Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

dar vienas dalykas, su kuriuo visai netycia susiduriau (tksliau is kalbos isejo), kad nescios pacios ar pagal netgi gydytoju rekomendacijas naudoja betadina...
Betadino nescioms nagalima naudoti! jei gydytojas jums patars taip, tegu anotacijas paskaito, o ne jusu ir vaikucio sveikata rizikuoja...
yra saugiu priemoniu, jas ir reikia naudoti- jokiu jodu, betadinu ar peroksidu (sitas tai visai atgyvena) smile.gif
Atsakyti
gal kas galite pasakyti, kokius vaistus galima nėštukei gerti nuo galvos skausmo g.gif nes šiandien baigiu iš proto išeiti nuo galvos skausmo doh.gif ar yra kažkokie vaistai nuo skausmo, kuriuos gali vartoti besilaukianti mamytė??? verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2009 05 27, 18:00)
gal kas galite pasakyti, kokius vaistus galima nėštukei gerti nuo galvos skausmo  g.gif  nes šiandien baigiu iš proto išeiti nuo galvos skausmo  doh.gif  ar yra kažkokie vaistai nuo skausmo, kuriuos gali vartoti besilaukianti mamytė??? verysad.gif

4u.gif kiek domejausi, tai paracetamolis galimas.man stipru skausma puse tabl nueme.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2009 05 27, 18:18)
4u.gif kiek domejausi, tai paracetamolis galimas.man stipru skausma puse tabl nueme.


ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Ar galima vartoti vaistus Smecta?
Atsakyti
QUOTE(liepaite_sun @ 2009 06 09, 19:00)
Sveikutes,

Ar galima vartoti vaistus Smecta?



Skaiciau, kad galima. Yra geras puslapis www.vaistai.lt Rasi informacijos apie bet koki vaista, tik reikia parasyti vaisto pavadinima smile.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riedulyte @ 2009 05 14, 13:18)
Sveikos mamytes 4u.gif

Kaip galima be gelezies tableciu pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?
Prisirinkau ivairiausios info: putpeliu kiausiniai (zali su lukstu), kivis, dilgeliu arbata... Norisi kazko kitka pabandyti. Nuo putpeliu kiausiniu gali uzsikresti salmonelioze, nuo kivio isitaisyti elergija, o del dilgeliu nzn, bijau kad irgi neelergizuotu  ax.gif


Kiek teko girdeti padeda spanguoles, tad ieškoki gal turgelyje močiutės pardavinėja mirksiukas.gif
QUOTE(liepaite_sun @ 2009 06 09, 21:00)
Sveikutes,

Ar galima vartoti vaistus Smecta?

Jei graužia rėmuo,man gydytoja būtent tokius vaistukus ir rekomendavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglencija @ 2009 06 15, 19:03)
Kiek teko girdeti padeda spanguoles, tad ieškoki gal turgelyje močiutės  pardavinėja mirksiukas.gif

Jei graužia rėmuo,man gydytoja būtent tokius vaistukus ir rekomendavo smile.gif

Smecta ne nuo rėmens o nuo viduriavimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaite_sun @ 2009 06 09, 19:00)
Sveikutes,

Ar galima vartoti vaistus Smecta?

Mane buvo virusas uzpuoles, tai as Smecta naudojau nuo vyduriavimo. Tai tiek prisigeriau, kad savaitem uzsikimso doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As laukiuosi jau 20 savaiciu,beveik 21 ir taip atsitiko,kad susirgau inkstu uzdegimu,esu ne LT.
Gydytojas israse antibiotiku pavadinimu Augmetin-duo 500 mg,gal kas zinot ar galima juos vartoti ir kiap gali pakenkti leliukui? Labai neramu,nes baisu,kad tas uzdegimas neprogresuotu ir nesikomplikuotu, bet ir antibiotikus vartoti baisu,o daugiau neturiu cia kuom gydytis...Gal kas galite ka patarti?
Labai labai visoms aciu thumb_yello.gif ikiukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lettucee @ 2009 07 01, 19:38)
Sveikos  smile.gif

As laukiuosi jau 20 savaiciu,beveik 21 ir taip atsitiko,kad susirgau inkstu uzdegimu,esu ne LT.
Gydytojas israse antibiotiku pavadinimu Augmetin-duo 500 mg,gal kas zinot ar galima juos vartoti ir kiap gali pakenkti leliukui? Labai neramu,nes baisu,kad tas uzdegimas neprogresuotu ir nesikomplikuotu, bet ir antibiotikus vartoti baisu,o daugiau neturiu cia kuom gydytis...Gal kas galite ka patarti?
Labai labai visoms aciu  thumb_yello.gif  ikiukas.  smile.gif

augmetina išrašo ir vaikučiams, man rodos ten ieina amoksiklavas ir amoksicilinas. Man atrodo geriau gerk, nes ta infekcija inkstuose tikrai yra negerai. Sekmes tau ir greičiau sveik.
Atsakyti
aciu labai uz atsakyma,dziugu,kad atsiliepe kazkas smile.gif tai jo,nusprendziau gerti tuos antibiotikus ir nusiteikti kad viskas bus gerai,nes tada taip ir bus smile.gif dar karta dekui smile.gif
Atsakyti