Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(L'aurora @ 2009 11 27, 22:23)
user posted image

sveikutes. gal zinot, kaip su jonazole? ar nekenkia ankstyvajam nestumui?

raso, kad negalima...
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2009 11 07, 20:14)
del impbiero-ji daug kur rekomenduoja kai nestumo pradzioj pykina.galima imbiro arbata,sausainukus,trinta su medum.imbieras trintas su medum malsina gerkles skausma

imbero nėštumo metu negalima , ir jis nors ir yr anuo pykinimo bet nėštukem negalima g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 11 28, 15:30)
imbero nėštumo metu negalima , ir jis nors ir yr anuo pykinimo bet nėštukem negalima  g.gif  .

O kodel negalima ir is kur tokia informacija? g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes na esu nescia nestuke.gif , na ir kaip pacios zinot kas dabar per virusas siaucia, stai kiek besisaugojau vistiek pasigavau bacila, na nelabai kas daktarei neimanoma prisiskambinti savaidgalio dienom, taip ir kankinuos nes mano vyras nuejas y vaistyne jam pasake kad negali jokiu vaistu parduot ir net nepatare nieko o as guliu ir vos ndvestu atsiprasau uz toki zody blush-anim-cl.gif geriu visokias arbatas aisku dar aciu dievui ner temperaturos tai ryt jau keliausiu pas daktare ziuresim ka pasakys labai bijau kad nepakenktu maziukui verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esttrela: 29 lapkričio 2009 - 16:44
QUOTE(esttrela @ 2009 11 29, 16:43)
sveikos mamytes na esu nescia nestuke.gif , na ir kaip pacios zinot kas dabar per virusas siaucia, stai kiek besisaugojau vistiek pasigavau bacila, na nelabai kas daktarei neimanoma prisiskambinti savaidgalio dienom, taip ir kankinuos nes mano vyras nuejas y vaistyne jam pasake kad negali jokiu vaistu parduot ir net nepatare nieko o as guliu ir vos ndvestu atsiprasau uz toki zody  blush-anim-cl.gif geriu visokias arbatas aisku dar aciu dievui ner temperaturos tai ryt jau keliausiu pas daktare ziuresim ka pasakys labai bijau kad nepakenktu maziukui  verysad.gif

Jei nera tempos, vadinas tau ne gripas. O tai jau gerai.
Atsakyti
QUOTE(esttrela @ 2009 11 29, 17:43)
sveikos mamytes na esu nescia nestuke.gif , na ir kaip pacios zinot kas dabar per virusas siaucia, stai kiek besisaugojau vistiek pasigavau bacila, na nelabai kas daktarei neimanoma prisiskambinti savaidgalio dienom, taip ir kankinuos nes mano vyras nuejas y vaistyne jam pasake kad negali jokiu vaistu parduot ir net nepatare nieko o as guliu ir vos ndvestu atsiprasau uz toki zody  blush-anim-cl.gif geriu visokias arbatas aisku dar aciu dievui ner temperaturos tai ryt jau keliausiu pas daktare ziuresim ka pasakys labai bijau kad nepakenktu maziukui  verysad.gif



labai nesijaudink..tai kad nera temperaturos reiskia kad kunui nera su kuom kovoti, tai ir vadinasi kaip pati pasakei, kad pasigavai bacila doh.gif bet tai ne virusas.. buk rami ir man taip buvo, po keliu dieneliu jausies ir vel gerai tongue.gif tk jokiu budu negerk arbatos kurios sukelia prakaitavima..nes tada numusi kuno temperatura ir savijauta paliks dar blogesne g.gif laikykis nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai dar keletas augalų, kurių vartoti nėštumo metu nepatartina, nebent jų pagrindu pagamintus vaistinius preparatus skirtų gydytojas:



• Vyriškojo paparčio šaknis;



• Trikertės žvaginės žolės;



• Pelkių gailių;



• Baltojo amalo ūglių;



• Vaistinio dobilo;



• Vaistinio šalavijo ir dirvinės čiužutės žolelių;



• Alavijo lapų;



• Česnako svogūnėlių;



• Pelyno;



• Vaistinės gelsvės žolelių ir šaknų;



• Kadagio uogų;



• Paprastosios kartuolės šakniavaisių, lapų ir vaisių;



• Didžiosios ugniažolės;



• Čiobrelio;



• Paprastosios takažolės;



• Meškauogių lapų;



• Juodauogio šeivamedžio žiedų;



• Širdažolės;



• Jūros kopūstų;



• Kalendulos žiedų;



• Miškinės sidabražolės žiedų;



• Petražolių;



• Paprastosios bitkrėslės žiedų;



• Rūtų.



