Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(troliuke @ 2009 04 04, 20:48)
Sveikutes, sakykite ar galima  nestuke.gif  gerti obuolio sidro tabletes?

labai ne.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 04 07, 10:24)
o kam tau jas gerti?  unsure.gif

Gerdavau jas,kad atlaisvintu pilvuka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2009 04 07, 11:07)


aciu labai uz atsakyma, nes niekur neradau info apie tai doh.gif
nes buvo kile minciu, kad tokias tabletes reikia mesti laukan, nes gali pakenkti. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes. Pilvukui atlaisvinti padeda stikline,ar bent jau puse, rugpienio ryte,ant tuscio skrandzio. Man buvo irgi ne kas,bet pagerejo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif


Perskaiciau visa shi skyreli...niu mamytes as tai visai susipainiojau.. blink.gif
Gyvenu Norvegijoje ir man gydytojas kaip tik leido gerti paracetamoli tik... nuo igrenos cia.
O del vaistazoliu tai turiu pora knygu, kuriose parashyta, kad sveika gerti vaisių ir mėtų arbatas.
Pykinima sushvelnina puodelis imbiero arbatos as dar taip pat kartais jos pasidarau, kai prasideda galvos skausmas, nes jis numalshinti padeda migrena...
Nuo danties skausmo vartojau gvazdikeli...tiesa jo neryjau , o tik pakramciusi padejau ant danties...
Jonazholiu negalima vartoti neshtumo metu. ax.gif

Papildyta:
Beje, gydytojai pataria, kad saugiausiai butu vaistiniu arbatu atsisakyti arba sumazinti.Riboti zhalia arbata, o gerti juodaja ja paskaninant jau pacioms : citrinos griezineliu, mėtų lapeliais, cinamonu, muskatu ar gvazdikeliais.
Beje zhalia arbata ribojama del to, kad gali tureti itakos lasteliu vystymuisi ir augimui. 4u.gif
Atsakyti
Su bet kuriais antibiotikais reikia nėštumo metu gerti tik tada kai na tikrai reikia. Paracetamolis yra daugiau nuskausminamasis vaistas nei antibiotikas, dėl to ir jo naudojimas mažai naudingas nėštumo metu, na nebent jau taip skauda gerklę kad negali.

Bet apskritai rimčiau peršalus reiktų nueiti pas gydytoją ir žiūrėt kokius antibus išrašys, nes pavyzdžiui koks nors negydomas šlapimo pūslės uždegimas gali baigtis inkstų infekcija ir pan., galima ir netekti inkstų jeigu liga bus užleista.
Atsakyti
gydytojai pataria, kad saugiausiai butu vaistiniu arbatu atsisakyti arba sumazinti.Riboti zhalia arbata, o gerti juodaja ja paskaninant jau pacioms : citrinos griezineliu, mėtų lapeliais, cinamonu, muskatu ar gvazdikeliais.
Beje zhalia arbata ribojama del to, kad gali tureti itakos lasteliu vystymuisi ir augimui. 4u.gif


va kaip gaila. Man kaip tik organizmas nepriima juodos arbatos.

Nuo savęs galiu pridėti, kad mano gydytoja sakė, kad negalima gerti čiobrelių arbatos. Sakė, nežinanti kodėl, bet taip skaičiusi.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viti: 30 balandžio 2009 - 09:30
turiu baisią slogą - dabar jau net pūliai geltoni eina. Gydytoja rekomendavo Sinupret, padeda, nors ne taip greitai kaip norėtųsi.
Norėjau paklausti, ar galima naudoti džiovintą imbierą cukruje ir kokiais kiekiais per dieną bei kakavos sviestą?
Gal dar ką galit parekomenduoti? Labai bijau stipresnius vaistus pradėti naudoti, bet nenoriu ir ligos užleisti g.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl negalima gerti Cranberry papildo? Man gydytoja nuo leukocitų šlapime išrašė būtent šitas tabletes.
Atsakyti
Sveikos ir aš norėčiau patarimo, ką reiktų gerti nervams nuraminti? Nes jau baigiu iš proto išeiti dėl to bakalauro, pilvas kietėja,vyras komandiruote išsiųstas ir dar vaikas ant galvos lipa. verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Kaip galima be gelezies tableciu pasikelti hemoglobino kieki kraujyje?
Prisirinkau ivairiausios info: putpeliu kiausiniai (zali su lukstu), kivis, dilgeliu arbata... Norisi kazko kitka pabandyti. Nuo putpeliu kiausiniu gali uzsikresti salmonelioze, nuo kivio isitaisyti elergija, o del dilgeliu nzn, bijau kad irgi neelergizuotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2009 05 13, 15:58)
Sveikos ir aš norėčiau patarimo, ką reiktų gerti nervams nuraminti? Nes jau baigiu iš proto išeiti dėl to bakalauro, pilvas kietėja,vyras komandiruote išsiųstas ir dar vaikas ant galvos lipa.  verysad.gif  cry.gif

sveika,pirmam temos puslapy tarp galimu augalu nesciosioms yra valerijonas,tai jis manau tikrai padetu,bent man nuo nervu tai tikrai padedavo kai reikdavo blush2.gif bat gal del viso pikto atsiklausk savo gydytojos ar tikrai galima,kad nebutu nesusipratimu poto ir neliudek,buna sunku kartais bet praeina,stiprybes tau 4u.gif



ir sauni tema beja labai,gerai kad uzsukau,as sau rabarbarus kad vartoju su cukrum,dar cia svetingieji danai rabarbaru kose kasdien vaisina,pyragais su rabarbarais,kosmaras kazkoks doh.gif tikiuosi laiku reikalinga informacija susiradau unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(Furya @ 2009 05 06, 21:26)
Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl negalima gerti Cranberry papildo? Man gydytoja nuo leukocitų šlapime išrašė būtent šitas tabletes.


Cia tokia bendra informacija ko negalima, bet viskam buna isimciu, tik saviveikla nereiktu uzsiimti. O jei gydytoja israse, vadinasi reikia. Nebent gydytoja nepatikima, bet tokiu atveju galetum pasikonsultuoti dar ir su kita gydytoja. Nes daug yra papildu, arbateliu ir vaistu, kuriu negalima, bet isimtinais atvejais skiria. Pvz, kad ir nakvisu papildus nestumo metu gerti nerekomenduojama, nes nera tyrymu su nesciosiom, bet daktarais kartais skiria si papilda ir nesciosioms. 4u.gif
Atsakyti