Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(murkute @ 2009 01 18, 18:45)
Sveikutes,
ilgai sėdėjau temose apie vaikų kambarius... Prisižiūrėjau visokių grožybių ir pagaliau nusprendėm kažkaip įdomiai įsirengti savo klecko kambarėlį... Įdedu pažiūrėti rezultato vaisius - kas pavyko ir kas ne... Bandėme suderinti kambarį, pagal jūros tematiką, bet nenorėjau visko mėlyno vien dėl to, kad jūra ir kad gyvens berniukas ten  biggrin.gif , nes gal ateityje gali atsirasti ir sesytė  lotuliukas.gif , tai norėjau, kad kambarys tiktų abiems lytims  tongue.gif  rolleyes.gif
Pirosiose foto man viskas kaip ir gerai... O va apačioje - kambario kampai, kurie man nelabai patinka  g.gif  Dar lovytės ir stalo kaip ir nereikia... Tai gal jie ir atrodo tokie tuštesni... Bet gal patarsit ką Jūsų nuomone galima būtų kitaip padaryti dadėti ar dar ką patarsite  blush2.gif Gal negerai, kad baldai eina vien palei vieną sieną? Nu dabar jau ir pati abejoju ar čia kas gerai gavosi  doh.gif  unsure.gif  Nuoširdžiai lauksiu komentarų ir patarimų  4u.gif

Patinkantys kampai ir keletas mielų detalių jūros tematika:



labai labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 01 18, 22:36)
Man viskas patinka  smile.gif  Kai atsiras kitos smulkmenos - stalas, lova smile.gif - tada išsispręs apšvietimas papildomas (tik tas 'kliuvo'), pakabinti paveikslai. Bus labai jauku  bigsmile.gif  Nors jau dabar užuodžiu aliejuoto medžio aromatą  wub.gif


Ačiū blush2.gif Va man ta siena irgi kliūna g.gif kažką reiks su fotografijų įrėminimu gal pamastyt g.gif Lyg norėtųsi masivesnio apipavidalinimo ar kažko unsure.gif

uogute - labai labai grazu smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkute: 18 sausio 2009 - 22:27
QUOTE(murkute @ 2009 01 18, 19:45)
...
Pirosiose foto man viskas kaip ir gerai... O va apačioje - kambario kampai, kurie man nelabai patinka  g.gif  Dar lovytės ir stalo kaip ir nereikia... Tai gal jie ir atrodo tokie tuštesni... Bet gal patarsit ką Jūsų nuomone galima būtų kitaip padaryti dadėti ar dar ką patarsite  blush2.gif Gal negerai, kad baldai eina vien palei vieną sieną? Nu dabar jau ir pati abejoju ar čia kas gerai gavosi  doh.gif  unsure.gif  Nuoširdžiai lauksiu komentarų ir patarimų  4u.gif

...

va čia tai man patinka, gražu smile.gif aš pati šiuos baldus nučiupinėju kaskart parduotuvėj biggrin.gif tik apšvietimo mažoka, ąžuoliniai baldukai tamsūs, tai reik aąl daugiau - naktinės,stalinės lemputės ar toršero.
Nepatinkantis kampas žaidžiamasis - visai be priekaištų, o su spinta hm g.gif gal paveiksliukai pagyvins ir bus pats tas. Tiesa, užuolaidas keisčau į ne tokias rimtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 01 18, 22:33)
Tiesa, užuolaidas keisčau į ne tokias rimtas smile.gif


Nemanau, kad jas reiktų keisti, paprasčiausiai galima pagyvinti kokiu kaspinu ar juosta (t.y. surišti), pvz. oranžinės spalvos, kadangi tokios spalvos detalių jau yra ar kaip kitaip.

O šiaip tai labai orginalus, nestandartinis, skoningas kambarys, o dar kai užsipildys pilnai, tai iš vis bus super thumbup.gif
Atsakyti
Atvirai pasakius, tai nematau aš jūros tematikos, apart keleto dekoracijų g.gif Na, bet čia nesvarbu irnesakyk.gif Kambariukas labai jaukus, puikiai suderintos spalvos, neperkrautas thumbup.gif

Prie spintos tikrai tiktų paveikslai, na o kitam kampe pastatyčiau vaikišką staliuką su kėdutėmis - ir kampas pagyvėtų, ir vaikučiui būtų kur piešti ar kitais darbeliais užsiimti mirksiukas.gif
Ir visom keturiom prisidedu prie Raganėlės nuomonės dėl linksmesnių užuolaidų smile.gif Jos tikrai pagyvintų kambarį smile.gif
Atsakyti
Ačiū visom labai labai už nuomones ir pasiūlymus!! Tikrai nemažai dar idėjų paraginot pamąstyt 4u.gif thumbup.gif Ačiū! Stengsiuos dar tobulinti ir jei pavyks - būtinai pasidalinsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2009 01 17, 12:19)
Sveikos.

Jau labai labai ilgą laiką ieškau savo vaikiukui lovos. Niu sunkiai kas nors man tinka, labai judrus vaikas, todėl bijau visų aštrių kampų ir pan. Jau siuvo galvą mums, nes prasikirtęs buvo į miegamojo lovos galvūgalį, tad ieškau kažko minkšto ir saugaus. Gal kas turite kokių patarimų?

