Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Aciu labai:) Vis ramiau:) O pectamol sirupas, kas galetu ka pasakyti (sudety yra ciobrelis, kitos vaistazoles, alkoholis..)...?
Papildyta:
pectoral, ne pectamol
Atsakyti
na nepatartina is viso gydytis vaistazolemis be rimtos priezasties, ypac pirmomis savaitemis, net pirmus 3 men, nors atrodo tokie nekalti augalai, taciau juk sakoma, kad net eteriniai aliejai gali sukelti persileidima, kaip ir vaistazoles, taciau aisku kelis kartus isgerus, kaip ir sakiau su paracetamoliu, nieko nenutiks tikrai, nors vaistukuose yra ir alkoholio mirksiukas.gif
bet jeigu neimanoma kitaip atsikratyti kazkokiu ligu kad ir su gyd prieziura, visgi geriau gydytis homeopatiniais vaistais thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, 4u.gif sakykit ar IBUMETIN vaistus (nuo skausmo) kuri vartoja ar vartojo nėštumo metu ? blink.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pugaliuks: 08 spalio 2009 - 18:58
o kaip del seno gero angliuko nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2009 10 11, 16:35)
o kaip del seno gero angliuko  nestuke.gif ?


man gydytoja nuo pilvo putimo angliuka ir espumizana siule gerti.
o del papildo Cranberry, kai laukiausi pirmojo, gydytoja liepe gerti, nes esu linkusi sirgti slapimo taku uzdegimais. kadangi neabejoju tos gyd. profesionalumu (be to ir kiti gyd., kuriems sakiau kad ji geriu, sake gerai), tai manau cia kazkokia klaida del sio papildo.
Atsakyti
espumizana ir as geriau.. rolleyes.gif o del angliuko tai net nezinau blink.gif manau kad neturetu buti pavojingas mirksiukas.gif o kaip del IBUMETINO? unsure.gif
Atsakyti
Laba diena,
noriu paklausti nuomones del vaisto SPASCUPREEL ir valerijono vartojimo nestumo metu. Aciu
Atsakyti
Turiu bedele, ir liepe daktare kokiu tepaliuku pasitepti, kaip fastum gel, tik nedaug. Itariu jis nelabai galimas...?
Atsakyti
mane daznai kankina pienlige ir per nestuma ir ne per nestuma,tai daznai vartoju zvakes visokias,man taip biasu,kad jos nepakenktu...o dar per uzkibima,ir kapsule geriau,tad nezau kaip bus...gydytoja sako,akd jau butu atmetes organizmas nestuma,bet man neramu.....gal kas zinot daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate888 @ 2009 10 14, 11:54)
Laba diena,
noriu paklausti nuomones del vaisto SPASCUPREEL ir valerijono vartojimo nestumo metu. Aciu


man irgi paskyre siuos vaistukus, nes pilva labai skaudedavo, tai kiek domejausi, jie leliukui nekenkia, o valerijona taip pat galima vartoti
Atsakyti
dekui,nes niekur neradau(arba ieskot nemokejau)ar galima angliuka gert
Atsakyti
labukas mergytes gal kuri zinote ir galesite man pagelbeti. ax.gif Man dar tik kelios savaites pilvukui ir uzpuole gerkles skausmas. Labai bijau gerti kokiu vaistuku kad nepakenkciau savo zirniukui, ar yra kokiu nors budu naturaliai isgydyti gerklyte nes rute kaip suo loju. g.gif g.gif doh.gif
Atsakyti