Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

QUOTE(rasaar @ 2010 01 10, 19:56)
Atsiprasau jei biski ne i tema, bet nezinau kur klausti  blush2.gif
Bandziau ideti nuotrauka is photobucket i zinute,kaip ir paskaiciau spaudziau ant IMG mygtuko tai man ismeta lentele error: privalote ivesti nuoroda
tai as nesuprantu kur as ka dar turiu ivesti.  g.gif

O tai kokią nuorodą į tą laukelį įkėlei?
Jei tikrai iš niekur nieko mėto klaidas, tada rašyk taip (tik žvaigždutes ištrink):


[*IMG]http://nuorda.iki.paveikslo.jpg[*/IMG]
Atsakyti
nekeliau jokios nuorodos,tiesiog paspaudziau ant IMG,taip suprantu paspaudus turi man ismest lentele i kuria nukopint nuoroda,o man nemeta lenteles,bet raso error ir t.t.
Papildyta:
bandymas
[*IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c134/Lukutis/Statybos/5-1.jpg?t=1263145020[*/IMG]
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2010 01 10, 20:38)
nekeliau jokios nuorodos,tiesiog paspaudziau ant IMG,taip suprantu paspaudus turi man ismest lentele i kuria nukopint nuoroda,o man nemeta lenteles,bet raso error ir t.t.
Papildyta:
bandymas
[*IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c134/Lukutis/Statybos/5-1.jpg?t=1263145020[*/IMG]



Nuoroda turi užsibaigti .jpg, viską, kas toliau reikia nutrint.

Štai, jei nutrinsi tą žvaigždutę, bus viskas gerai:
[*IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c134/Lukutis/Statybos/5-1.jpg[/IMG]

user posted image
Papildyta:
Nors kam iš viso tuos paveikslus kelt, įdėkit paprastą nuorodą, kas norės, tas pasispaus ir pasižiūrės.
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 01 10, 22:15)
Nugi gaunasi. Kai bndai įkelti nuotrauką, ją prieš tai turi pas save albume pasididinti, ta prasme pasidaryti  vat tokią kaip čia, o jei pabandysi nuotrauk įkelti per čia, jos prieš tai nepasididinus, tai ir gausis tada mažytė  4u.gif
user posted image


sveiki, galite gal pakartoti nuorodas (man jos neatsidaro), nes turiu ta pacia beda ir nzn, kur tas foto pasididinti, pries keliant i SM

Aciu
Atsakyti
Gal pagelbetumet ir man? 4u.gif
1. Susikuriau fotki. com nuorodele, susidejau nuotraukas, bet kai atsidarau nieko jame nerodo, tik uzrasas "Mano fotki" t.y. turiu pirmiau paspausti "mano albumai" kad parodytu albumelius. Kaip padaryti kad iskarto atsivertus albumeliai butu matyti?
2. Kaip padaryti, kad paspaudus ant mano nuorodos i fotki, i ja galetu ieiti visi, pasiziureti mano darbelius, kad nereiketu vesti prisijungimo vardo ir slaptazodzio, bet kad nuotraukas redaguoti ir kelti galeciau tik as.
3. Kaip pasidaryti nuorodele i darbelius pvz uzrasu "mano darbai" ar pan. cia supermamoje vietoje paraso?

Pagelbekit prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2010 01 14, 15:43)
Gal pagelbetumet ir man?  4u.gif 
1. Susikuriau fotki. com nuorodele, susidejau nuotraukas, bet kai atsidarau nieko jame nerodo, tik uzrasas "Mano fotki" t.y. turiu pirmiau paspausti "mano albumai" kad parodytu albumelius. Kaip padaryti kad iskarto atsivertus albumeliai butu matyti?
2. Kaip padaryti, kad paspaudus ant mano nuorodos i fotki, i ja galetu ieiti visi, pasiziureti mano darbelius, kad nereiketu vesti prisijungimo vardo ir slaptazodzio, bet kad nuotraukas redaguoti ir kelti galeciau tik as.
3. Kaip pasidaryti nuorodele i darbelius pvz uzrasu "mano darbai" ar pan. cia supermamoje vietoje paraso?

Pagelbekit prasau  4u.gif

labux as ir zalia tuose kompuose bet siandien kaip tik susikuriau savo puslapiuka cia. pirmiausia uzeini i mano albumai ir spaudi create new album. susikuri albuma ir ji automatiskai jau rodo kai atsidarai tu. o kad matytu kiti zmones reikia tau atsijungti ir viskas kas privatu dingsta pasilieka tik tavo sukurti albumai - tai kas tavo rodoma viesai. tada linka ta kopijuoti ir keli kur nori 4u.gif ax.gif
del trecio klausimo tai nezinau gal kitos mamos zenkliai daugiau uz mane zinancios parasys mirksiukas.gif
Papildyta:
o gal kas zinote kaip panaikinti "spyna" fotki.com sukurtame albume. susikuriau du albumus viska dariau taip pat, o viena atidaro normaliai o kitas su spyna (cia kai nori kad viesai matytusi ir slaptazodzio kitiems zmonems nereiktu ivedineti). ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2010 01 14, 18:33)
labux as ir zalia tuose kompuose bet siandien kaip tik susikuriau savo puslapiuka cia. pirmiausia uzeini i mano albumai ir spaudi create new album. susikuri albuma ir ji automatiskai jau rodo kai atsidarai tu. o kad matytu kiti zmones reikia tau atsijungti ir viskas kas privatu dingsta pasilieka tik tavo sukurti albumai - tai kas tavo rodoma viesai. tada linka ta kopijuoti ir keli kur nori  4u.gif  ax.gif
del trecio klausimo tai nezinau gal kitos mamos zenkliai daugiau uz mane zinancios parasys  mirksiukas.gif
Papildyta:
o gal kas zinote kaip panaikinti "spyna" fotki.com sukurtame albume. susikuriau du albumus viska dariau taip pat, o viena atidaro normaliai o kitas su spyna (cia kai nori kad viesai matytusi ir slaptazodzio kitiems zmonems nereiktu ivedineti).  ax.gif  4u.gif

Aciu, bandziau ir lyg kazkas gavosi paciai 4u.gif Dabar lyg viskas gerai, bet kai pati prisijungiu tai vis tiek man nerodo albumu doh.gif O kitiems paspaudus nuoroda, rodo biggrin.gif
O pas jus gal tiesiog uzdetas slaptazodis kad spyna rodo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoklė*: 14 sausio 2010 - 17:47
QUOTE(Svajoklė* @ 2010 01 14, 17:47)
Aciu, bandziau ir lyg kazkas gavosi paciai  4u.gif  Dabar lyg viskas gerai, bet kai pati prisijungiu tai vis tiek man nerodo albumu  doh.gif  O kitiems paspaudus nuoroda, rodo biggrin.gif
O pas jus gal tiesiog uzdetas slaptazodis kad spyna rodo? g.gif

as kai prisijungiu tai pirmiausia ismeta kur galima suvest duomenis apie save o paskiau uzeini i mano albumai tai rodo albumus mano. o del spynos tai kuriant nauja albuma reikia ir slaptazodzio taip ir pirmajam mano albimui reikejo, o vat antraisis spyna pakabino g.gif
Atsakyti
jei kuriant naują albumą slaptažodžio neįvesit spynos ir nebus
Atsakyti
Pabandžiau, ale nuotrauka labai didelė gavos blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraza: 27 sausio 2010 - 18:07
Nu antras kartas nemelavo bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraza: 27 sausio 2010 - 18:57