ 2009 01 23, 16:34)
sveikutes as cia visa tema perskaiciau tai tokiu grozybiu jus cia pridariusios kad net seile istyso beziurint bigsmile.gif , jusu vaiku kambariai dideli  vat as suku galva kaip man irengti 7 kv m kambary savo mergaitei kaip ispausti viska  blink.gif o tas kambarus dar staciakampis tai sunku ka ir numatyt

Galima pastatyti dviaukštę lovą, po kuria būtų spinta ir darbo stalas. Jei kitaip tai tilps tik stalas, lova ir komoda-svarbiausiai neužkrauti, palikti kaip įmanoma tuštesnį grindų plotą bigsmile.gif

C-girl kambarys nustebino grožiu, labai gaivios spalvos ir nuotaika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkele: 23 sausio 2009 - 20:31
QUOTE(Schnecke @ 2009 01 22, 20:14)
C-girl,  wub.gif Labai grazu. Gal dar zinai, kokio gamintojo yra loveles?
Pagalvojau, kad vietoj zaliuziu tokios i virsu susitraukiancios uzuolaidos tiktu.  g.gif

4u.gif
Nezinau dabar jau lovu gamintoju... g.gif pirkom jas pries 3,5 met. tokioje jau kaimiskoje baldu parduotuvej, kad nepatiketum lotuliukas.gif Bet va perliuku pasitaiko, gavom tai ko norejom ir nebrangiai(ir dar tikro medzio) ax.gif

O vaiku langai paskutineje vietoje... blush2.gif zaliuzes buvo jau kai isikelem i nama. Minciu keitimui yra, bet kol kas yra nebaigtu kampu namie daug svarbesniu nei vaiku langai ax.gif

QUOTE(pinkele @ 2009 01 23, 20:29)
C-girl kambarys nustebino grožiu, labai gaivios spalvos ir nuotaika 4u.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti