Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Raganele - nuostabus kambarys wub.gif Tiesiog taip saldu pasidare smile.gif Tikrai labai labai thumbup.gif
C-girl - toks vyriskas, labai ramiu spalvu rolleyes.gif Pima nuotrauka pamacius, is karto soktelejo mintis, gal is katalogo istraukta doh.gif
Tikrai viskas labai grazu, suderinta, skoninga thumbup.gif
Vis del to kiek nuostabiu ideju sukasi mylinciu mamyciu galvose thumbup.gif
Malonu i temele uzeiti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 02:16)
Parodau savo vyresneliu kambari(6 ir 7 metu)...Zadejau daryti piratini kambari, su laivais ir zemelapiais, bet gerai kad nedariau, nes piratus pakeite star wars....Taigi zmogiuku pomegiai keiciasi kas pusmetis. Nutariau bus silta ir sauleta- dickis sako Egiptas cia, sesemeciui Afrika... biggrin.gif  Dar kur nors pasaulio zemelapi ant sienos itaisysiu, nes vienas geografas ryskus auga...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image
Kazkaip visada sugriztu prie tu paciu spalvu paletes... biggrin.gif  Mazgio kambari rodziau jau anksciau, tai spalviskai panasu blush2.gif


Labai super thumbup.gif ,o sakykit jei čia lipdukai, tai kur pirkti, nes man labai reikia irgi kažko panašaus... blush2.gif
Atsakyti
Raganėle - >geras sprendimas perstatyt lovą ir spintą, o dar gėlytę sumeistravojai bigsmile.gif šauniai wub.gif

C-girl, baldai super, lovos ypatingai wub.gif Silpna net kaip noriu bigsmile.gif Tik dar ir kambario man viso reiktų prie to paties, kad sutilptų smile.gif Čia jau kitam gyvenime lotuliukas.gif Žodžiu, labai labai lovos, patalynė, lipdukai wub.gif
Atsakyti
Raganėle super atrodo kambariukas, ir spalvos, man labai labai. Kadangi aš ir mergytės laukiu, tai man visai ne per saldu biggrin.gif mirksiukas.gif Labiausiai tai aišku pirmiausia krenta daug šviesos pro langus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 03:16)
Parodau savo vyresneliu kambari(6 ir 7 metu)...Zadejau daryti piratini kambari, su laivais ir zemelapiais, bet gerai kad nedariau, nes piratus pakeite star wars....Taigi zmogiuku pomegiai keiciasi kas pusmetis. Nutariau bus silta ir sauleta- dickis sako Egiptas cia, sesemeciui Afrika... biggrin.gif  Dar kur nors pasaulio zemelapi ant sienos itaisysiu, nes vienas geografas ryskus auga...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image
Kazkaip visada sugriztu prie tu paciu spalvu paletes... biggrin.gif  Mazgio kambari rodziau jau anksciau, tai spalviskai panasu blush2.gif

thumbup.gif sviesus + jaukus+zaismingas 10balu labai grazu
Atsakyti
C-girl, puikus kambariukas, geros foto, labai patiko.
Pamenu, kad rodet kazkada miela kambariuka, buvo kitokia lova. Dabartines lovos tai be zodziu, nuostabios 4u.gif
Atsakyti
C-girl, labai gražus kambariukas. Viskas skoninga, neperkrauta, suderinta. Labai gražūs ir idomūs baldeliai. Aš tik tiesa pagalvojau, kad gal būčiau sukeitusi rašomajį stalą prie durų ir komodą vietomis ax.gif Aišku tada nebūtų viskas taip simetriška.
O šiaip ir sienų spalva labai graži, ir lipdukai (čia kaip suprantu lipdukai?) labai faini ir paklotėliai labai smagūs. Vienu žodžiu liuks thumbup.gif
Beje pagalvojau, kad turbūt ir lipdukai, ir paklotėliai ne Lietuvoje pirkti? O baldeliai?
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 22, 11:55)
C-girl, labai gražus kambariukas. Viskas skoninga, neperkrauta, suderinta. Labai gražūs ir idomūs baldeliai. Aš tik tiesa pagalvojau, kad gal būčiau sukeitusi rašomajį stalą prie durų ir komodą vietomis  ax.gif  Aišku tada nebūtų viskas taip simetriška.
O šiaip ir sienų spalva labai graži, ir lipdukai (čia kaip suprantu lipdukai?) labai faini ir paklotėliai labai smagūs. Vienu žodžiu liuks  thumbup.gif
Beje pagalvojau, kad turbūt ir lipdukai, ir paklotėliai ne Lietuvoje pirkti? O baldeliai?

C-girl ne LT lyg, Amerikej biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal yra pirkusiu Stokke baldu komplekta?
Atsakyti
C-girl gražuma pas tavo berniukus bigsmile.gif Nu labai gražūs baldukai ir dekoracijos,liuks thumb_yello.gif tik žaliuzės man neimponuoja, bet čia jau praktiškumo sumetimais, kaip suprantu.

Mano vyresnėlio kambarys irgi geltonas, tik ryškesnis, kadangi šiaurinis - projektavom kuo didesniu langu, rinkau šiltesnes spalvas, kad nors nesušaltų lotuliukas.gif mintys irgi buvo apie jūrą, žuvytes paskui apie Afriką, atrodo visos detalės dėliojasi į kažkokią vandenyno salą, nes ir žuvų ir žvėrelių jau pasikaupė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes mirksiukas.gif labai noreciau jusu nuomoniu 4u.gif sudomino mane labai www.taubaldis.lt gal kas gaminotes baldukus ten? blush2.gif lauksiu nuomoniu...
Atsakyti
C-girl - pagarba, respects biggrin.gif Nu ir grozybes tavo namu wub.gif
Atsakyti