Tai – dar ne pilnas augalų, kurių antpilų, nuovirų, arbatų nevertėtų naudoti nėštumo metu. Pavyzdžiui, net ir populiarioji pipirmėtė silpnina kraujagyslių sienelių tonusą, tad gali paskatinti venų varikozę, kurios grėsmė nėštumo metu ir taip padidėjusi, taip pat sukelti mieguistumą, galvos skausmus. Ilgą laiką mėgaujantis dilgėlių sriuba ar arbata didėja tromboflevito rizika.

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

As dabar labai smarkiai kosciu, sloguoju...tai nemazai geriau ciobreliu arbatos su medum,nes gyd nieko nuo kosulio neisrase... verysad.gif O kodel ciobreliai negerai? blink.gif
Atsakyti
o kodel geri, jai perskaitei kad negerai ? g.gif ax.gif visos beveik tos arbatos zoleliu yra kenksmingos..nesu medike, ar kas negaliu paaiskinti..pilnas netas aprasymu unsure.gif yra arbata nuo persalimo, nuejau i vaistine ir patare nestumo metu jai susergi..ten is kazkokiu nekenksmingu tu zoleliu yra jinai spec nestukems..pavadinimo neatsimenu tikrai..vaistininke tikrai zinotu jai pasakytum ko reikia.. mirksiukas.gif o jos sudetyje yra kiek atsimenu daug uogu smile.gif melyniu, spanguoliu... thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2009 12 02, 11:05)
Sveikutes 4u.gif

As dabar labai smarkiai kosciu, sloguoju...tai nemazai geriau ciobreliu arbatos su medum,nes gyd nieko nuo kosulio neisrase... verysad.gif O kodel ciobreliai negerai? blink.gif

Su ciobreliais gali nebent inhaliuotis. Nuo kosulio dar padeda susigrusti virtas bulves ir uzsideti ant krutines. Mano kosulio liaudies medicina nebepagyde, tai gelomyrtolio buvo paskyre(jis nekenksmingas) ir Hedelix sirupo. Pavyko issigydyt. Dar labai padeda inhaliacijos, bet ne visos nusiteikusios pirkti aparata, kuris kainuoja virs 200lt. O as nesigailiu, kad isigijau. Padejo ir jis, tik reikia netinget inhaliuotis.
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2009 12 02, 12:05)
Sveikutes 4u.gif

As dabar labai smarkiai kosciu, sloguoju...tai nemazai geriau ciobreliu arbatos su medum,nes gyd nieko nuo kosulio neisrase... verysad.gif O kodel ciobreliai negerai? blink.gif

Viskas su tais čiobreliais gerai. Kai užkankino mėnesį nepraeinantis kosulys, galvoju na, pasigilinsiu, kuo jie gali pakenkti. Atsakymas - sukelti gimdos susitraukimus. Bet daugumai jie ir taip kyla.... Todėl pradėjau gerti ir jokia gimda man nesitraukinėjo thumbup.gif Seniai reikėjo pasidomėti, būčiau taip nesikankinus..
Papildyta:
QUOTE(skaistute24 @ 2009 12 01, 14:26)


Tai – dar ne pilnas augalų, kurių antpilų, nuovirų, arbatų nevertėtų naudoti nėštumo metu. Pavyzdžiui, net ir populiarioji pipirmėtė silpnina kraujagyslių sienelių tonusą, tad gali paskatinti venų varikozę, kurios grėsmė nėštumo metu ir taip padidėjusi, taip pat sukelti mieguistumą, galvos skausmus. Ilgą laiką mėgaujantis dilgėlių sriuba ar arbata didėja tromboflevito rizika.

Bet tai kūdikiui kaip ir nekenkia... O rizika visada būna ir ne nėštumo metu. Mane erzina tai, kad dauguma šaltinių teigia, kad nėščiajai negalima to, negalima ano ir trečio, bet neparašo KODĖL. Juk dauguma žinome kokie negalavimai mums yra būdingi, o kurių per visą gyvenimą nė karto nepajutome ir tos "baisios" žolės mums net negali pakenkti... O čia išgirsti galingąjį NEGALIMA ir drebi...
Pirmą kartą gyvenime nėštumo metu teko iš vaistinės išeiti tuščiomis rankomis smile.gif Kaip raupsuotajai kokiai.. daugiau tos klaidos nedaraui ir neprašau to,ko galima nėštukei...
Atsakyti
QUOTE(skaistute24 @ 2009 12 01, 15:26)
Štai dar keletas augalų, kurių vartoti nėštumo metu nepatartina, nebent jų pagrindu pagamintus vaistinius preparatus skirtų gydytojas:

• Petražolių;



Tai – dar ne pilnas augalų, kurių antpilų, nuovirų, arbatų nevertėtų naudoti nėštumo metu.

o kaip su tom petrazolem.... pirmojo lapo sarase radau, kad galima, o sitam sarasiuke, beje aciu mamytei uz pastangas 4u.gif kad negalima g.gif


O ramuneliu, liepziedziu ir medetku arbatas galima gerti nestukei?


Atsakyti