Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

Parašysiu,kaip aš keliu nuotraukas į fotki.com psl. blush2.gif
1.Atsidarau norimą albumą.
2.Einu kairėj pusėj į ADD PHOTOS.Atidaro kaip ir lentelę su pasirinkimais.
3.Pasirenku ON PHOTO AT A TIME,tada BROWSE pasirenku norimą įkelti nuotrauką ir spaudžiu UPLOAD AND RETURN TO ALBUM (įkėlus grįšit į albumą) arba UPLOAD AND ADD ANOTHER PHOTO (įkėlus iškart galėsit pasirinkti kelti kitą nuotrauką).

Norint kelti iš kompo visą albumą,ne po vieną nuotrauką,reikia iš jų parsisiūsti programėlę FOTKI DEKSTOP (rasit kai einat į ADD PHOTOS),susiinstaliuoti ir matysit pačiam monitoriaus ekrane,dešiniam kampe kur lairodis, atsiras F raidelė.Reiškiasi viską gerai suinstaliavot,,tada eikit į norimą įkelti folderį,spauskit ant jo dešinį pelės klavišą ir pasirinkit UPLOAD TO FOTKI(TA f RAIDĖ TEN BUS),paspausit ir duos kelti visą iš karto.
Tiesa,dar galima albumą padaryti viešą,kad visi matytų arba privatų,matysit tik jūs.Viešą ir galima užrakinti,kad be slapuko niekas nematytų,žodžiu pasirinkimas yra,neaišku ko kam reikia.
Tikiuosi info pravers kam 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti kaip pakoreguoti užrašą po nuotraukomis, fotki albume pvz parašyti, kad parduota.Labai ačiū už pagalbą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate55 @ 2010 09 03, 10:21)
kaip pakoreguoti užrašą po nuotraukomis, fotki albume pvz parašyti, kad parduota.

Po nuotrauka pasirenkat Edit Properties ir tada redaguojat arba nuotraukos pavadinimą, arba aprašymą. Ir išsaugot pakeitimus (Save).
Dar galima tiesiog komentarą parašyti (Add comment).
Atsakyti
Primiršau kaip didinti, bandau user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 12 rugsėjo 2010 - 20:15
Sveikos. Gal kas galit paaiškinti kaip fotki.com nuotraukas sukeisti vietomis. Pačiame albume. tarkim, jei noriu kad 11 nuotrauka taptų pačia pirma. Visaip bandžiau, niekaip neišeina doh.gif
Atsakyti
Ziuredama fotki.com albumus pas kitus po nuotraukomis maciau uzrasa Get Original Uploaded Photo. Ji paspaudus galimas parsisiusti originalaus dydžio foto.
Kaip man uzdeti sia nuoroda po savo nuotraukomis fotki.com.
Atsakyti
Laba diena.Prašau pagalbos kažkas atsitiko neįsikelia nuotraukos iš fotki com į forumą.Paspaudžiu share photo, poto hot link this image ir daugiau neduoda, ankščiau į keldavau.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(jurate55 @ 2010 09 23, 08:50)
Prašau pagalbos kažkas atsitiko neįsikelia nuotraukos iš fotki com į forumą.

Matyt, ir vėl streikuoja fotki.com g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2009 01 13, 10:59)
kai nori pačią nuotrauką nukopijuoti, užeini ant nuotraukos ir spaudi dešinį pelės klavišą, o tada kopijuoti paveikslo adresą ir jį įklijuoji į IMG žymę  mirksiukas.gif

user posted image

bandau smile.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 25 rugsėjo 2010 - 20:49
O gal kas nors gali pagelbėti, kaip įkelti į forumą nuotraukas iš picasa albumo?
Papildyta:
user posted image

Čia bandymas įkelti foto. Ar man pavyko?

Taip, man pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gorosinka: 27 rugsėjo 2010 - 20:07
SVEIKI , kaip padaryt kad public fotki butu viesai prienamas ikelus nuoroda? Skaitau , bet nerandu, tik klausimai o ats ner? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 09 28, 09:02)
kaip padaryt kad public fotki butu viesai prienamas ikelus nuoroda?

Jei albumas yra viešas (Public), tai nereik nieko daryt - belieka tik nuorodą į jį įkelt.
Ar aš neteisingai klausimą supratau?



Atsakyti