Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

Keli kambariukai
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 20, 16:52)
Suku galvą dėl lovyčių  doh.gif  Kai gims antras vaikas, tai pirmagimei bus 2,2 metai. Tai galvoju gal jau neapsimoka pirkti mažajam naują lovytę, kai vyresnioji jau ne taip ir ilgai ja naudosi  g.gif  Tai mąstau dabar gal tada geriau pirkti dukrai naują lovą, kuri tiktų ilgesniam laikui.
Buvau nusižiūrėjusi kažką ale tokio:
1. http://www.teide.lt/...ata su deze.jpg
Bet dabar galvoju, kad dar kai įsidės čiužinukas tai apsaugėlės per vidurį visai nebus ir turbūt vaikas kritinės iš lovos  g.gif

2. http://www.teide.lt/...ija su deze.jpg
Ten dar prisideda šoninė apsaugėlė per pusę lovos. Tai kadangi mano mažoji naktį labai dažnai atsiduria ties kojugaliu irgi bijau, kad kritinės.

Tai va taip bemąstant pradėjau galvoti gal ji dar per maža tokioms lovoms? Be to naktį visada bando įsibrauti pas mus į lovą, tai kai išimsis iš lėliukiškos lovytės tai iš vis neatsiginsim.
Vienu žodžiu gal kas turi kokių minčių, nes kažkaip kuo daugiau galvoju tuo mažiau suprantu  doh.gif



Pasisakysiu ir aš rolleyes.gif Kai gimė antras vaikas, vyresnėliui buvo 1.3 mėn, tad jis buvo iškraustytas į lovelę, kurios matmenys buvo 140*70. Paskui vyresnėliui nupirkome 90*200 (jam buvo apie 2,5m), o mažasis perėjo į tą didesnę už "kūdikinę". Lova yra su apsaugine tvorele, tad problemų dėl iškritimo neturėjom. Kas dėl vaiko atėjimo pas jus, tai maniškis gal kokį pusę metų prieš įsikraustant į naująją lovą dažniau miegodavo su mumis nei savo lovelėje (joje buvo išimti du pagaliukai, tad jis pats galėjo išlipti). Aš likus keletui savaičių iki lovos atvežimo pradėjau pasakoti jam, kad jis turės naują didelę lovą ir, kad bus labai smagu (nuteikinėjau kaip kokiam ypatyngam įvykiui biggrin.gif ), bet užsimindavau, kad, jei jis nori tą lovą turėti, tai reikės ten miegoti vienam ir pas mus neiti. Mums padėjo smile.gif Linkiu, kad padėtų ir jums 4u.gif

Pas mus panaši į šią:
user posted image
Va koks tarpelis (praktiškai be šansų iškristi):
user posted image

Tokiose lovelėse dažniausiai įlipimo tarpas būna labai nedidukas (tik reikia iš anksto pasitikslinti) smile.gif

Beje, kas liečia tokių lovelių, tai jų būna 140, 160, 190, 200 cm ilgio, tad reikia apsispręsti kokios norite smile.gif
Monoidėjoj tokių lovelių mediena būna lakuota, jų rėmai šiek tiek platesni, kojos šiek tiek storesnės. Mes pirkome iš Daug pasaulių - jų konstrukcija šiek tiek kūdesnė, bet patvarumo pakanka. Mes iš jų pirkom dėl to, kad norėjom balintos pūšies smile.gif
Tiesa, pas juos paprastai tarpas kojūgalyje būna didesnis, bet gal galima užsakyti ir su mažesniu (tiesiog man tas mažas tarpas schmoll.gif ). Lova mums kainavo apie 500 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 20 sausio 2009 - 23:53
Ačiū Kristik už nuomonę biggrin.gif Aš jau buvau pradėjusi galvoti apie tas Monoidejos / Daug pasauliu lovas. Tik tos kur prieš tai buvau idėjusi nuotraukas labai jau man prie širdies lipo biggrin.gif Bet reiks nuvažiuoti viską gyvai apžiūrėti ir tada apsispręsti.
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 21, 10:28)
Ačiū Kristik už nuomonę  biggrin.gif  Aš jau buvau pradėjusi galvoti apie tas Monoidejos / Daug pasauliu lovas. Tik tos kur prieš tai buvau idėjusi nuotraukas labai jau man prie širdies lipo  biggrin.gif  Bet reiks nuvažiuoti viską gyvai apžiūrėti ir tada apsispręsti.


