Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

QUOTE(Irce6 @ 2010 07 13, 22:58)
Tikrai gal kur nuspaudei,ką tik susikūriau naują albumą,įkėliau fotkę,viskas liuks,yra tas užrašas  g.gif gal kuri labiau nusimananti ateis ir pagelbės tau  4u.gif


na ko gero kad nuspaudžiau tada, bet va kaip dabar atrasti ką.. g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal padėsit?
neseniai susikūriau fotki.com prieigą, po to albumą- viskas lyg ir gerai. tačiau :
QUOTE(Irce6 @ 2010 07 13, 19:11)
Laba,na pas mane yra po nuotrauka GET ORIGINAL UPLOADED PHOTO.

va šito man nerodo schmoll.gif ir nieko panašaus į šį užrašą taip pat nėra doh.gif gal kas žinot, kodėl? g.gif rodos nieko nespaudinėjau.
Atsakyti
Nuotraukos iš fotki.com įkėlimas:

Pasirenkat foto ->
Apačioje spaudžiat Share photo ->
Tada spaudžiat HotLink this image ->
Automatiškai peršokat į kitą puslapį, t.y. http://host.fotki.com/ ->
Iš dešinėje esančių nuorodų pasirenkat ir nusikopijuojat ketvirtą nuo viršaus, t.y. BBCODE photo for forums: ->
Ir įkeliat ją į SM rašomą žinutę.

QUOTE(laTulipe @ 2010 08 03, 17:06)
va šito man nerodo  schmoll.gif

O kam jums tai reikalinga?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 03, 17:15)
O kam jums tai reikalinga?

planuoju dėti į fotki ne tik nuotraukas, bet ir įvairias schemas. taip apsidrausiu nuo jų praradimo kompiuteriui sugedus.. tad,sumaniusi kokį darbelį, norėsis perkelti kokią schemą iš fotki į kompiuterį, kad matytųsi visas dydis ir būtų lengviau įžiūrėti. bet, kaip suprantu, to nepavyks, nes nėra tokio mygtuko blush2.gif ar galima kažkaip kitaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 08 04, 11:40)
planuoju dėti į fotki ne tik nuotraukas, bet ir įvairias schemas. taip apsidrausiu nuo jų praradimo kompiuteriui sugedus.. tad,sumaniusi kokį darbelį, norėsis perkelti kokią schemą iš fotki į kompiuterį, kad matytųsi visas dydis ir būtų lengviau įžiūrėti. bet, kaip suprantu, to nepavyks, nes nėra tokio mygtuko  blush2.gif ar galima kažkaip kitaip? g.gif


Gal aš ne vietoje, bet kodėl nepabandžius kažko panaušaus?
http://www.balt.net/...acity_on_demand
Manau ten ir specelistų bus, kurie paaiškins, kaip naudotis saugykla, ir išvis, mano nuomone, darbas su tokia duomenų saugykla bus panašus į darbą su FileZilla programa.
Tiesa yra ir toks dalykas, kaip "Dropbox" programa. Vieną kartą nurodžius katalogą, visi jame esantys failai tiksliai sutaps su interneto saugykloje esančiais failais. Žodžiu, naudosites kompiuteriu, o viskas saugosis ir kompiuteryje ir internete. www.dropbox.com. Dėja šie dalykai yra už mokestį.
Atsakyti
Gal kuri susigaudo kaip naudotis photobucket.com nustatymais? Ištryniau nuotraukas iš albumo, tačiau jos iš forumo dar neišsitrynė. Ar eina pvz. nustatyti laiką, po kurio foto išsitrintų kartu ir iš forumo?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau pagalbos susikūriau albumą fotki, nemoku įkelti nuotraukėlių. blush2.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 08 30, 15:20)
Ištryniau nuotraukas iš albumo, tačiau jos iš forumo dar neišsitrynė.

Po tam tikro laiko jų forume nebeliks (galima sakyt, minučių arba naršyklės perkrovimo klausimas) cool.gif

---

QUOTE(jurate55 @ 2010 08 30, 22:07)
susikūriau albumą fotki, nemoku įkelti nuotraukėlių

Keliomis žinutėmis aukščiau yra paaiškinta:
QUOTE(Borzika @ 2010 08 03, 17:15)
Nuotraukos iš fotki.com įkėlimas:

Pasirenkat foto ->
Apačioje spaudžiat Share photo ->
Tada spaudžiat HotLink this image ->
Automatiškai peršokat į kitą puslapį, t.y. http://host.fotki.com/ ->
Iš dešinėje esančių nuorodų pasirenkat ir nusikopijuojat ketvirtą nuo viršaus, t.y. BBCODE photo for forums: ->
Ir įkeliat ją į SM rašomą žinutę.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 30, 22:56)
Po tam tikro laiko jų forume nebeliks (galima sakyt, minučių arba naršyklės perkrovimo klausimas) cool.gif


Tame ir bėda, kad išsitrina tik po daugelio valandų unsure.gif o kartais norisi, kad greitai dingtų foto.
Atsakyti
Atsiprašau už kvailą klausimą, bet niekaip nemoku sukelti nuotraukų į fotki.Jei galite padėkite rodo albumai tušti, o per kur tas nuotraukėles įkelti. Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate55 @ 2010 08 31, 09:01)
nemoku sukelti nuotraukų į fotki

Ar skaitėte pirmą šios temos žinutę? smile.gif
Atsakyti
Viską darau kas parašyta, kai prieinu iki add fotos, viskas daugiau nieko nesuprantu kur kelti. Matyt, kad visiškai žalia esu, nepykite už tokius kvailus klausimus blush2.gif
Atsakyti