Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

QUOTE(Žanė @ 2009 01 16, 15:00)
labukas,
jaukus kambariukas smile.gif
keletas patarimų, jei leisite:
- paprastai nuo halogeninių lempų krenta tamsūs šešėliai, todėl patikirink, kai didžioji sėdi prie stato, ar nuo jos nesusidaro šešėlis ant stalo. galbūt reikės papildomos stalinės lempos. aš būčiau rašomąjį stalą kaip nors prie lango komponavusi, nes dieninė šviesa labai svarbi darbui  4u.gif
- teliką (dar tokį didelį) tikrai išneščiau lauk  blush2.gif
o dabar klausimas bendrai: kas žinote, kas kiek metų paprastai tenka remontuoti vaikų kambarį?  4u.gif  mano mažiukė dar nedidelė, tai nežiau, ar jau apskaičiuoti vietas rašomajam stalui, kompui ir tt ar po šešių metų teks kambarį remontuoti naujai biggrin.gif



Del halogeniniu lempuciu - jos sudetos taip, kad apsviestu gerai stala - ir tikrai seselio nebuna mirksiukas.gif Jau tikrinau ir pati uz jo sedejau lotuliukas.gif
O telikas pas mus labai ribotam laikui ijungimas - nera taip, akd jis istisai eina biggrin.gif o istrizaine jo tikrai nedidele 54 cm blush2.gif gal jis taip tiesiog atrodo g.gif

O as tai is anksto apskaiciuociau ta vieta, nes nezinai kap gali buti su tais paciais finansais po keliu meteliu blush2.gif
Siam momentui i rasomajam skirta vieta pastatyciau jai pagal amziu tinkanti staliuka - dar galima toje vietoje ikurti zaidimams skirta zona , O veliau tik sukeisti baldelius biggrin.gif

Nors neperskaiciau, kad kalbama apie 6 metus doh.gif
Bet vis tiek, "galingo" remonto turbut po 6 metu nedarytum, o kosmetini - tai taip: lubas perdazyti, tapetus perklijuoti

Na cia mano tokia nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 01 16, 13:00)
o dabar klausimas bendrai: kas žinote, kas kiek metų paprastai tenka remontuoti vaikų kambarį?  4u.gif  mano mažiukė dar nedidelė, tai nežiau, ar jau apskaičiuoti vietas rašomajam stalui, kompui ir tt ar po šešių metų teks kambarį remontuoti naujai biggrin.gif


Mtau, kad Jūsų mergaitei tik metukai, tai stalo net nedaryčiau schmoll.gif Palikit daugiau erdvės žaidimams. Geriau pastatykit kokį nedidelį staliuką, prie kurio galėtų prisėsti ir piešti, žaisti su lėlėmis namus mirksiukas.gif Apie stalą galėsit galvoti, kai pradės eiti į mokyklą. Be to, per 6 metus kambarį gali tekti kelis kartus remontuoti, o naujo stalo bus gaila, kai piešdama mažiukė išpaišys tušinukais ar flomasteriais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upokšnis: 16 sausio 2009 - 14:31
QUOTE(Žanė @ 2009 01 16, 13:00)
o dabar klausimas bendrai: kas žinote, kas kiek metų paprastai tenka remontuoti vaikų kambarį?  4u.gif  mano mažiukė dar nedidelė, tai nežiau, ar jau apskaičiuoti vietas rašomajam stalui, kompui ir tt ar po šešių metų teks kambarį remontuoti naujai biggrin.gif

Taip jau mum iseina, kad mazdaug kas du metus...bent jau perdazom. Baldeliai iki mazdaug 2-3 metu mazesni, staliukai maziukai kambaryje. Normalaus dydzio rasomus stalus berniukam itaisem nuo 4-5 metuku. Nors jaunelio kambaryje beveik pries metus kai keitem i didele lova, tai ir rasoma stala nupirkom, jam tada buvo 3,5metuku. Iki to laiko nematau prasmes rasomso stalo vaikuciui pirkt, tuo labiau metinukui 4u.gif Moraliskai nusibos, mazoji apipaisys ji, apdauzys kol bus poreikis naudoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 17 sausio 2009 - 00:57
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 16, 12:34)
OI mergaites, gal padetumete bigsmile.gif
Niekaip negaliu rasti grazaus kilimuko mergaitems, taip pas mus visas kambario vidurys tuscias - jos zaidzia ant grindu pastoviai, o surasti na niekaip nieko padoraus negaliu doh.gif
al busit kur koki grozi uzmate??? mirksiukas.gif



pažiūrėk čia http://www.monoideja...ndex.php?id=122

tik kainelės, tai unsure.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2009 01 17, 01:53)
pažiūrėk čia http://www.monoideja...ndex.php?id=122

tik kainelės, tai  unsure.gif



Man šitie Habos kilimukai tai nerealūs thumbup.gif Taip norėčiau kurio nors apvalaus, bet kaina tai doh.gif
Kad taip iš kur pigiau susiveikus g.gif
Atsakyti
Ir aš keletą iš savo archyvo įdėsiu smile.gif Sorry, jei jau tokių buvo 4u.gif

Smagi idėja drabužinei:
user posted image

Kai nedaug vietos:
user posted image

wub.gif :
user posted image
Atsakyti
Sveikos.

Jau labai labai ilgą laiką ieškau savo vaikiukui lovos. Niu sunkiai kas nors man tinka, labai judrus vaikas, todėl bijau visų aštrių kampų ir pan. Jau siuvo galvą mums, nes prasikirtęs buvo į miegamojo lovos galvūgalį, tad ieškau kažko minkšto ir saugaus. Gal kas turite kokių patarimų?

Vienintelė lovą, kuri man "užkliuvo" yra iš Vokietijos, OTTO katalogo. Su patalynės dėže, ir dar kažkas ten reguliuojasi, kad galima būtų sėdint skaityti.
user posted image

Bet neįsivaizduoju kiek kainuotų ją parsisiūsti... Ir taip kaina ne maža...Gal matėte tokių Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2009 01 17, 02:03)
Man šitie Habos kilimukai tai nerealūs  thumbup.gif  Taip norėčiau kurio nors apvalaus, bet kaina tai  doh.gif
Kad taip iš kur pigiau susiveikus  g.gif


aha wub.gif man jie irgi superiniai... thumbup.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 16, 14:34)
OI mergaites, gal padetumete bigsmile.gif
Niekaip negaliu rasti grazaus kilimuko mergaitems, taip pas mus visas kambario vidurys tuscias - jos zaidzia ant grindu pastoviai, o surasti na niekaip nieko padoraus negaliu doh.gif
al busit kur koki grozi uzmate??? mirksiukas.gif

Čia aišku ne kilimas, bet tarnauja kaip kilimėlis, na kartais su tėčiu kokį namą pasistato bigsmile.gif , raides išrankioja, paskui delioja atgal. Nors kalėdų senis atnešė, kad raides mokintųsi blush2.gif

user posted image

user posted image


user posted image

O aš ieškau kokio gražaus vaikiško paveikslo į vaikų kambarį bigsmile.gif Pas mano krikšto dukrytę kaba labai labai mielas paveikslas wub.gif wub.gif wub.gif Lovytėje sėdi maža mergytė ir sudėjus rankyte meldžiasi, o šalia šuniukas tupi... bet jau žinokit koks neišsakytas grožis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
ilgai sėdėjau temose apie vaikų kambarius... Prisižiūrėjau visokių grožybių ir pagaliau nusprendėm kažkaip įdomiai įsirengti savo klecko kambarėlį... Įdedu pažiūrėti rezultato vaisius - kas pavyko ir kas ne... Bandėme suderinti kambarį, pagal jūros tematiką, bet nenorėjau visko mėlyno vien dėl to, kad jūra ir kad gyvens berniukas ten biggrin.gif , nes gal ateityje gali atsirasti ir sesytė lotuliukas.gif , tai norėjau, kad kambarys tiktų abiems lytims tongue.gif rolleyes.gif
Pirosiose foto man viskas kaip ir gerai... O va apačioje - kambario kampai, kurie man nelabai patinka g.gif Dar lovytės ir stalo kaip ir nereikia... Tai gal jie ir atrodo tokie tuštesni... Bet gal patarsit ką Jūsų nuomone galima būtų kitaip padaryti dadėti ar dar ką patarsite blush2.gif Gal negerai, kad baldai eina vien palei vieną sieną? Nu dabar jau ir pati abejoju ar čia kas gerai gavosi doh.gif unsure.gif Nuoširdžiai lauksiu komentarų ir patarimų 4u.gif

Patinkantys kampai ir keletas mielų detalių jūros tematika:
user posted image
ir kampai kuriuose man kažkas ne taip g.gif
user posted image
Atsakyti
Man viskas patinka smile.gif Kai atsiras kitos smulkmenos - stalas, lova smile.gif - tada išsispręs apšvietimas papildomas (tik tas 'kliuvo'), pakabinti paveikslai. Bus labai jauku bigsmile.gif Nors jau dabar užuodžiu aliejuoto medžio aromatą wub.gif
Atsakyti