Gal dėl to, kad pas mane berniukai, o gal tiesiog dėl to, kad mano požiūris toks, tačiau manau, jog lovos forma nėra toks jau smarkiai svarbus dalykas (ypač jei prioritetų viršūnėje yra saugumas) - yra begalės galimybių kaip tą lovą ar aplamai kambarį pagražinti mirksiukas.gif
P.S. Daug pasaulių dar prekiauja ir daniškomis, tačiau baltos pirkti nepatariu, nes ten kur buvo šakos, išlenda geltonos dėmės doh.gif Mane pardavėja iš karto perspėjo, tad, jei katais jums nepaminėtų, jau žinosit 4u.gif
Atsakyti
Įmesiu savo "pusfabrikatį" - vis dar įrenginėjamą dukrytės kambariuką. Žinau, kad pasaldinau, bet kažkodėl labai jau norėjosi biggrin.gif matyt ilgos svajonės apie mergytę vis dar atsiliepia siuviniuose lotuliukas.gif
user posted image
čia 2 kampai - gale lovos dar trūksta komodėlės, kitam kampe tai trūksta nežinau ko, o gal kaip tik jau perdaug:
user posted image user posted image

Kai jau taip nuružavojau visą reikalą, nebežinau,kokio blankumo lovatiesę organizuot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 21 sausio 2009 - 15:08
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 14:50)
Įmesiu savo "pusfabrikatį" - vis dar įrenginėjamą dukrytės kambariuką. Žinau, kad pasaldinau, bet kažkodėl labai jau norėjosi biggrin.gif matyt ilgos svajonės apie mergytę vis dar atsiliepia siuviniuose lotuliukas.gif
user posted image
čia 2 kampai - gale lovos dar trūksta komodėlės, kitam kampe tai trūksta nežinau ko, o gal kaip tik jau perdaug:
user posted image user posted image

Kai jau taip nuružavojau visą reikalą, nebežinau,kokio blankumo lovatiesę organizuot g.gif


WOW, koks grožis bigsmile.gif Kaip iš katalogo wub.gif Dideliausios pagyros iš mano pusės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O lovatiesė, jei nenori daugiau ružavumo, galėtų būti žydra - juk žydros spalvos interjere yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murkute @ 2009 01 18, 19:45)
user posted image


Sveiki, gal galėčiau sužinoti, kur gavot tokią fainą lempą "Žmogeliukas ant mėnuliuko" pirkti ir kiek maždaug mokėjot? wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 21 sausio 2009 - 16:02
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 16:50)
Įmesiu savo "pusfabrikatį" - vis dar įrenginėjamą dukrytės kambariuką. Žinau, kad pasaldinau, bet kažkodėl labai jau norėjosi biggrin.gif matyt ilgos svajonės apie mergytę vis dar atsiliepia siuviniuose lotuliukas.gif
user posted image
čia 2 kampai - gale lovos dar trūksta komodėlės, kitam kampe tai trūksta nežinau ko, o gal kaip tik jau perdaug:
user posted image user posted image

Kai jau taip nuružavojau visą reikalą, nebežinau,kokio blankumo lovatiesę organizuot g.gif

labai grazu pasaka thumbup.gif gerbiu moterys kurios tiek daug stengiasi del savo vaikuciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 01 21, 15:50)
Įmesiu savo "pusfabrikatį" - vis dar įrenginėjamą dukrytės kambariuką. Žinau, kad pasaldinau, bet kažkodėl labai jau norėjosi biggrin.gif 


Gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 01 17, 10:38)
user posted image


bigsmile.gif O jau čia man kaip fainiai įrengta... wub.gif wub.gif wub.gif Mergaitiškas - svajonių kambariukas... flirt.gif tik žaislų ir vaikiuko betrūksta... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 21 sausio 2009 - 16:46
NU negaliu nepasigeret, Raganele wub.gif zinant kad praktiskai viskas tavo ranku darbo tai dar karta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu tikrai grazus mergaites kambariukas raganele bigsmile.gif

Kad, ir saldu, bet mergaitei tinka saldumas. ax.gif


Viskas skoningai thumbup.gif
Atsakyti