Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

Išbandykite lietuvišką nuotrauku talpinima - www.filer.lt . Iš ties lengva ikelti, iš kart galima ikelti visa folderi (galima "pagriebti" su pele arba laikyti uzspaudus shift arba ctrl).

Jei kam neiseis, rasykite, padesiu.
Atsakyti
Sveikos.Susikūriau internetinį fotoalbumą.Ir ne vieną.Bet vistiek neišeina normaliai įkelt nuotraukų.Arba labai didelės, arba labai mažos.Gal kas galite patarti?Norėjau čia įdėti tos žinutės nuorodą, bet neleidžia.Rašo, kad dinaminiai puslapiai neleidžiami.Nieko nesuprantu g.gif

Papildyta:
mano skelbimas
Atsakyti
Gal kas nors žinote, kaip padaryti, kad fotki albumo aprašymas, lankytojų skaičius, komentarų skaičius ir paskutinio pakeitimo laikas matytųsi pradiniame mano galerijos puslapyje? Dar neseniai matėsi, o dabar dingo, aprašymas matosi tik atsidarius albumą, ir nerandu kur ką pakeisti unsure.gif Ar čia fotki grybauja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 08 05, 23:48)
Sveikos.Susikūriau  internetinį fotoalbumą.Ir ne vieną.Bet vistiek neišeina normaliai įkelt nuotraukų.Arba labai didelės, arba labai mažos.Gal kas galite patarti?Norėjau čia įdėti tos žinutės nuorodą, bet neleidžia.Rašo, kad dinaminiai puslapiai neleidžiami.Nieko nesuprantu  g.gif

Papildyta:
mano skelbimas

Jau susitvarkaiu viską smile.gif
Atsakyti
Gal vis dėlto kas nors numanote, kodėl fotki grybauja ir kaip padaryti, kad albumo properties būtų matomi pradiniame puslapyje? Nes pastebėjau, kad vienų vartotojų matosi, kitų ne unsure.gif
Atsakyti
bandymas ]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasakaite30: 18 rugpjūčio 2009 - 08:46
Laba diena 4u.gif

Gal kas žinot kaip iš photobuket ištrinti senus albumus? Man niekaip neišeina,- nerandu tokios funkcijos... Naujuose delete yra prie kiekvienos nuotraukos, o senuose- tik kodai ir adresai. g.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, kaip YouTube video patalpint? Pasidariau logina, bet niekur ten nera funkcijos prikabinti, yra tik "search", ar reikia kazkur ta video pradzioje patalpinti, o tik tada ideti i YouTube? g.gif
Atsakyti
Labai tikiuos, kad nereiks laukti atsakymo visa amzinybe, nes jau dabar reikia! verysad.gif

Sunervino photobucket tai dabar kankinuos su fotki. Gal kas pasakys kaip ten gauti kodus tinkamus idet i html aukcionui? Nes per photobucket zinau kaip, bet ten labai durniuoja, tai bandau per fotki, bet nerandu kaip ir ar imanoma g.gif

Pagalboooos! biggrin.gif
Atsakyti
noreciau kokios nors programos kad remeliai nuotraukom butu arba fona pakeistu gal kas zinot smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, niekaip nerandu kaip sumazinti nuotraukytes verysad.gif keliant is fotobucket.com nuotraukytes i foruma man gaunasi dideles nuotraukos. Kaip jas sumazinti gal kas zino?
Inqira kaip tu sumazini nuotraukytes? Matau kad tau isikelia labai graziai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 08 31, 20:06)
pakeičiau. jūs du kartus parašėte http://

Jau pavyko iketi biggrin.gif tik kad nemoku sumazintinuotraukyciu
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 09 01, 19:07)
Sveikos merginos, niekaip nerandu kaip sumazinti nuotraukytes  verysad.gif  keliant is fotobucket.com nuotraukytes i foruma man gaunasi dideles nuotraukos. Kaip jas sumazinti gal kas zino?
Inqira kaip tu sumazini nuotraukytes? Matau kad tau isikelia labai graziai ax.gif
Papildyta:

Jau pavyko iketi biggrin.gif tik kad nemoku sumazintinuotraukyciu

Galit kelti per www.imageshack.us
arba per
www.postimage.org

ten galit pasirinkti iki kokio dydžio sumažinti 4u.gif
Atsakyti