Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(braaskytea @ 2009 09 18, 22:05)
Sveikutes.Gal zinot ar galima nestumo metu gerti liebzedziu arbata? 4u.gif

Kiek teko girdėti ir domėtis, tai galima..pati gėriau, buvau peršalusi doh.gif
Aišku, gal geriau gydytojos paklausti.. ax.gif

SM tokį sarašiuką radau, nežinau, kiek jis teisingas g.gif
Del raudonėlio ir čiobrelio tai esu girdėjusi ne kartą..
Dėl senos lapų, tai girdėjau kitos ginės leidžia...žodžiu nėra čia vieningos nuomonės kaip ir dėl kai kurių vaistų ar vitaminų vartojimo doh.gif

"Augalai, NEGALIMI nesčioms dėl abortinio bei toksinio poveikio:

Čiobrelio
Raudonėlio
Ugniažolė
Alijošius
Amalas
Kadagys
Petražolė
Kartusis pelynas
Senos lapai
Rabarbaras
Šaltekšnis
Šalpusnis
Taukė "
Atsakyti
O gals kas turit kokiu patarimu, kaip bronchita issigydyti?Man tik pirmos savaites nestuke.gif , tai, kai pasiskaitai, supranti, kad beveik jokie vaistai negalimi. Vaistininke sake, kad net homeopatiniai vaistai nuo persalimo nescioms yra negalimi verysad.gif Dave gelomyrtolio, sake ji vieninteli galima vartoti, bet ir tai su skaudancia sirdim geriu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2009 09 19, 21:01)
O gals kas turit kokiu patarimu, kaip bronchita issigydyti?Man tik pirmos savaites  nestuke.gif , tai, kai pasiskaitai, supranti, kad beveik jokie vaistai negalimi. Vaistininke sake, kad net homeopatiniai vaistai nuo persalimo nescioms yra negalimi verysad.gif  Dave gelomyrtolio, sake ji vieninteli galima vartoti, bet ir tai su skaudancia sirdim geriu. g.gif

Man gelomyrtolis labai padėjo thumbup.gif Net nesitikejau doh.gif Dvi dienas buvau siaubinga sloga jau pereinanti i sinusita, galvos skausmas - baisus doh.gif Gėriau sąžiningai, nes jei jau vos ne vieninteliai leidžiami nestuke.gif vaistai, tai bet jau siuos geriau tiksliai pagal instrukciją...ketvirtos dienos ryta pridaviau tyrimus ir penktadienį , dėl viso pikto, pasirodžiau gydytojai..O ji taip žiūri į mane įtartinai, tipo, kad aš čia dėl menkos slogos prisitačiau unsure.gif ir sako: "Tyrimai tai labai geri g.gif ".Aš jau buvau nusiteikusi dvi savaites sirgti- tokia buvo prasta savijauta doh.gif taip, kad gelomirtolis valdo biggrin.gif thumbup.gif
Tiesa, arbatų ir sulčių gėriau iki negerumo..manau gal keturis litrus į dieną tai mažiausiai g.gif
Girdėjau prie bronchito padeda plikytų kopūsto lapų arba virtų su lupyna bulvių kompresai g.gif gal kas pakomentuos plačiau..
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2009 02 26, 15:19)
4u.gif  tikrai zinau kad negalima eziuoliu, brukniu, meskauogiu, pelynu, saldymmedzio...


O man daktare nuo inkstu liepe pagerti brukniu lapu arbatos blink.gif ir paskaicius ant pakelio neradau ispejimo, kad negalima nesciosioms blink.gif
Papildyta:
QUOTE(didyle @ 2009 05 22, 14:09)
dar vienas dalykas, su kuriuo visai netycia susiduriau (tksliau is kalbos isejo), kad nescios pacios ar pagal netgi gydytoju rekomendacijas naudoja betadina...
Betadino nescioms nagalima naudoti! jei gydytojas jums patars taip, tegu anotacijas paskaito, o ne jusu ir vaikucio sveikata rizikuoja...
yra saugiu priemoniu, jas ir reikia naudoti- jokiu jodu, betadinu ar peroksidu (sitas tai visai atgyvena) smile.gif


Informaciniam lapely parasyta, kad betadine zvakutes (jei apie jas kalbama cia), tai galima vartoti nuo 4-5 men berods g.gif as kelias sunaudojau i maksti.. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(demonija @ 2009 08 08, 22:38)
Pas mane askaridozė, spalinukės dar puse velnio, galima česnakų klizmas darytis kad išsinaikintų. O va šitų didžiųjų česnakas neima, nes jį suvalgius jis tiesiog suvirškinamas skrandyje. Užtat sakau net nežinau ko daugiau griebtis unsure.gif


