Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

user posted image

Aciu Irce6 uz pagalba!!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linciuke5 @ 2009 04 26, 18:58)
Aciu Irce6 uz pagalba!![/color] 4u.gif

Baik tu,nera uz ka,pati gi issiaiskinai ax.gif Smagu,kad pavyko tau thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, nepykit - mokausi įkelti nuotraukas... Tad jei gausis kokia nesąmonė - sorry
http://images44.fotk...iemas004-th.jpg
Jei nepavyko, teks Jums mane mokyti...
Papildyta:

Man rodo mažytę nuotrauką. Kaip ją padidinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 10 gegužės 2009 - 13:26
QUOTE(Tomienė @ 2009 04 25, 13:45)
Gal kas žinot, kaip picasos albume padidinti keliamų foto skaičių? ten kelia po 5 max., o norėtųsi po daugiau iš karto blush2.gif



Pazymek visas nuotraukas, ir kelk.
Man tai net nezymejus keliasi iskart visas albumas.
Atsakyti
Niekaip nesuprantu blink.gif visada susikeldavau foto į photobucket, o dabar nerodo to langelio kur downloud būtų galima, gal kažkiek ir pats lango dizainas pasikeitė. Padėkit ,kaip susikelti?
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2009 05 20, 15:37)
Niekaip nesuprantu blink.gif visada susikeldavau foto į photobucket, o dabar nerodo to langelio kur downloud būtų galima, gal kažkiek ir pats lango dizainas pasikeitė. Padėkit ,kaip susikelti?

Jau susigaudžiau, neprisiloginus buvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2009 05 11, 10:07)
Pazymek visas nuotraukas, ir kelk.
Man tai net nezymejus keliasi iskart visas albumas.

drinks_cheers.gif , bet aš visas pažymiu, tada jos ir susikelia visos.
Atsakyti
o ar yra galimybe is photobucket ikelt nuotrauka nedidele bet ant jos paspaudus kad issididintu. Nors siaip tai man nei didele nei maza neisikelia sad.gif skaiciau tuos nurodymus, bet nerandu as kur tos varneles uzdet sad.gif susimazint ismokau, bet img adresa nukopinus i foruma ikelt neduoda. gal kas padetu zioplam zmogui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nune: 22 gegužės 2009 - 14:50
Sakykit, mergytes,o tikrai fotoz.lt neribotas foto talpinimas?? g.gif Gal kas turite ten nuotraukyciu?? Nenoriu registruotis jei veliau paaiskes,kad norint ikelti daugiau foto,reikes pirkti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2009 05 21, 13:47)
drinks_cheers.gif , bet aš visas pažymiu, tada jos ir susikelia visos.

man taip pat is karto viskas keliasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2009 05 23, 19:09)
Sakykit, mergytes,o tikrai fotoz.lt neribotas foto talpinimas??  g.gif Gal kas turite ten nuotraukyciu?? Nenoriu registruotis jei veliau paaiskes,kad norint ikelti daugiau foto,reikes pirkti...  unsure.gif


Na,lyg ir nelimituotas, bent jau nieko nematau apie pirkima. As esu sudejus apie 200vnt nuotrauku, bet nesimato, kad jei dar desiu reiks moket smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cucumi @ 2009 05 24, 11:30)
Na,lyg ir nelimituotas, bent jau nieko nematau apie pirkima. As esu sudejus apie 200vnt nuotrauku, bet nesimato, kad jei dar desiu reiks moket smile.gif

clap.gif Kaip gerai!!Labai dekui!! Bandysiu tada registruotis!! Db galesiu visas nuotraukas vienoj vietoj turet! rolleyes.gif
Atsakyti