Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(Mylimukeee @ 2009 12 02, 19:53)
o kaip su tom petrazolem.... pirmojo lapo sarase radau, kad galima, o sitam sarasiuke, beje aciu mamytei uz pastangas 4u.gif kad negalima g.gif
O ramuneliu, liepziedziu ir medetku arbatas galima gerti nestukei?

Dėl medetkų buvau radusi kad griežtai negalima, tačiau kiek žinau, nėštukės jas geria... Liepžiedžius gėriau pati, jokių šalutinių poveikių thumbup.gif Ramunėlės didina rūgštingumą, tai reiktų žiūrėti kaip su tuo rėmeniu...
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 12 02, 20:59)
Dėl medetkų buvau radusi kad griežtai negalima, tačiau kiek žinau, nėštukės jas geria... Liepžiedžius gėriau pati, jokių šalutinių poveikių  thumbup.gif Ramunėlės didina rūgštingumą, tai reiktų žiūrėti kaip su tuo rėmeniu...

nu bet ir vel del medetku... pirmam lape parasyta, kad galima g.gif jau isvis susisuko ka galima, ko ne. Juk nesinori kenkti maziukui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukeee @ 2009 12 02, 20:22)
nu bet ir vel del medetku... pirmam lape parasyta, kad galima g.gif jau isvis susisuko ka galima, ko ne. Juk nesinori kenkti maziukui blush2.gif

As asmeniskai jau pati atsirinkineju kas galima ir kas ne(savo nuoziura), nes daktare sako viena, vaistininkes kita, o visokie straipsniai dar trecia nuomone persa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2009 12 03, 00:09)
As asmeniskai jau pati atsirinkineju kas galima ir kas ne(savo nuoziura), nes daktare sako viena, vaistininkes kita, o visokie straipsniai dar trecia nuomone persa. doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir tikrai, kuo maziau zinojau tuo geriau, o dbr kai prisiskaiciau, tai jau ir nebezinau kas sveika, kas ne doh.gif
Atsakyti
nebesuprantu, ka galima o ka ne g.gif makalyne kazkokia blink.gif svarbiausia man zinoti, tai ar galima ar negalima nestuke.gif vartoti zensenio sakni ? rolleyes.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2009 12 03, 10:52)
nebesuprantu, ka galima o ka ne g.gif makalyne kazkokia  blink.gif  svarbiausia man zinoti, tai ar galima ar negalima  nestuke.gif  vartoti zensenio sakni ? rolleyes.gif  ax.gif  blush2.gif

geriau nevartok mirksiukas.gif manding ji tonizuoja. o kas per daug, tas nesveika...čia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=mamalora,2009 12 04, 18:31]
geriau nevartok mirksiukas.gif manding ji tonizuoja. o kas per daug, tas nesveika...čia mano nuomonė ax.gif
[/quotes

sake kad kazkaip tas zensenis vaisiui kenkia...ir apskirtai jis nera labai geras, kazkur skaiciau jog jis aktyvuoju vezines lasteles unsure.gif nezinosi cia tiesa ar ne doh.gif nestuke.gif
Atsakyti
o ar fastum gel galima įdomu g.gif tepti, ar resorbana neštumo metu
Atsakyti
Rezorbana tikrai galima.man LOR gyd israse,kai gerkle skaudejau,kosejau.ir tept, ir daryt inhaliacijas su juo liepe mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 12 08, 18:21)
o ar fastum gel galima įdomu g.gif  tepti, ar resorbana neštumo metu



fastum geli man daktare leido tepti, nes buvau susitrenkus kojos kelena unsure.gif ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
Merginos,jaigu jau laukiates tai super linkiu jums sekmes ,as kai laukiausi neejau pas gyd ir neklausinejau ,kas gerai o kas blogai, jeigu mama jauciasi puikiai tai ir jusu kudikelis gerai jausis,neziurejau i tai kas glma ar negalma pats organizmas viska pasake, ko negalima tai tikrai ir nesinorejo patikekit! Linkiu jums sekmes ,o dabar mano Berniukas sveikas kaip ridikas. biggrin.gif Myliu ji labai ir rupinuosi kaip savimi.Mama geriusiai zino ko vaikuciui reikia.Sekmes jums.
Atsakyti