Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

Kas gali padėti? Kėliau nuotrauką per ipix.lt ir įsikėlė arkliško dydžio, kaip sumažint jau įkeltą į forumą nuotrauką? g.gif
Atsakyti
daina 1, įkeltos foto jau nebesumažinsit.
Kadangi jūs vėliau įkėlėt tinkamo dydžio, tai per didelę foto aš tiesiog ištryniau.

Atsakyti
Man tai geriausias yra fatki.com ten ir nuotraukų daug telpa,ir gali pasidaryti kad bet kas negalėtų išsisaugoti jūsų nuotraukas tik jūs smile.gif ten ir foną gali keisti na man ten patinka thumbup.gif
Atsakyti
sveiki,noreciau skelbimuose ikelti nuotraukas,todel uzsiregistravau siame www.ofoto.com ir toliau nieko nesuprantu,albuma viena pasidariau,bet kaip i skelbimus parduodu ikelti nuotrauka,prasau visu pagalbos kas naudojasi ir zino.labai aciu. doh.gif wub.gif
Atsakyti
:)http://hotimg23.fotki.com/a/213_164/108_34/IMG_1309-vi616.jpg[/IMG]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuciukas77: 29 gegužės 2010 - 23:06
Iskilo klausimukas, gal kas zino ax.gif
Ar imanoma fotki viena nuotrauka pakeisti kita, kad nereiktu senosios istrint, o nauja deti is pradziu?
Atsakyti
QUOTE(bori @ 2010 06 09, 00:24)
Iskilo klausimukas, gal kas zino ax.gif
Ar imanoma fotki viena nuotrauka pakeisti kita, kad nereiktu senosios istrint, o nauja deti is pradziu?

nieks nezino? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bori @ 2010 06 22, 12:05)
nieks nezino?  unsure.gif

Jei taip supratau ka paraset, tai ne mirksiukas.gif

o dabar ne i tema, gal galite susivesti sia nuoroda: http://wowzpromo.com/152768X1 vos kelios sekundes, labai prasau 4u.gif
Atsakyti
sveiki.

gal kartais žinote, kaip atkurti ištrintas nuotraukas iš fotki.com?
kažkas ,,pasidarbavo". unsure.gif

ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2010 07 04, 21:02)
kaip atkurti ištrintas nuotraukas iš fotki.com?

Abejoju, ar tai įmanoma unsure.gif
Atsakyti
Labuka, visom mamytem,
noriu paklausti, gal ir ne į tema, kur galima internete susidėdi video failus, taip kad ir kiti (tam tikra žmonių grupė) matytų. Ačiū už ataskymą... ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tetulyte @ 2010 07 07, 09:50)
gal ir ne į tema, kur galima internete susidėdi video failus

Atsakymą turėtumėte rasti šiose temose:
- YouTube;
- Filmuotos medžiagos įrašymas į PC.
Atsakyti