Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

sveikos turi beda kazka papaudziau fotki.com ir man dabar rodo tik kai kurias foto, netgi mano pacios albume kai kur yra kai kur tuscia bet kas parasyta rodo gal galit padeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2009 10 05, 11:06)
sveikos turi beda kazka papaudziau fotki.com ir man dabar rodo tik kai kurias foto, netgi mano pacios albume kai kur yra kai kur tuscia bet kas parasyta rodo gal galit padeti? 4u.gif
Man lygiai tas pats, labai laukiu pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2009 10 01, 15:43)
labas  4u.gif  reikia pagalbos  ax.gif  gal žinote, ar galima Fotki.com visą albumą perkelti iš vienos vietos į kitą....man reikia albumą perkelti iš Private Home į Public Home...būsiu labai dėkinga už pagalbą  4u.gif

galima,uzdek salia norimo perkelti albumo varnele,yra baltas langelis ir parasyta PASIRINKTI,tai ji pazymi,tada kairej pusej rasi MOVE SELECTED TO... paspausi ir duos pasirinkti kur nori perkelti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 02, 15:40)
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif  fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif  4u.gif

Cia jau as nelabai padesiu,pas mane LT viska raso ir net neisivaizduoju kas galetu buti ax.gif
Atsakyti
Na, paskaiciau pirma psl.
isikeliau foto i Picasa web albums (Google)
o ten ne su ziburiu pavadinime nuotraukos nerasai nei gif jei jpg
Tai ka tada daryt?
Ar is ten kelti neiseina?
Atsakyti
nu ka, einu i fotki kurtis albumo

*****, tuoj vaikas atsibus ir neidesiu fotkes i vaikiskus rubus "Mergaitems"
nors jau ir 101 zinute parasiau ir tikrai ne naujoke, jau virs 2 metu cia

nes "Browse" vistiek ten neatsiranda

ale nuotraukos kaip neleidzia ikelt taip neleidzia

zodziu sunervino sikart si forumas nerealiai doh.gif

nors kauk o pagalbos nerasi, or SUPER!




poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2009 10 05, 13:22)
Na, paskaiciau pirma psl.
isikeliau foto i Picasa web albums (Google)
o ten ne su ziburiu pavadinime nuotraukos nerasai nei gif jei jpg
Tai ka tada daryt?
Ar is ten kelti neiseina?

iseina kelti,bet man tai kartasi nerodo,nezinau kodel schmoll.gif pirmiausia picasoj albumas turi buti viesas.kai atsidarai albuma,kur daug matyti mazu nuotrauku,apcioje pavadinimo albumo yra keisti,paspaudi albumo ypatybes,tada lentelej apcioje kur parasyta Dalytis pasirenki viesas ir nepamirsti paspausti irasyti pakeitimus.jau tada atsidarai konkrecia nuotrauka(kad viena ant ekrano butu) ir atsistoji ant jos su pele,spaudi desini klavisa ir pasirodziusioje lenteleje pasirenki pacioje apcioje savybes,tada su kairiu klavisu ji paspaudi ir atsiradusioje lenteleje,virsuje susriandi vieta ir nukopijuoji visa eilute,gale tikrai yra .jpg,nu o toliau jau kaip cia isdestyta temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2009 10 05, 14:02)
nors kauk o pagalbos nerasi, or SUPER!

o tu ne kauk, o skaityk temą wink.gif Dar nebuvo nė vienos kuri norėdama ir domėdamasi nebūtų išmokus. Temoje GAUSU informacijos, žmonės čia irgi geranoriškai padeda, bet su tokiais pareiškimais " jūs kiaulės, ko man nepadedat" kažkaip...tau pačiai kiltų noras bandyt padėt? Žodžiu, pirma nusiraminam, antra skaitom, o trečia kalbam kas konkrečiai o ne apskritai "niekas nesigauna, nežinau kas yra".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 05 spalio 2009 - 14:45
QUOTE(Laabeille @ 2009 10 05, 14:02)
nu ka, einu i fotki kurtis albumo

*****, tuoj vaikas atsibus ir neidesiu fotkes i vaikiskus rubus "Mergaitems"
nors jau ir 101 zinute parasiau ir tikrai ne naujoke, jau virs 2 metu cia

nes "Browse" vistiek ten neatsiranda

ale nuotraukos kaip neleidzia ikelt taip neleidzia

zodziu sunervino sikart si forumas nerealiai  doh.gif

nors kauk o pagalbos nerasi, or SUPER!


poster_offtopic.gif
Neatsiranda, nes kaikuriose temose jų ir neturi iš viso būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 02, 15:40)
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif  fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif  4u.gif
g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2009 10 05, 14:58)
iseina kelti,bet man tai kartasi nerodo,nezinau kodel schmoll.gif pirmiausia picasoj albumas turi buti viesas.kai atsidarai albuma,kur daug matyti mazu nuotrauku,apcioje pavadinimo albumo yra keisti,paspaudi albumo ypatybes,tada lentelej apcioje  kur parasyta Dalytis pasirenki viesas ir nepamirsti paspausti irasyti pakeitimus.jau tada atsidarai konkrecia nuotrauka(kad viena ant ekrano butu) ir atsistoji ant jos su pele,spaudi desini klavisa ir pasirodziusioje lenteleje pasirenki pacioje apcioje savybes,tada su kairiu klavisu ji paspaudi ir atsiradusioje lenteleje,virsuje susriandi vieta ir nukopijuoji visa eilute,gale tikrai yra .jpg,nu o toliau jau kaip cia isdestyta temoje mirksiukas.gif

Picasoje albumai ir nuotraukos nebutinai turi buti viesos , as pvz vienas rodau kitas ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 02, 15:40)
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif  fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif  4u.gif

help.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2009 10 06, 13:38)
Picasoje albumai ir nuotraukos nebutinai turi buti viesos , as pvz vienas rodau kitas ne  4u.gif

gal galetum konkreciau aprasyt kaip rodyti arba nerodyti atskiras nuotraukas 4u.gif
Atsakyti