Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

user posted imagehttp://ikelk.lt/stor.../medium_img.jpg


bandymaS

Bet , vistiek, noretusi didsnio formato.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 02 kovo 2009 - 18:22
Esh jau pavargau , tai nutariau paklausti. Kaip ikelti nuotrauka i skelbima , kad rodytu ne nuoroda ,o pacia nuotrauka. Nu kaip bandau pagal jusu pirmam puslapi nuoroda kelti , nu niekaip nesigaunasi, kelia man nuoroda ir tiek. Keliu nuotraukas is internetinio albumo fotki.com. Gal gales kas nors patarti bigsmile.gif .
PS. atsiprasua uz klaidas , bet kompas kazkodel neleidia pakesti kalbos doh.gif .
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 03 02, 19:32)
pirmam puslapy parasyta,kad BROWSER turi buti skelbimuose>vaikiska technika,o pas mane nerodo g.gif o vestuviu skyrelyje,skelbimuose, ta langa(browser)rodo ax.gif tai kazin,kame problema?


Man tas pats, noriu ikelti nuotraukas i tema besilaukiancios ir maitinancios , o to langelio nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 03 kovo 2009 - 19:52
QUOTE(norala @ 2009 03 02, 18:20)
Bet , vistiek, noretusi didsnio formato.. g.gif

išbandykit imageshack.us - ten galima nustatyti dydį mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane lygiai ta pati probema t.y. su nuotrauku dydziu. Anksciau dedavau iprastu budu - budavo viskas OK, o dabar fotki rodo skirtingus dydzius, o forume kai ikeliu padaro mazuciukus... Cia kieno problema - fotki ar forumo?
Atsakyti
pirma karta keliau nuotraukas is fotki,isikelia mazutesuser posted image
ar galima padidinti?nukopijavau ta nuoroda kur photo for forums
Atsakyti
o man is fotki com i cia i foruma isikelia nezmonisko dydzio nuotraukos,anksciau kazkaip buvo geras dydis,tai kur man cia reik nustatyt ta dydi,ar fotoaparate gal kazka ar fotki.com?buciau labai dekinga uz atsakyma ,nes jau prasikankinau su tom foto
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 07, 13:20)
o man is fotki com i cia i foruma isikelia nezmonisko dydzio nuotraukos,anksciau kazkaip buvo geras dydis,tai kur man cia reik nustatyt ta dydi,ar fotoaparate gal kazka ar fotki.com?buciau labai dekinga uz atsakyma ,nes jau prasikankinau su tom foto


As darau taip: nufotografuoju,isikeliu i kompa, sumazinu nuotraukos dydi Photoshop programa ir ikeliu i fotki.com.
Atsakyti
SOS ieskau mamytes kuri labai gerai supranta apie
fotki.com
VISKA
reik labai pagalbos mirksiukas.gif ,rasykit i AZ ar emeilu,ATSILYGINSIU 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(norala @ 2009 03 02, 19:20)


Bet , vistiek, noretusi didsnio formato.. g.gif



Brandykit per www.radikal.ru jei norit į forumus nuotraukas didesnes kelti negu šita. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas zinot kaip i fotki.com ikelti pvz. visa albuma?Nusibodo po viena nuotrauka kelineti,nerandu kaip daugiau is karto ikelti ... blush2.gif
Atsakyti