Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

QUOTE(dziugga @ 2009 10 07, 21:41)
gal galetum konkreciau aprasyt kaip rodyti arba nerodyti atskiras nuotraukas 4u.gif

gali sukurti tik viesa - kuri matys visi albuma ir neviesa - kuri matysi tik tu 4u.gif
o kaip tai nustatyti tai , atsidarai albuma kur esi sukurus , eini i keisti , spaudi albumo ypatybes ir apacioj kur yra zodis dalytis , ten yra tokia lentele su pasirinkimais ir ten issirenki koks tau tinka , jei nori , kad niekas nemtytu pasirenki - nepublikuojamas , jei nori , kad matytu pasirenki - viesas
jei kas bus dar neaisku rasyk , patarsiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2009 10 05, 14:58)
iseina kelti,bet man tai kartasi nerodo,nezinau kodel schmoll.gif pirmiausia picasoj albumas turi buti viesas.kai atsidarai albuma,kur daug matyti mazu nuotrauku,apcioje pavadinimo albumo yra keisti,paspaudi albumo ypatybes,tada lentelej apcioje  kur parasyta Dalytis pasirenki viesas ir nepamirsti paspausti irasyti pakeitimus.jau tada atsidarai konkrecia nuotrauka(kad viena ant ekrano butu) ir atsistoji ant jos su pele,spaudi desini klavisa ir pasirodziusioje lenteleje pasirenki pacioje apcioje savybes,tada su kairiu klavisu ji paspaudi ir atsiradusioje lenteleje,virsuje susriandi vieta ir nukopijuoji visa eilute,gale tikrai yra .jpg,nu o toliau jau kaip cia isdestyta temoje mirksiukas.gif


QUOTE(Brunetė @ 2009 10 08, 08:21)
gali sukurti tik viesa - kuri matys visi albuma ir neviesa - kuri matysi tik tu  4u.gif
o kaip tai nustatyti tai , atsidarai albuma kur esi sukurus , eini i keisti , spaudi albumo ypatybes ir apacioj kur yra zodis dalytis , ten yra tokia lentele su pasirinkimais ir ten issirenki koks tau tinka , jei nori , kad niekas nemtytu pasirenki - nepublikuojamas , jei nori , kad matytu pasirenki - viesas
jei kas bus dar neaisku rasyk , patarsiu  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

kaip albumą padaryti viešu ar nepublikuojamu tai aš žinau,ankstesnėje žinutėje parašiau
QUOTE(Brunetė @ 2009 10 06, 13:38)
Picasoje albumai ir nuotraukos nebutinai turi buti viesos , as pvz vienas rodau kitas ne  4u.gif

aš supratau ,kad galima atskiras nuotraukas albume padaryti viešas ir neviešas,t.y vienos matosi tame pačiame albume ,o kitos ne g.gif

Atsakyti
gal ne taip buvau parasius , bet galima tik albuma padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2009 10 08, 11:06)
gal ne taip buvau parasius , bet galima tik albuma padaryti  blush2.gif

siaip ar taip aciu 4u.gif ar jus keliat nuotraukas is picasos i SM foruma IMG pagalba?ar jos matosi?mano kai kurios matosi ,o kai kurios ne ir niekaip negaliu atkasti kame cia saknys g.gif
Atsakyti
as visad keliu per cia :
http://www.radikal.ru/
ir pas mane visad matosi mirksiukas.gif
pirma issisaugau savo kompiuteryje ant destop o paskui jau keliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 02, 15:40)
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif  fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif  4u.gif
blink.gif nieks negalit padėt g.gif 4u.gif
Atsakyti
tikrai reiketu pagalbos nes atsibodo nematyti kai kuriu foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 10 spalio 2009 - 11:15
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 02, 15:40)
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif  fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif   4u.gif
Amrozija, ar negali padėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 12 spalio 2009 - 10:05
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 12, 11:04)
Amrozija, ar negali padėti g.gif

pabandziau as padaryt taip kaip tu padarei g.gif ir viska man rodo mirksiukas.gif o tau nuotrauku nerodo gal kad neprisijungus? g.gif nes man viska rodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 13 spalio 2009 - 18:51
QUOTE(sigasss @ 2009 10 13, 19:51)
pabandziau as padaryt taip kaip tu padarei  g.gif  ir viska man rodo  mirksiukas.gif  o tau nuotrauku nerodo gal kad neprisijungus? g.gif  nes man viska rodo  ax.gif
tikrai, tai gal kokią kitą nesamonę paspaudžiau, nu bet ligtai, nuo tos trečios eilutės paspaudimo nerodo, per skubėjimą doh.gif o ką reiškia neprisijungus, tai žinoma prisijungus, vienas rodo, o kitur baltas langas doh.gif
Atsakyti
4u.gif gal kas dar galit padėti 4u.gif
Atsakyti
jau pradeda nervuoti tie balti langai help.gif
Atsakyti