Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(karjur @ 2009 10 20, 13:09)
labukas mergytes gal kuri zinote ir galesite man pagelbeti. ax.gif Man dar tik kelios savaites pilvukui ir uzpuole gerkles skausmas. Labai bijau gerti kokiu vaistuku kad nepakenkciau savo zirniukui, ar yra kokiu nors budu naturaliai isgydyti gerklyte nes rute kaip suo loju. g.gif  g.gif  doh.gif


As tai geriau arbatas su medum, skalavau berods su druska gerkle, o jei dar ir kosejau, tai gerdavau piena su medum.. man skanu tongue.gif
Atsakyti
ne tik skanu bet ir sveika tongue.gif visai nebutina gerti vaistus uzpuolus gerkles skausmui...galima zinoma vartoti ir ciulpiamus vaistus nuo skausmo gerklės smile.gif o medus su arbata yra pats geriausias vaistas smile.gif ir dar apsitepti kaklą su kamparo aliejumi ir uzsiristi silta salyką nestuke.gif thumbup.gif tikrai padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 20, 15:06)
As tai geriau arbatas su medum, skalavau berods su druska gerkle, o jei dar ir kosejau, tai gerdavau piena su medum.. man skanu tongue.gif

Labai dekinga uz patarimus bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pugaliuks @ 2009 10 20, 15:58)
ne tik skanu bet ir sveika  tongue.gif  visai nebutina gerti vaistus uzpuolus gerkles skausmui...galima zinoma vartoti ir ciulpiamus vaistus nuo skausmo gerklės smile.gif o medus su arbata yra pats geriausias vaistas smile.gif ir dar apsitepti kaklą su kamparo aliejumi ir uzsiristi silta salyką  nestuke.gif  thumbup.gif  tikrai padeda  ax.gif

O ciulpiamos tabletes juk taip pat vaistas ir ju vartoti greiciausiai negalima g.gif g.gif o ar kamparas nestumui netrugdo g.gif g.gif
Atsakyti
yra tableciu kuriu vartoti ir negalima...bet yra kurias ir galima vartoti smile.gif jug tam ir yra perkant vaistus dezutes viduje idetas infomacinis lapelis, ten ir atskiras skyrelis yra nesciosioms ar zindymo laikotarpiu patartina, ar galima ar ne vartoti ax.gif visus vaistus pries vartojant reikia butinai perskaityti info lapeli smile.gif tada ir rami sirdis bus ir geriau leliukui blush2.gif beje, jai uzklupo kokia liga pvz: kosulys, gerkles skausmas. tai nuejus i vaistine ar pas daktare tikrai patars kokie vaistai galimi vartoti ir kokie ne doh.gif nestuke.gif o del kamparo tepalo, tai nieko blogo nesu girdejus, pati naudojau kai buvau labai apsirgus ir pazystu ne viena kuriai patariau naudoti ir naudojo. Beje nuejus pas savo daktare pasakiau kad tepu su kamparo tepalu gerkle kai ji skauda tai ji nieko nesake, kad negalima bigsmile.gif israse arbatos specialiai gimdymo laikotarpiu nuo gerkles skausmo, temperaturos, ir kosulio, dar vaistuku ciulpiamu ir po 3 dienu pagijau thumbup.gif patarimas: jai kuom nors labai abejoji, tai pasitark su gydytoju, tada bus ramiau 4u.gif laikykis mirksiukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos
gal cia ir nelabai tema atspindes mano klausimas, bet turiu toki rupesti: pries kelias dienas suzinojau kad laukiuosi vaiko, o pries dvi savaites pasiskiepijau nuo gripo. Dabar sazien mane baigia uzgrauzti, kad pakenkiau vaisiui. Kaip Jus manote, ar ta vakcina tai rimta gresme? g.gif
Is anksto dekoju uz visus atsakymus smile.gif
Atsakyti
nenoriu gasdinti ir negalvok is karto blogiausio..bet vakcinos nuo gripo ir kitokios vakcinos pirmosiomis nestumo savaitemis nera labai gerai unsure.gif bet reikia tiketis kad tai nepakenks vaikuciuj.. schmoll.gif o geriausias budas butu pasikonsultuoti su daktare ax.gif padarys tyrimus ir visa kita mirksiukas.gif nezinau gal kitos paneles susidurusios buvo su tokiu dalyku nestuke.gif bet laikykis, thumbup.gif ir maziau jaudinkis nes nepamirsk - tai irgi kenkia vaikuciuj 4u.gif
Atsakyti
Idomu, ar galima gerti liepziedzius ir medetkas nescioms
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 10 26, 13:45)
Idomu, ar galima gerti liepziedzius ir medetkas nescioms


Vienas kitas puodelis tikrai nepakenks...
Atsakyti
liepziedziu arbatos galima gerti - nepiknaudziaujant blush2.gif o del medetku tai nzn g.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar galima naudoti nestumo metu krutines tepala nuo kosulio (toks rusiskas, su zasu taukais). Man ji rekomendavo vaistininke.
Atsakyti
Sveikutes! Norėjau paklausti, gal kuri turi daugiau info : šį ciklą pradėjau gerti vienašalę užginą (borovaja matka) ir ciklas buvo sėkmingas nestuke.gif . Va tik nebežinau ka daryti su šitom vaistažolėm- jos ne tik gydo nevaisinguma ir padeda pastoti, bet ir saugo nuo persileidimo, nėštumo toksikozės. Bet iki kelintos savaitės saugu ją gerti? Randu info tik kad gerai gerti, bet neraso iki kada...
Atsakyti
QUOTE(Jurate888 @ 2009 10 26, 17:55)
Kaip manot, ar galima naudoti nestumo metu krutines tepala nuo kosulio (toks rusiskas, su zasu taukais). Man ji rekomendavo vaistininke.


manau kad galima mirksiukas.gif
Atsakyti