Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

Merginos, padėkit. Kaip išsaugoti foto iš internetinės parduotuvės internetiniam albume? Arba kompe? Jeigu saugoti kompe, tai kur?
Ačiū už pagalbą.

http://www.next.co.u...ls/youngergirls



Atsakyti
vilbur, nuotraukas pirmiausia išsisaugot save komp'e, o tada jau iš komp'o perkeliat į savo internetinį fotoalbumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 07 10, 10:27)
vilbur, nuotraukas pirmiausia išsisaugot save komp'e, o tada jau iš komp'o perkeliat į savo internetinį fotoalbumą 4u.gif

O išsaugoti word'o lape ar kur kitur? (atsiprašau už kvailus klausimus)
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2010 07 10, 13:18)
O išsaugoti word'o lape ar kur kitur?

Ne, ne word'e: arba Desktop'e, arba atskiroj direktorijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
Ar internetiniame albume fotki.com galima pasikeisti prisijungimo vardą, jeigu galima tai kaip tai padaryti, nes angliškai nieko nesuprantu. Jeigu žinote pagelbėkite. Labai reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likta: 10 liepos 2010 - 13:41
QUOTE(likta @ 2010 07 10, 14:40)
Ar internetiniame albume fotki.com galima pasikeisti prisijungimo vardą

Kad lyg negalima g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas galėtų padėti ir paaiškintų kaip iš fotki.com įsirašyti nuotraukas į kompiuterį originaliaus dydžio. Seniau po nuotrauką būdavo užrašas "Get original", o dabar jo nebėra... Nebesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2010 07 13, 15:30)
Sveiki,
Gal kas galėtų padėti ir paaiškintų kaip iš fotki.com įsirašyti nuotraukas į kompiuterį originaliaus dydžio. Seniau po nuotrauką būdavo užrašas "Get original", o dabar jo nebėra... Nebesuprantu  schmoll.gif

Laba,na pas mane yra po nuotrauka GET ORIGINAL UPLOADED PHOTO.O tu prisijungi?Gal ką prispaudinėjai g.gif čia aš tik mąstau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 13 liepos 2010 - 18:13
QUOTE(Irce6 @ 2010 07 13, 19:11)
Laba,na pas mane yra po nuotrauka GET ORIGINAL UPLOADED PHOTO.O tu prisijungi?Gal ką prispaudinėjai  g.gif čia aš tik mąstau... ax.gif


Tai vat ir galvoju ar cia kazka prispaudinejau netycia ar cia fotki.com kazka pakeite. Nes kur yra senesni albumai praeitais metais kelti tai tuose yra "get original..." po nuotraukom, o naujuose nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2010 07 13, 21:44)
Tai vat ir galvoju ar cia kazka prispaudinejau netycia ar cia fotki.com kazka pakeite. Nes kur yra senesni albumai praeitais metais kelti tai tuose yra "get original..." po nuotraukom, o naujuose nera  verysad.gif

Tikrai gal kur nuspaudei,ką tik susikūriau naują albumą,įkėliau fotkę,viskas liuks,yra tas užrašas g.gif gal kuri labiau nusimananti ateis ir pagelbės tau 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal siandien kuri buvote atsidariusi fotki.com as bandau bet raso kazkoki serverio gedima ar cia gal as ko prispaudinejau ar gal visame gedimas? doh.gif

Atsakyti
QUOTE(mari1111 @ 2010 07 17, 15:09)
sveikos, gal siandien kuri buvote atsidariusi fotki.com as bandau bet raso kazkoki serverio gedima ar cia gal as ko prispaudinejau ar gal visame gedimas?  doh.gif

Pas mane viskas tvarkoj 4u.gif
Atsakyti