Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

QUOTE(eliukė @ 2009 12 13, 21:57)
ne, netaip supratai. aš turiu omeny atidarius albumą, paspaudus ant patikusiios nuotraukos(kad padidintų), atsidaro padidėjusi nuotrauka ir šalia dar  apie tapačia temą fotkės. nu pvz. nufotkinau sage iš priekio ir idėjau į albumą, ta pačia sagę nufotkinau ant bliuzkės, dar ,sakykim iš blogosios pusės... tai kaip man tas nuotraukas prikabinti prie tos vienos pagrindinės?

Šito žinok nžn...nesu bandžiusi ar įmanoma tam psl.gal kas žino ir patars ax.gif
Atsakyti
merginos gal kas žinot kaip padaryti, tai prašau padėti. neseniai pasidariau savo puslapiuką FOTKI.COM
Atsakyti
tai kad fotki taip neįmanoma man rodos.nebent atskirą albumą kurti, bet taip kad rodytų kitas šalia bus tik peržiūrą per slideshow paleidus smile.gif
Atsakyti
dar klausimėlis: (FOTKI.COM) nustatymuose padariau kad ant albumo rodytų pirmą nuotrauką, o kažkodėl albumai balti. ko nedadariau? gal kas galit imest nuorodą kur galėčiau pasiskaityti apie fotki.com o tai galiu nenustot klausinėjus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2009 12 14, 11:45)
merginos gal kas žinot kaip padaryti, tai prašau padėti. neseniai pasidariau savo puslapiuką FOTKI.COM
man atrodo, pirma turi sutvarkyti nuotrauka ( pvz. su fotoshopu) ir tada įkelsi į fotki mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, o i kur reikia ieiti, kad pasidaryt fotki.com albume slaptazodi, kad be jo negaletu ieiti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2009 12 14, 17:42)
dar klausimėlis: (FOTKI.COM) nustatymuose padariau kad ant albumo rodytų pirmą nuotrauką, o kažkodėl albumai balti. ko nedadariau? gal kas galit imest nuorodą kur galėčiau pasiskaityti apie fotki.com o tai galiu nenustot klausinėjus. biggrin.gif

albumas paprastai baltas būna kol yra tuščias.
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 12 22, 05:20)
Sakykit, o i kur reikia ieiti, kad pasidaryt fotki.com albume slaptazodi, kad be jo  negaletu ieiti ? g.gif

Eini į ALBUM PROPERTIES kairėj pusėj ir ten įrašysi,tada be slapuko niekas neįeis.
Atsakyti
Sveiki, gal galite pagelbėti kaip reikia padaryti pikasa albumą užrakintą na ta prasme neviešą
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2009 12 24, 18:09)
Sveiki, gal galite pagelbėti kaip reikia padaryti pikasa albumą užrakintą na ta prasme neviešą

Atsidarai norimą albumą,eini viršuj į KEISTI/ALBUMO YPATYBĖS ir ten apačioj prie DALYTIS pasirenki NEPUBLIKUOJAMAS. ir nepamiršk išsaugoti pakeitimų 4u.gif
Atsakyti
Nieko geriau uz picassa nera smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau jei biski ne i tema, bet nezinau kur klausti blush2.gif
Bandziau ideti nuotrauka is photobucket i zinute,kaip ir paskaiciau spaudziau ant IMG mygtuko tai man ismeta lentele error: privalote ivesti nuoroda
tai as nesuprantu kur as ka dar turiu ivesti. g.gif
Atsakyti