Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

bis.gif oi, kaip ačiū už pagyras, net pasitikėjimo įkvepia, darysim toliau reikaliukus, pas sūnelį dar daugiau nepabaigimų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 21 sausio 2009 - 18:41
raganele, liux wub.gif labai gyva sienu spalva , jauku, sviesu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 01 19, 10:16)
Maciau tokia vilniuje, laisves pr., prie sirdies chirurgijos centro baldu parduotuveje pirmame aukste.  (http://www.arbaldas.lt/)  Bet senokai - pries kokius metus... Spalvu tada pasirinkimo nebuvo, ir kainavo berods ~1700, bet bijau sumeluot, nes tikslaii nepamenu....


Aha, prieš metus ir aš mačiau, bet susiruošėme pirkti ir ją kažkas nugriebė iš po nosies. doh.gif

QUOTE(Bagi @ 2009 01 19, 18:38)
Draugė tokią pirko lyg SBA balduose 4u.gif
Murkute, jaukus kambarys drinks_cheers.gif

O gal galėtum pasakyti, kokie dažai ir koks spalvos kodas tų žalsvų, nes jau man galva sukasi, niekaip neatitaikau doh.gif o šita spalvytė gražiai žiūrisi ax.gif



SBA? Niekada ten tokių lovų nemačiau.

QUOTE(jevcia @ 2009 01 20, 18:10)
as pries dvi savaites maciau siuos baldus arbaldo parduotuveje. jie vis dar ten stovi :)tik spalvos ne tokios sodrios ir grazios kaip paveiksliuke smile.gif



Prieš dvi savaites? O kokios tos spalvos? Tikrai būtent tokia pat lova? Nes pas juos oranžinė panaši buvo, bet tikrai ne tokia, panaši, bet ne tokia. Todėl ir klausiu. Nes jei tokia lova - tai ryt lėksime ten. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 14:50)
Įmesiu savo "pusfabrikatį"

Raganele, nuostabu bigsmile.gif 10 balu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 21 sausio 2009 - 19:40
QUOTE(Rasicka* @ 2009 01 21, 17:02)
Sveiki, gal galėčiau sužinoti, kur gavot tokią fainą lempą "Žmogeliukas ant mėnuliuko" pirkti ir kiek maždaug mokėjot?  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Lempą vaiko kambario įkurtuvių proga padovanojo seneliai wub.gif Kažkaip ir nesidomėjom kiek kainavo biggrin.gif Bet man rodos kažkas ankščiau šioj temoj minėjo, kad matė lygtai Senukuose g.gif

Raganele, kambarys super saldžiai mergaitiškas ir jaukus wub.gif Šauniai įkūrėt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkute: 21 sausio 2009 - 20:06
QUOTE(murkute @ 2009 01 21, 21:05)
Lempą vaiko kambario įkurtuvių proga padovanojo seneliai  wub.gif  Kažkaip ir nesidomėjom kiek kainavo  biggrin.gif  Bet man rodos kažkas ankščiau šioj temoj minėjo, kad matė lygtai Senukuose  g.gif


Prieš gerą mėnesį mačiau tokią Ermitaže, tik kainos neįsidėmėjau ax.gif
Atsakyti
Parodau savo vyresneliu kambari(6 ir 7 metu)...Zadejau daryti piratini kambari, su laivais ir zemelapiais, bet gerai kad nedariau, nes piratus pakeite star wars....Taigi zmogiuku pomegiai keiciasi kas pusmetis. Nutariau bus silta ir sauleta- dickis sako Egiptas cia, sesemeciui Afrika... biggrin.gif Dar kur nors pasaulio zemelapi ant sienos itaisysiu, nes vienas geografas ryskus auga...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image


Kazkaip visada sugriztu prie tu paciu spalvu paletes... biggrin.gif Mazgio kambari rodziau jau anksciau, tai spalviskai panasu blush2.gif
Atsakyti
Labai grazus kambarys:) o mes irgi planuojam irenginet vaikeliui kambari,nors dar ir ankstoka,bet norisi remonta padaryt pries tai,kai vaikelis isvys pasauli 4u.gif aisku dar atskirai jis ten negyvens bent metelius tai tikrai,ar dar daugiau(neisivaizduoju kiek laiko,bet bus matyt ax.gif ) Tiesiog stovi toks tuscias kambarys nekokiom sienom,norisi sutvarkyt,kad galeciau jam kraiteli pradet kraut ir viska supirkinet 4u.gif
Atsakyti
c-girl,Labai grazus kambarys thumbup.gif Toks"vyriskas" thumbup.gif 4u.gif Toks varijantas nesunkiai perejnamas i paaugliu kambari,tik sienos perdazyti ir viskas.Baldai labai grazus rolleyes.gif
P.S O ant sienu cia lipdukai? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 16:50)

Kai jau taip nuružavojau visą reikalą, nebežinau,kokio blankumo lovatiesę organizuot g.gif

Labai jaukus kambarys 4u.gif Mergaitem gi reikia to ruzavumo biggrin.gif
O lovatiese arba ruzava arba sviesiai smelio spalvos(gal net baltos)daryciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibri: 22 sausio 2009 - 08:28
c-girl, nu labai gražu wub.gif wub.gif Viskas taip šauniai suderinta - man irgi labai baldai gražūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 01 21, 18:02)
Sveiki, gal galėčiau sužinoti, kur gavot tokią fainą lempą "Žmogeliukas ant mėnuliuko" pirkti ir kiek maždaug mokėjot?  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Maciau Ermitaze pries ispardavima,kainavo apie 140-160 g.gif Is tos serijos daug idomiu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2009 01 22, 02:16)
Parodau savo vyresneliu kambari(6 ir 7 metu)...


kaip gražuuu thumbup.gif wub.gif spalvų paletė labai artima man ax.gif
Atsakyti