Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

user posted image

na va,ir ne rodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 22 vasario 2011 - 14:38
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 22, 14:37)
user posted image

na va,ir ne rodo g.gif

Tai kad jūs slaptažodžius visur uždėjot smile.gif
Atsakyti


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 22 vasario 2011 - 14:53
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 22, 14:43)
tik nuotrauka didesne turejo buti

Ne tą nuorodą kopijavot smile.gif

I var.:
1) public.fotki.com/ceburashka82/kvepalai-2/dsc01542.html;
2) spaudžiat "Share", iššoka langas, tada spaudžiat "Hotlink this image";
3) peršokama į kitą langą, kuriame belieka nusikopijuot (Ctrl+C) ketvirtą nuorodą "BBCODE photo for forums:" ir įkelt (Ctrl+V) į rašomą žinutę (IMG kodo spaust jau nebereik).

II var.:
1) public.fotki.com/ceburashka82/kvepalai-2/dsc01542.html
2) spaudžiat ant foto dešinį pelės klavišą -> "Image Properties"/"Properties" -> nusikopijuojat nuorodą "Address";
3) spaudžiat IMG kodą ir įkeliat tą nuorodą:
user posted image
Atsakyti
Pavyko! clap.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip fotki.lt susikurus albuma, tame albume dar daugiau albumeliu atskiru susikurti, nu niekaip nemoku doh.gif

aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2011 02 27, 21:28)
Merginos, o kaip fotki.lt susikurus albuma, tame albume dar daugiau albumeliu atskiru susikurti, nu niekaip nemoku doh.gif

aciu uz pagalba


po albumais yra parašyta "create new album" paspausk ir pavadink kaip nori albumą smile.gif
atsiprašau, ne iki galo paskaičiau ko norėjote 4u.gif tas mano aprašymas netinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tina82: 27 vasario 2011 - 20:41
QUOTE(širlė @ 2011 02 27, 20:28)
kaip fotki.lt susikurus albuma, tame albume dar daugiau albumeliu atskiru susikurti

O įėjus į tą albumą nėr pasirinkimo Add album?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 02 28, 09:30)
O įėjus į tą albumą nėr pasirinkimo Add album?


jau radau, tik as vista, pirma albuma sukuriu, o ne folderi doh.gif nes pirma reikia folderi, o tik tada albumus kurti, na bet jau issiaiskinau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 28 vasario 2011 - 13:19
turiu fotki.com susikūrus kelis albumus.
ar eina iš vieno albumo tiesiai perkelti nuotraukas į kitą g.gif
Atsakyti
sakykit kur geriausia susikurti fotoalbuma kuriame noriu saugoti savo asmenines nutraukas, aš ju niekur nekelsiu, nenoriu kad kiti jas galetu matyti, bet kad kompas namuose neapsikrautu (nes jis pas mane labai pavarges) ir kad jei kas atsitiktu kompui jos nedingtų.
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 03 09, 15:27)
sakykit kur geriausia susikurti fotoalbuma kuriame noriu saugoti savo asmenines nutraukas, aš ju niekur nekelsiu, nenoriu kad kiti jas galetu matyti, bet kad kompas namuose neapsikrautu (nes jis pas mane labai pavarges) ir kad jei kas atsitiktu kompui jos nedingtų.


geriausiai į kompaktą įsirašyk 4u.gif arba www.fotki.com smile.gif
Atsakyti