Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 9

man irgi labai patiko wub.gif ekonomiskai apgalvota erdve (spinteles aukstai) ir skoningas apsvietimas thumbup.gif
Atsakyti
Prikibti kaip visada yra prie ko, bet man labai jaukus kambariukas 4u.gif
Atsakyti
Na, jaukus paprastas kambariukas, mergytems itariu labai smagu. tik....labai jau standartiska, kazkaip ziuriu as i kambariukus ir nematau is ko ideju pasisemti. nepriimkite to asmeniskai. tiesiog pas dauguma tokie patys kambariai, tokios pacios spalvos ir tai liudina. juk tiek pavyzdziu idedame, o beveik nematau, kad kazkas kazka idomesnio sugalvotu.

O kad jusu baldeliai patogus, ir vietos pasidejimui pakanka, tai visai neabejoju. kad jie negrazus ar bjaurus, tikrai ne, normalus simpatiski baldukai. ir nepykite, kad ties jusu postu nutariau pasisakyti, tikrai tai neskirta konkreciai jums. Taip norisi kuo greiciau parodyti jums savo vaiku kambariukus, bet as labai jau pamazu viska renku, detale po detales. tikiuosi gausis gerai ax.gif . tikiuosi per metus irengsime, mergina jau savo kambariu naudojasi, bet dar daug ko truksta. kai bus nors kazkoks vaizdas, prizadu parodyti, galesit atsigriebti kritikuodamos tongue.gif , nes negrazu, pati pasisakau, teks ir kitoms suteikti toki sansa smile.gif

bet kokiu atveju, jus saunuole, pati galvojote, projektavote. vat ta meile ir rupestis ir daro stebuklus. Kambarys siltas ir jaukus, del to nepasigincysi mirksiukas.gif

Mama gulbe, nesenai rasei, kad berniuko kambariui pagyvinti mesteltum keleta minkstu zaisliuku kambaryje. Zinai, mano vaikai jauciu mesteltu mane su tais minkstuoliais is kambario lotuliukas.gif mums minksti zaislai kazkoks nesusipratimas, isvis neaiski preke lotuliukas.gif namie nerasta schmoll.gif turim kazkur pridovanotu ir gana graziu, bet.... ai, dar pirkau dukrai sendaikciuose meski mazuti, nes spalviskai lyg ir dera, mielas, turetu suteikti kambariui siek tiek romantiskumo. bet neaisku ar prigis, nes kaip jau sakiau, nemegejai mes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 sausio 2009 - 00:58
Cobre - oi laukiam kaip tavo vaikuciu kambariuku pasirodant mirksiukas.gif lotuliukas.gif

a del minkstu zaislu - a man tai patinka wub.gif mano maziui irgi wub.gif tai nieko iprasto kad skirtingiem zmonem skirtingi pomegiai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz visus atsiliepimus,
laukiau neigiamu - bet kol kas, nesulaukiau karsta.gif
Cobre - labai teisingas pastebejimas, ir aisku nepriimu tai asmeniskai mirksiukas.gif Bet kiek galvojom.Norejome ir miegamaja zona nuo zaidimu atskirti, bet tiek erdves isibegeti nebuvo - atrodo, butu langas kitoje vietoje, galima butu ispresti kitaip musu uzmanymus. Kambarys, atdoro ir nemazas - 18 kv.m., bet kaip visad vieots pristuksta doh.gif , tai tas ne toje vietoje, tai kitkas trukdo - nz vienu zodziu irnesakyk.gif
Ne dar karteli dekoju uz jusu nuomones ir atsiliepimus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 15, 11:33)
Cobre -,,,,, ir aisku nepriimu tai asmeniskai mirksiukas.gif

uf, kaip gera normaliai bendrauti 4u.gif , smagu, kad supratai ka norejau pasakyti smile.gif
o merginos pas tave grazuoles wub.gif

gulbe, na musu vaikai visai skirtingi, jau senai ta pastebejau smile.gif pasirodyti ir as noreciau kuo greiciau rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 sausio 2009 - 09:45
QUOTE(Cobre @ 2009 01 15, 10:44)
uf, kaip gera normaliai bendrauti 4u.gif , smagu, kad supratai ka norejau pasakyti smile.gif
o merginos pas tave grazuoles wub.gif 

gulbe, na musu vaikai visai skirtingi, jau senai ta pastebejau smile.gif pasirodyti ir as noreciau kuo greiciau rolleyes.gif

