Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

[quote=dominyka3,2009 10 22, 20:17]
[quote=Ambrozija,2008 12 30, 00:26]
Dabar jau gali įeit į savo albumą su nuotraukomis. Paspaudi atskirai ant nuotraukos. Jei nori, kad rodytų ją [/color]viešai, spaudi ant Share photo wink.gif
user posted image

***************************
foto.lt
[color=darkviolet]

Aš čia kažko nebesuprantu , sakot, kad balti langai vietoj nuotraukos dėlto, kad nepaviešinu, o čia rašot norint paviešinti reikia spausti Share photo, bet aš tą spaudžiu, kai noriu nuotrauką įkelti į foruma, ir man vis vien fotki albume jos nepaviešina doh.gif g.gif
[/quote] g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Norejau paklausti... gal kas zino? Kiek laiko laikomos nuotraukos FOTKI.COM puslapije? Ar jos nedingsta po kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2009 11 29, 14:35)
Sveiki  4u.gif
Norejau paklausti... gal kas zino? Kiek laiko laikomos nuotraukos FOTKI.COM puslapije? Ar jos nedingsta po kiek laiko?

Ko gero,kol pati neištrini,nes jau seniai susikėlus esu ir viskas liuks,niekas nedingsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS, GAL GALITE PARASYTI, kaip isikelti nuotrauka i zinute? su nuoroda is kito psl moku, bet nemoku, kad iskart zinuteje butu foto po skelbimu ax.gif labai reikia g.gif
Atsakyti
Pabandysiu pagelbeti.

Zinuteje paspausk IMG mygtuka arba irasyk to paveikslelio ar nuotraukos nuoroda.
Nuoroda turetu buti tik to paveiksliuko.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filomena S: 11 gruodžio 2009 - 22:00
QUOTE(Filomena S @ 2009 12 11, 22:59)
Pabandysiu pagelbeti.

Zinuteje paspausk IMG mygtuka arba irasyk to paveikslelio ar nuotraukos nuoroda.
Nuoroda turetu buti tik to paveiksliuko.

user posted image



didelis aciu doh.gif
Atsakyti
gal patarsit? susikūriau foto albumą, pasidariau parašą o man rašo my webpage. tai kaip jūs pasirašot pvz: mano darbai ir t.t ir antras klausimėlis kaip kelis parašus padaryti.
ačiū
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2009 12 13, 02:42)
gal patarsit? susikūriau foto albumą, pasidariau parašą o man rašo my webpage. tai kaip jūs pasirašot pvz: mano darbai ir t.t ir antras klausimėlis kaip kelis parašus padaryti.
ačiū

Tai vietoj to MY WEBPAGE įrašyk norimus žodžius smile.gif kitus parašus pasidarysi,kaip ir pirmą,jei to klausei 4u.gif
Atsakyti
Irce6 - ačiū . dar vienas klausimėlis: ar galima prie nuotraukos prisegti dar nuotraukyčių (ta pačia tema). t.y atidarius vieną nuotrauką prie jos dar būtų papildomos. (FOTKI.COM) g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2009 12 13, 13:47)
Irce6 - ačiū . dar vienas klausimėlis: ar galima prie nuotraukos prisegti dar nuotraukyčių (ta pačia tema). t.y atidarius vieną nuotrauką prie jos dar būtų papildomos. (FOTKI.COM) g.gif

tu čia apie fotki.com psl. klausi g.gif tai albumą pasidarai ir keli,paskui kitą albumą,jei taip supratau blush2.gif
Atsakyti
ne, netaip supratai. aš turiu omeny atidarius albumą, paspaudus ant patikusiios nuotraukos(kad padidintų), atsidaro padidėjusi nuotrauka ir šalia dar apie tapačia temą fotkės. nu pvz. nufotkinau sage iš priekio ir idėjau į albumą, ta pačia sagę nufotkinau ant bliuzkės, dar ,sakykim iš blogosios pusės... tai kaip man tas nuotraukas prikabinti prie tos vienos pagrindinės?
Atsakyti