O kaip suzinojai, kad turi tokio "gerio"? blink.gif

As cia pasiskaicius, tai prisigalvosiu visko... doh.gif blink.gif
Papildyta:
O kaip del Nospos panaudojimo nesciajai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 20, 17:11)
O kaip del Nospos panaudojimo nesciajai?  g.gif

Esant reikalui vartoti galima. Dar galima keisti homeopatiniais vaistais Spascupreel 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2009 09 20, 17:24)
Esant reikalui vartoti galima. Dar galima keisti homeopatiniais vaistais  Spascupreel  4u.gif


Na man daktare paskyre, bet isgeriau ne tokiom dozem kaip liepe.. pasirode per daug... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2009 09 19, 21:51)
Man gelomyrtolis labai padėjo thumbup.gif Net nesitikejau doh.gif Dvi dienas buvau siaubinga sloga jau pereinanti i sinusita, galvos skausmas - baisus doh.gif Gėriau sąžiningai, nes jei jau vos ne vieninteliai leidžiami  nestuke.gif vaistai, tai bet jau siuos geriau tiksliai pagal instrukciją...ketvirtos dienos ryta pridaviau  tyrimus ir penktadienį , dėl viso pikto, pasirodžiau gydytojai..O ji taip žiūri į mane įtartinai, tipo, kad aš čia dėl menkos slogos prisitačiau unsure.gif ir sako: "Tyrimai tai labai geri g.gif ".Aš jau buvau nusiteikusi dvi savaites sirgti- tokia buvo prasta savijauta doh.gif taip, kad gelomirtolis valdo biggrin.gif  thumbup.gif
Tiesa, arbatų ir sulčių gėriau iki negerumo..manau gal keturis litrus į dieną tai mažiausiai g.gif
Girdėjau prie bronchito padeda plikytų kopūsto lapų arba virtų su lupyna bulvių kompresai g.gif gal kas pakomentuos plačiau..


Panasiai as ir gydaus. Avieciu arbatos saziningai pageriau, tai vakar vakare temperatura beuzkilo iki 37,6. Tik kosulys vis stipreja. Varysiu ryt pas daktara. Galvoju biliotenis butu neblogai, nes gerti vaistus ir eiti i darba, tai... Juo labiau, kai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 20, 17:11)
O kaip suzinojai, kad turi tokio "gerio"?  blink.gif


Kai pradės lyst lauk iš užpakalio iškart suprasi kad turi.
Atsakyti
QUOTE(demonija @ 2009 09 20, 20:09)
Kai pradės lyst lauk iš užpakalio iškart suprasi kad turi.


fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(demonija @ 2009 09 20, 20:09)
Kai pradės lyst lauk iš užpakalio iškart suprasi kad turi.

Nu cia tai ziauriai doh.gif
Atsakyti
Kažin kaip dėl jonažolės ekstrakto, arbatų g.gif ? Nevartojat? Vienur rašo, kad negalima, ant arbatos lyg tais, kad žindančioms ir nėščioms pastarti su gydytoju...Bet taip rašo, praktiškai ant visko
Papildyta:
Dėl liepžiedžių, tai jei geriant nuo peršalimo jokiu būdu nemaišykit su kitais jokiais vaistais, čia netik nėščioms. Tas galioja ir kitom žolelėm
Atsakyti
QUOTE(birbusiukas @ 2009 09 07, 15:36)
sveikutes  smile.gif
nesupykit, kad visko neskaiciau( gal kita diena prisesiu pazioplinet) tik pirma sarasiuka perzvelgiau.
Ir ten kaip galimas dalykas yrasyta petrazole  g.gif  zinokite turiu pusles problemu ir tiktai daug tuo domejausi. Ir PETRAZOLES TIKRAI NEGALIMA  nestuke.gif  VARTOTI
cituoju:
Kadangi jis skatina gimdos susitraukimus, nėščiosios turėtų nevartoti petražolių arbatos ir aliejaus.

g.gif  nesupykit, bet saraselis pasirode nepatikimas  ax.gif  tikrai nenoriu izeisti autores, bet negalejau tylet, kad kuri bedos nepasidarytumet

g.gif o man petrazoliu dabar norisi, o nuo krapu kvapo darosi bloga. Gal oraganizmas taip pats atsirenka, ka galima o ko ne? g.gif
Atsakyti