bigsmile.gif
aga skirtingi
taigi tai normalu wub.gif
maniskio kamabariukas irgi bus niekuo neipatingas bet mum mielas ir daug daug minkstumu visokiausiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Smagu, kad mamos neįsižeidžia. 4u.gif Žinau, kaip jautru skaityt pastebėjimus apie savo įdėtas pastangas. Su kambariais viskas ok, tik jie be cinkelio .. gal tai pavadint 'be vaikiškos idėjos'. Be abejonės manau, kad tai vis tiek yra daaaug geriau nei iki tol buvo. Todėl kiekviena (ir vaikai taip pat) džiaugiasi įvykusiais gerais pasikeitimais.
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 01 15, 11:54)
Smagu, kad mamos neįsižeidžia. 4u.gif  Žinau, kaip jautru skaityt pastebėjimus  apie savo įdėtas pastangas. Su kambariais viskas ok,  tik jie be cinkelio .. gal tai pavadint 'be vaikiškos idėjos'. Be abejonės manau, kad tai vis tiek yra daaaug geriau nei iki tol buvo. Todėl kiekviena (ir vaikai taip pat) džiaugiasi įvykusiais gerais pasikeitimais.

na taip, kai apie mano vaiku kambarius kas toki posta parasys, kaip as kad parasiau, tai tikrai neapsidziaugsiu schmoll.gif bet jau ne karta sakiau, reikia vienai pusei buti pasiruosusiai priimti kritika, o kitai pusei bent jau pasistengti savo nuomone isdestyti neizeidzianciu tonu. apie tai, kad jei negali pasakyti gerai, tai nesakyk nieko, mano manymu net kalbos nera, cia ideda kas ka nori, tiek labai vykusiu, tiek vidutinisku, tiek labai nevykusiu interjeru, kodel ideti galima viska, o rasyti galima tik teigiamus komentarus? manau reikia ivairios nuomones. O tokios reakcijos, kaip Dzanetuko, tai reikia daug kam irgi pasimokyti mirksiukas.gif o vaikai... jie ivertina, net ir maziausias musu pastangas kuriant jiems erdve, ir ju dziaugsmas toks tikras ir nuosirdus, teveliams tai pats didziausias pagyrimas, kurio jokios internetines liaupses neatstos smile.gif

O del vaikiskos idejos, tai jei tai yra teminis kambarys, tai jau ne karta rasiau, man tai pabodes reikalas, man tada labiau patinka tas universalus kambarys, su ta ryskia sofa, nepamenu kuri cia mamyte buvo nesenai idejusi. tik tapetai man nelabai, jie nepadeda isryskinti viso sofos gyvumo, o ir baldeliai ju fone nelabai isryskeja. bet sofa ir baldeliai tuos tapetus juk pergyvens, tai sulau sekanciame "uzejime" skirti sienoms daugiau demesio, gal net ilindus i dizaineriu tema pasikonsultuoti. bet sofa labai superine, tokia ir zaisminga ir tuo paciu tokia berniukiska smile.gif
Atsakyti
Aciu Cobre us pagyrimus mergaitems wub.gif

Kazkaip nemegeja as pyktis ir draskytis. senai jau ismokau priimti kitu zmoniu nuomones, kokios jos bebutu (aisku, maloniau skaityti tik gerus atsiliepimus lotuliukas.gif ) Bet is esmes paemus, teisingai pastebeta, kad pagrinde padeka ir didziausios liaupses is savo vaiku isirsti pagirimai bei blizgancios akutes wub.gif
Tiesiog norejau pasiziureti, kokios galli buti nuomones apie mano mergaiciu kambari mirksiukas.gif , tiesa galvojau ar ideti nuotraukytes labai ilgai g.gif
Atsakyti
Man Džanetuko kambarys labai patiko. Viskas jauku, suderinta, neperkrauta. Gražiai suderintos sienų ir baldų spalvos. Ir ties apšvietimu padirbėta.
O dėl standartiškumo, tai man standartiški kambarėliai yra tie kur palei langą stovi rašomasis stalas, šalia lova, o prie kitos sienos spinta. O čia tikrai idomu pasižiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2009 01 12, 18:29)
pagaliau ir mes baigem savo vaiko kambariuka.
Atiduodu jusu teismui.
Labai laukiu kritikos  ax.gif
iskart noriu paklaust nuomones ar nebutu perskysta, jei uzklijuot koki lipduka ant spintos duru.
Ir jei ne, tai kur galima isigyti tokiu, kurie nusilupa, negadinant pavirsiaus?
http://s536.photobuc...nt=P1110371.jpg
http://s536.photobuc...=P1110363-1.jpg
http://s536.photobuc...nt=P1110364.jpg
http://s536.photobuc...=P1110363-1.jpg

o kur langas sitam kambary? blink.gif ar as nematau, ar cia neraliausias variantas vaiku kambariui? doh.gif
Atsakyti