Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

Sveiki, gal kas galit padėti blush2.gif

Esmė tame kad visada naudojausi photobucketų ir keliau negalvodama apie tai kiek įkėliau, o dabar nusprendžiau savo darbeliams susikurti fotki.com albumą-tai va, atsiunčiau tą programėlė kad daug iš karto kelti galima būtų, įkeliau gal 70 nuotraukų, tiesa paspaudžiau varnelę kad jas mažintu, bet visvien sako jau nebera vietos blink.gif
Kaip tai gali būti?

Va taip rašo... g.gif

user posted image

Negi tokia maža ten erdvė g.gif mačiau pas supermamos merginas didžiausius rankdarbių albumus unsure.gif tai kažkaip netikiu kad tikrai nebėra vietos...
O iš viso nerandu kad ten kur rašytu kokia albumo apimtis, ir kiek nuotraukos užima g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 02, 15:40)
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif  fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif  4u.gif
Gal permatomom raidėm prašau pagalbos g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 21, 20:18)
Gal permatomom raidėm prašau pagalbos g.gif  4u.gif

Prasai tikrai gerom raidem,bet matomai niekas nzn kas cia gali buti...arba tie kas zino cia neuzsuka g.gif as tikrai neisivaizduoju kas gali buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 21, 20:18)
Gal permatomom raidėm prašau pagalbos g.gif  4u.gif


aš irgi nežinau kas tau gali būti... verysad.gif o ir man nieks nepataria...nors problema neišnyko... verysad.gif
Atsakyti
[quote=Tamsioji ugnis,2009 10 17, 14:24]
Sveiki, gal kas galit padėti blush2.gif

Nelabai ir aš nusimanau su tom programom, bet gal pabandyk nepersisiūsti, o tiesiog iš naujo visas nuotraukas įsikelti i fotki ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 21, 21:17)
Prasai tikrai gerom raidem,bet matomai niekas nzn kas cia gali buti...arba tie kas zino cia neuzsuka  g.gif  as tikrai neisivaizduoju kas gali buti  ax.gif
jei moderatorė čia net neužsuka, tai kam tada ta moderatorė, reiks turbūt į AŽ rašyt, nes jau čia asmeniškai į ją kreipiaus ir net neparašo kad negali padėti g.gif
Atsakyti
[quote=Ambrozija,2008 12 30, 00:26]
Dabar jau gali įeit į savo albumą su nuotraukomis. Paspaudi atskirai ant nuotraukos. Jei nori, kad rodytų ją [/color]viešai, spaudi ant Share photo wink.gif
user posted image

***************************
foto.lt
[color=darkviolet]

Aš čia kažko nebesuprantu , sakot, kad balti langai vietoj nuotraukos dėlto, kad nepaviešinu, o čia rašot norint paviešinti reikia spausti Share photo, bet aš tą spaudžiu, kai noriu nuotrauką įkelti į foruma, ir man vis vien fotki albume jos nepaviešina doh.gif g.gif
Atsakyti
My Webpage
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Gal klausimas truputi ne i tema, taciau ar zinote, kad pvz pagal nemokamos google picasa programos naudojimo salygas, google turi teise su visomis nuotraukomis, kurias
dedate i web albumus su picasa, daryti ka nori?

QUOTE
By submitting, posting or displaying Content on or through Picasa Web Albums, you grant Google a worldwide, non-exclusive, royalty-free license to reproduce, adapt, distribute and publish such Content through Picasa Web Albums, including RSS or other content feeds offered through Picasa Web Albums,  and other Google services.  In addition, by submitting, posting or displaying Content which is intended to be available to the general public, you grant Google a worldwide, non-exclusive, royalty-free license to reproduce, adapt, distribute and publish such Content for the purpose of displaying, distributing and promoting Google services.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VanilinisDangus.lt: 24 spalio 2009 - 23:24
QUOTE(reginute21 @ 2009 10 24, 12:42)
kas čia dabar lotuliukas.gif


QUOTE(VanilinisDangus.lt @ 2009 10 25, 00:24)
Gal klausimas truputi ne i tema, taciau ar zinote, kad pvz pagal nemokamos google picasa programos naudojimo salygas, google turi teise su visomis nuotraukomis, kurias
dedate i web albumus su picasa, daryti ka nori?
g.gif net nežinau, gal čia kažką tinkamo rasi
http://www.supermama...?...5&hl=picasa
Atsakyti
As gal netaip issireiskiau smile.gif as neklausiau, as teigiau, nes taip is tikro yra! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilinisDangus.lt @ 2009 10 26, 22:32)
As gal netaip issireiskiau smile.gif as neklausiau, as teigiau, nes taip is tikro yra!  ax.gif
oi, tikrai, dabar gerai įsiskaičiau doh.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti