Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

o kaip isimti foto ikelta per fotki.com is forumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senamiestizz: 23 rugsėjo 2009 - 07:57
QUOTE(senamiestizz @ 2009 09 23, 08:42)
kaip isimti foto is forumo kai ja idejau per fotki.com

Ištrinkit tas nuotraukas iš fotki.com - forume jų automatiškai nebeliks.
Atsakyti
istryniau o jos forume vistiek yra
Atsakyti
QUOTE(senamiestizz @ 2009 09 23, 10:21)
istryniau o jos forume vistiek yra

http://www.supermama...?...6908&st=504
Atsakyti
kaip fotki.com reikia sumazinti foto padekint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katytee-kriste: 23 rugsėjo 2009 - 14:41
Sveikos mamytes.

Dauguma mamyčių norėtu turėti savo atskira fotoalbumą, kad galėtu parodyti savo draugams, artimiesiems nutolusiems nuo jūsų. Taigi siūlau jums fotogalerija + bus mūsų serveryje. Fotogalerijos kaina sieks iki 100 Litų. + 1 mėnesis aptarnavimas.

Pridedame už papildomą sumą tik.lt galūnę , arba galėsite įsigyti .lt , .com galūnę pvz.:
www.Jonas-jonaitis.lt .

Nuosavoje fotogalerijoje galėsite.:

* Sukurti atskiras kategorijas.
* Į vieną kategorija sudėti 50 fotografijų
* Jums už serverio išlaidas nereikės mokėti!
* Fotogalerija bus prieinama 24/7 .
* Galėsime sukurti pagal jus dizainą.

Man atrodo kaina yra pigi doh.gif nes dabar tikrai už tokias sumas fotogalerijos normalios negausite wink.gif.

Rašykite čia arba Až atrašysiu į jūsų klausimus .

Laukiu atsakymo wink.gif
Atsakyti
sveiki,
ištryniau visus internetinius albumus ,iš kuriu buvo įkeltos nuotraukos ,bet forume nuotraukos vistiek matosi

Nuėjus į "Mano nustatymai", galite išsitrint



vat ir as istryniau visas foto is fotki.com o foto forume rodo ir viskas, bandziau ir f5 spaust ir atsijunkt, vistiek rodo, ka daryt? kaip istrint per mano nustatymai jei foto is fotki.com?padekit, aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
PADĖKIT help.gif
Forume nerodo mano nuotraukų iš Photobucket, rodo tik tokią nesamonę
user posted image
Gal kam nors irgi taip buvo patarkit ką daryti doh.gif

Dar laišką gavau, kad
You have exceeded the 10 GB monthly bandwidth limit on your free
Photobucket account. As such, your image and video links have been
temporarily disabled. Your images and videos have not been deleted but
will be reactivated on the 30th of the month, when your bandwidth
usage resets to zero.

If you'd like to re-activate your links right away, you can upgrade to a
Photobucket Pro account for FREE by clicking on this offer.

bet paspaudus nelabai suprantu, ką toliau daryti, patarkit labai reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Superinė: 24 rugsėjo 2009 - 10:45
Na tai ko norėti iš photobucket gi visada jūsų fotografijos nesilaikys . Po kažkiek mėn ištrina jau geriau turėti savo ir nepranyks niekados wink.gif
O jeigu nenorite tai siūlyčiau turėti fotografijų kopijas nes vėl kas kiek mėnesiu redaguoti.
Atsakyti
QUOTE(Ryoarts @ 2009 09 24, 15:23)
Na tai ko norėti iš photobucket gi visada jūsų fotografijos nesilaikys . Po kažkiek mėn ištrina jau geriau turėti savo ir nepranyks niekados wink.gif
O jeigu nenorite tai siūlyčiau turėti fotografijų kopijas nes vėl kas kiek mėnesiu redaguoti.

Bet kitą sąskaitą turiu, tai viskas ten tvarkoj su photobucket, netrina jokių foto . Čia kaip supratau per trumpą laiką sukėliau per daug foto ir dabar man trūksta nemokamos erdvės mirksiukas.gif Jeigu gerai supratau, tai po 30-os dienos vėl matysiu cool.gif
Atsakyti
labas 4u.gif reikia pagalbos ax.gif gal žinote, ar galima Fotki.com visą albumą perkelti iš vienos vietos į kitą....man reikia albumą perkelti iš Private Home į Public Home...būsiu labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilika: 01 spalio 2009 - 14:47
Sveiki, reikia pagalbos 4u.gif fotki, ant nuotraukos paspaudus dešinį pelės klavišą atsidaro lentelė, ir netyčia paspaudžiau vietoj antros trečią eilutę ( bookmark this link ) ir dabar man neberodo nuotraukų, ar galima atstatyti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti