Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

QUOTE(Irce6 @ 2009 06 13, 17:22)
Labai prasom  4u.gif smagu,kad ir cia susitikom  mirksiukas.gif

aga smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kodėl neleidžia įkelti nuotraukų iš kompiuterio į internetinį albumą arba pvz. ImageShack?
Rašo, lyg ir failas su klaida: ..."Upload failed for 27.jpg with error: A network error caused your upload to fail. Please try your upload again"...
Ir taip yra su visom nuotraukom kompiuteryje doh.gif
Tiesa, ten kur galima dėti iškarto nuotraukas iš kompiuterio, pvz. skelbiu.lt- nuotraukos įsikelia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 14 birželio 2009 - 20:33
QUOTE(Irce6 @ 2009 03 31, 12:31)
Galim galim  4u.gif Pati neseniai suzinojau,tiksliau ir mane pamokino,kebloka ten viskas,kai kalbos nzn,bet pabandysiu parasyti.
1.Atsidarai bet koki savo albuma.
2.Spaudi kairej pusej kur ALBUM PROPERTIES.
3.Atvers lapa ir ten paziurek turi buti toks uzrasas,desinej pusej,apacioj My account,paspausk,nieko nekeiti ir spaudi SAVE CHANGES.
4.Atsivercia psl su nustatymais ir ten pasirink kairej pusej,3 nuo virsaus APPEARENCE CHANGE.
5.Spaudi PICK ANOTHER SCHEME ir ten gali rinktis norima fona.

Kai pasirenki koki nori,paspausk ant jo ir viskas,gali eiti atgal,turi pasikeisti.Na jei kas dar neaisku rasyk  smile.gif

Ačiū išmokau ir aš FOTKI fona pasikeist 4u.gif
Aš radau šiek tiek paprasčiau kaip patekti prie APPEARENCE , reikia meniu juostoje kur yra "Pereiti" su tokiu komposiuku, ant jo paspaudus pasirenkat "mano nustatymai" ir patenkat įį tą langą kuriame yra APPEARENCE ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redux2: 15 birželio 2009 - 09:36
user posted image
pavyko clap.gif
Irce6 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokia rami: 19 birželio 2009 - 18:22
QUOTE(tokia rami @ 2009 06 19, 19:20)
pavyko  clap.gif
Irce6  4u.gif

Nu ir labai saunu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2009 06 14, 20:33)
Gal kas žinot kodėl neleidžia įkelti nuotraukų iš kompiuterio į internetinį albumą arba pvz. ImageShack?
Rašo, lyg ir failas su klaida: ..."Upload failed for 27.jpg with error: A network error caused your upload to fail. Please try your upload again"...
Ir taip yra su visom nuotraukom kompiuteryje doh.gif
Tiesa, ten kur galima dėti iškarto nuotraukas iš kompiuterio, pvz. skelbiu.lt- nuotraukos įsikelia g.gif

Gal ten kur neleidžia įkelti yra nuotraukos dydžio limitas,t.y. gal keli per dideles nuotrukas.

Apsilankyk čia
Atsakyti
Labukas,
Gal padėsite verysad.gif? Kaip galiu siųsti draugams nuorodą į Fotki kurį nors savo susikurtą albumą, kad nereikalautų mano prisijungimo login ir password? Albumas turėtų būti public ar private? Mačiau, kad galima uždėti password vienam albumui, bet kaip tą padaryti g.gif, kad nusiuntus nuorodą, prašytų to vieno slaptažodžio į tą vieną albumą?
Tikiuosi, aiškiai čia viską surašiau ax.gif

Iš anksto didelis dėkui aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rencee @ 2009 07 06, 10:33)
Labukas,
Gal padėsite verysad.gif? Kaip galiu siųsti draugams nuorodą į Fotki kurį nors savo susikurtą albumą, kad nereikalautų mano prisijungimo login ir password? Albumas turėtų būti public ar private? Mačiau, kad galima uždėti password vienam albumui, bet kaip tą padaryti g.gif, kad nusiuntus nuorodą, prašytų to vieno slaptažodžio į tą vieną albumą?
Tikiuosi, aiškiai čia viską surašiau  ax.gif

Iš anksto didelis dėkui aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

Sveika 4u.gif Viska supratau,tik nzn ar tu suprasi ka as parasysiu ax.gif jei nori,kad visi matytu tavo albuma,tai jis turi buti PUBLIC,kai kuri neirasyk slaptazodzio ir tada ji visi matys.Na jei nori tik viena tureti uzrakinta,tai reikia jam slaptazodi irasyti,tada be jo niekas neieis ir fotkiu nematys mirksiukas.gif Kad albuma uzrakinti,eik i bet kuri savo albuma,tada kairej pusej yra ALBUM PROPERTIES,spausk ten ir tada kur ACCESS PASSWORD irasyk slaptazodi.Taip tas albumas bus uzrakintas ir i ji be slapuko niekas neieis mirksiukas.gif O jei nori padaryti be slapuko,tai istrinsi,issaugosi ir viskas.Nu jei dar bus klausimu,rasyk 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Irce6, su tais slaptažodžiais man daugiau mažiau aišku, bet niekaip nesuprantu, kaip siųsti draugams nuorodą, kad prašytų būtent to vieno albumėlio slaptažodžio, o ne mano prisijungimo duomenų (login ir password)?
gal nemoku aiškiai paklausti, bet kai siunčiu nuorodą į albumą, draugai gauna štai ką:
http://login.fotki.c...%.../dovydui2m/ ir ką gi aš darau ne taip verysad.gif?
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

QUOTE(Irce6 @ 2009 07 06, 21:06)
Nu jei dar bus klausimu,rasyk  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencee: 07 liepos 2009 - 19:56
QUOTE(rencee @ 2009 07 07, 20:55)
Ačiū Irce6, su tais slaptažodžiais man daugiau mažiau aišku, bet niekaip nesuprantu, kaip siųsti draugams nuorodą, kad prašytų būtent to vieno albumėlio slaptažodžio, o ne mano prisijungimo duomenų (login ir password)?
gal nemoku aiškiai paklausti, bet kai siunčiu nuorodą į albumą, draugai gauna štai ką:
http://login.fotki.c...%.../dovydui2m/ ir ką gi aš darau ne taip  verysad.gif?
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

Nu o tai kaip tu nuoroda nukopijuoji?Ieini i savo albuma ir tada kopijuoji?Man taip nebuvo,as iskart visus albumus,kuriuos noriu,kad visi matytu,pasidariau PUBLIC,kitus PRIVATE,tai tu kur private niekas nemato,gal ir pas tave albumai ne PUBLIC g.gif o negali prisijungti tam fotki psl. ir tada nukopinus nuoroda,man i az ideti,paziureciau kas kaip,nes siaip nelabai gaudausi dar ax.gif
Atsakyti
Irce6 didelis dėkui aciuks.giffriends.gif
tai, žinoma, kad žioplė pati esu, visus pasidariau Private, o ne Public blush2.gif, užtat dabar po jūsų patarimų, pakeitus į Public ir uždėjus slaptažodį, viskas thumbup.gif, taip kaip norėjau, AČIŪ aciuks.gif
QUOTE(Irce6 @ 2009 07 08, 08:46)
...as iskart visus albumus,kuriuos noriu,kad visi matytu,pasidariau PUBLIC,kitus PRIVATE,tai tu kur private niekas nemato,gal ir pas tave albumai ne PUBLIC  g.gif...

Atsakyti
QUOTE(rencee @ 2009 07 09, 20:40)
Irce6 didelis dėkui aciuks.giffriends.gif
tai, žinoma, kad žioplė pati esu, visus pasidariau Private, o ne Public  blush2.gif, užtat dabar po jūsų patarimų, pakeitus į Public ir uždėjus slaptažodį, viskas  thumbup.gif, taip kaip norėjau, AČIŪ aciuks.gif

Niu labai smagu,kad padejau 4u.gif ir nera uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti