Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
laba, gal cia man padesite, noriu ikelti foto is FOTKI.COM i sm
help!! perskaiciau viska, darau pagal nurodymus:
Spausk po fotke (FOTKI.COM psl) kur SHARE PHOTO,tada HOTLINK THIS IMAGE ir BBCODE PHOTO FOR FORUMS (4 nuo virsaus) nukopijuok ir dek tiesiai i zinute,nereikia per IMG.

cia nuoroda nuemiau skliaustus kai kur, gal paimatys beda..
URL=http://hotimg25.fotki.com/p/a/89_116/255_193/P4276200.jpg]IMG]http://hotimg25.fotki.com/a/89_116/255_193/P4276200.jpg[/IMG][/URL
nieko man nesigauna...



Atsakyti
radau toki varianta:
Reikia ant paties paveikslėlio spausti dešinį pelės klavišą, rasti "properties" (arba berods "sąvybės" jei lietuviškai), spausti ten, išmes lentelę iš kurios ir reikia nusikopijuoti adresą (URL) tada sm-e per IMG

dabar ieskosiu kaip keist dydziu foto

Atsakyti
Laba diena user posted image

Aš susidėjus nuotraukas į "phottobuket" ir iš ten keliu į forumą. Jei savo kompiuteryje tas nuotraukas ištrinsiu ar jos neišsitrins ir forume ir "phottobuket"e ?
Atsakyti
Turiu klausimuką blush2.gif Kaip photobuckete pakeist albumo pavadinimą? Pakeičiau niką, o albume sudėtos nuotraukos seno niko pavadinimu. Nemoku pakeist blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nijona @ 2009 07 14, 12:55)
Laba diena user posted image

Aš susidėjus nuotraukas į "phottobuket" ir iš ten keliu į forumą. Jei savo kompiuteryje tas nuotraukas ištrinsiu ar jos neišsitrins ir forume ir "phottobuket"e ?

Neišsitrins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cucumi @ 2009 01 13, 08:56)
Man patinka www_fotoz_lt
Lietuviska ir paprasta smile.gif Pabandykit smile.gif

Labas 4u.gif . Susikūriau čia albumą, susidėjau nuotraukas, lyg viskas ok 4u.gif . Bet va tokia bėda, negaliu po nuotrauka išsaugot aprašymo verysad.gif . Gal žinot kodėl taip yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(junyte @ 2009 07 20, 23:02)


Neišsitrins 4u.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 19:51)
laba, gal cia man padesite, noriu ikelti foto is FOTKI.COM i sm
help!! perskaiciau viska, darau pagal nurodymus:
Spausk po fotke (FOTKI.COM psl) kur SHARE PHOTO,tada HOTLINK THIS IMAGE ir BBCODE PHOTO FOR FORUMS (4 nuo virsaus) nukopijuok ir dek tiesiai i zinute,nereikia per IMG.

cia nuoroda nuemiau  skliaustus kai kur, gal paimatys beda..
URL=http://hotimg25.fotki.com/p/a/89_116/255_193/P4276200.jpg]IMG]http://hotimg25.fotki.com/a/89_116/255_193/P4276200.jpg[/IMG][/URL
nieko man nesigauna...

man jau koki menesiuka nebesigauna ikelti nuotraukyciu is fotki.com lotuliukas.gif lotuliukas.gif
anksciau nukopijuodavau nuoroda BBCODE PHOTO FOR FORUMS ir idedavau i zinute, o dabar neduoda g.gif kaip suprasti, gal kas pasikeite, o as praziopsojau???
HELP... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 18:51)
laba, gal cia man padesite, noriu ikelti foto is FOTKI.COM i sm
help!! perskaiciau viska, darau pagal nurodymus:
Spausk po fotke (FOTKI.COM psl) kur SHARE PHOTO,tada HOTLINK THIS IMAGE ir BBCODE PHOTO FOR FORUMS (4 nuo virsaus) nukopijuok ir dek tiesiai i zinute,nereikia per IMG.

va taip dariau ir buvo super visada,tik emiau 6 is virsaus ir dejau per IMG,o dabar apie menesi nieko neiseina verysad.gif



QUOTE(rentre @ 2009 07 24, 21:20)
man jau koki menesiuka nebesigauna ikelti nuotraukyciu is fotki.com lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
anksciau nukopijuodavau nuoroda BBCODE PHOTO FOR FORUMS ir idedavau i zinute,  o dabar neduoda g.gif kaip suprasti, gal kas pasikeite, o as praziopsojau???
HELP... verysad.gif

pas mane tapati beda verysad.gif ,o as jau maniau kad fotkese prispaudziau kaska netaip doh.gif

QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 19:50)
radau toki varianta:
Reikia ant paties paveikslėlio spausti dešinį pelės klavišą, rasti "properties" (arba berods "sąvybės"  jei lietuviškai), spausti ten, išmes lentelę iš kurios ir reikia nusikopijuoti adresą (URL) tada sm-e per IMG

va situo budu man isejo ideti paveksliuka matomai thumbup.gif ,ACIU tau
bet idomu kodel neduoda ideti ankstesniu budu g.gif

Papildyta:
visdelto kaskas darosi g.gif ,isideda foto,pamatau,ir iskart dingsta doh.gif ,delko cia taip g.gif ,gal kas galit patarti,prasau labai padekit verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 25 liepos 2009 - 04:04
QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 20:50)
radau toki varianta:
Reikia ant paties paveikslėlio spausti dešinį pelės klavišą, rasti "properties" (arba berods "sąvybės"  jei lietuviškai), spausti ten, išmes lentelę iš kurios ir reikia nusikopijuoti adresą (URL) tada sm-e per IMG

dabar ieskosiu kaip keist dydziu foto

nesigauna ikelti nuotraukos ir taip matomai-gal kas galite pagelbeti, please, atsiuskite pagalbos i az rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rentre @ 2009 07 25, 09:38)
nesigauna ikelti nuotraukos ir taip matomai-gal kas galite pagelbeti, please, atsiuskite pagalbos i az rolleyes.gif

O nebandei nukopinti pav. adresa ir ideti i SM per img?Tik nzn kokiu dydziu isikels g.gif
Atsakyti
Kartojuos su klausimuku blush2.gif Kaip photobuckete pakeist albumo pavadinimą? Pakeičiau niką, o albume sudėtos nuotraukos seno niko pavadinimu. Nemoku pakeist blush2.gif
Atsakyti