Vienintelė lovą, kuri man "užkliuvo" yra iš Vokietijos, OTTO katalogo. Su patalynės dėže, ir dar kažkas ten reguliuojasi, kad galima būtų sėdint skaityti.
user posted image

Bet neįsivaizduoju kiek kainuotų ją parsisiūsti... Ir taip kaina ne maža...Gal matėte tokių Lietuvoje?



Maciau tokia vilniuje, laisves pr., prie sirdies chirurgijos centro baldu parduotuveje pirmame aukste. (http://www.arbaldas.lt/) Bet senokai - pries kokius metus... Spalvu tada pasirinkimo nebuvo, ir kainavo berods ~1700, bet bijau sumeluot, nes tikslaii nepamenu....
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2009 01 17, 12:19)
Bet neįsivaizduoju kiek kainuotų ją parsisiūsti... Ir taip kaina ne maža...Gal matėte tokių Lietuvoje?


Draugė tokią pirko lyg SBA balduose 4u.gif

QUOTE(murkute @ 2009 01 18, 20:45)
ilgai sėdėjau temose apie vaikų kambarius... Prisižiūrėjau visokių grožybių ir pagaliau nusprendėm kažkaip įdomiai įsirengti savo klecko kambarėlį...


Murkute, jaukus kambarys drinks_cheers.gif

O gal galėtum pasakyti, kokie dažai ir koks spalvos kodas tų žalsvų, nes jau man galva sukasi, niekaip neatitaikau doh.gif o šita spalvytė gražiai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2009 01 19, 18:38)
Draugė tokią pirko lyg SBA balduose 4u.gif
Murkute, jaukus kambarys drinks_cheers.gif

O gal galėtum pasakyti, kokie dažai ir koks spalvos kodas tų žalsvų, nes jau man galva sukasi, niekaip neatitaikau doh.gif o šita spalvytė gražiai žiūrisi ax.gif


Tikrai mielai pasakyčiau wub.gif bet kai pirkom mes maišėm pagal parduotuvės spalvų paletę (kodų tikrai prisipažystu net neįsidėmėjau unsure.gif ), o kai parsinešėm dar skiedėm su baltais dažais ir šliūkštelėjau melsvos sienos dažų pamaišyti - gavosi išvis makalūzė spalvų tol - kol išgavom ko norėjom blush2.gif Bet pradinę žalią spalvytę rinkausi iš salotinių atspalvių ir tokią drąsesnę - sodresnę smile.gif Kai vaikų kambarys, tai ir dažėm patys, nesamdėm nieko - nes norėjom pažiūrėti kaip patiems gausis ir nebaisu eksperimentuot buvo - nes vaikams galima sakyt viskas tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkute: 20 sausio 2009 - 09:27
Suku galvą dėl lovyčių doh.gif Kai gims antras vaikas, tai pirmagimei bus 2,2 metai. Tai galvoju gal jau neapsimoka pirkti mažajam naują lovytę, kai vyresnioji jau ne taip ir ilgai ja naudosi g.gif Tai mąstau dabar gal tada geriau pirkti dukrai naują lovą, kuri tiktų ilgesniam laikui.
Buvau nusižiūrėjusi kažką ale tokio:
1. http://www.teide.lt/...ata su deze.jpg
Bet dabar galvoju, kad dar kai įsidės čiužinukas tai apsaugėlės per vidurį visai nebus ir turbūt vaikas kritinės iš lovos g.gif

2. http://www.teide.lt/...ija su deze.jpg
Ten dar prisideda šoninė apsaugėlė per pusę lovos. Tai kadangi mano mažoji naktį labai dažnai atsiduria ties kojugaliu irgi bijau, kad kritinės.

Tai va taip bemąstant pradėjau galvoti gal ji dar per maža tokioms lovoms? Be to naktį visada bando įsibrauti pas mus į lovą, tai kai išimsis iš lėliukiškos lovytės tai iš vis neatsiginsim.
Vienu žodžiu gal kas turi kokių minčių, nes kažkaip kuo daugiau galvoju tuo mažiau suprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 01 19, 10:16)
Maciau tokia vilniuje, laisves pr., prie sirdies chirurgijos centro baldu parduotuveje pirmame aukste.  (http://www.arbaldas.lt/)  Bet senokai - pries kokius metus... Spalvu tada pasirinkimo nebuvo, ir kainavo berods ~1700, bet bijau sumeluot, nes tikslaii nepamenu....



as pries dvi savaites maciau siuos baldus arbaldo parduotuveje. jie vis dar ten stovi :)tik spalvos ne tokios sodrios ir grazios kaip paveiksliuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 20, 17:52)
Suku galvą dėl lovyčių  doh.gif  Kai gims antras vaikas, tai pirmagimei bus 2,2 metai. Tai galvoju gal jau neapsimoka pirkti mažajam naują lovytę, kai vyresnioji jau ne taip ir ilgai ja naudosi  g.gif  Tai mąstau dabar gal tada geriau pirkti dukrai naują lovą, kuri tiktų ilgesniam laikui.

Kuo toliau, tuo mažiau kritinės. Saviškį ropotoją apie 2,5 m perkėliau į analogišką lovą. Guldžiau su miegmaišiu, nes bijojau, kad nuslys apklotas. Kelis kartus esu radus nuleistom kojom ant grindų. Kitos mamos kurį laiką prisega apklotą. Dėl atėjimo į lovą - tai čia nebe ta tema, nesiplėsiu 4u.gif
Atsakyti