Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

sveikos.Asssia,turejau ir as tokiu problemu,netgi panasus nestumo laikas buvo,kentejau nezmoniskai nuo danties skausmo,skambinausi gyd,tai ji leido paracetamolio isgerti,bet tu ziurek,kad kokia infekcija neisiveltu,man taip buvo,matyt,stomatologe padare,tad teko ir antibiotikus gerti.Nei is sio,nei is to gerkle pradejo skaudeti,padidejo limfmazgiai,bet visa laime vaistukai padejo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif girdejau,kad paskutinem netumo sav.negalima gerti aveciu lapu arbatos nes ji gali sukelti prieslaikini gimdima,ar tai tiesa,gal kam taip buvo????
Atsakyti
Sveikutes, norejau pasiklausti del pipirinio pleistriuko, ar galima nestuke.gif juos naudot,klijuojant ant krutines? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2009 02 21, 18:47)
girdejau, kad ir meškauogė prie NEGALIMU


O as neseniai sirgau inkstu uzdegimu tai liepe gert meskauoges, bet man jos buvo per silpnos, tai geriau spanguoles. Taip kad meskauoges inkstu ar slapimo taku valymui tinka ir galima gert ax.gif Na nebent I trimestre reik prisiziuret nestuke.gif
Atsakyti
Kas turit pasiulymu kaip gydyt ausies uzdegima (perejo nuo slogos)? Mums dar tik kokia 6sav. verysad.gif

Apart kompresu ar yra dar kokiu budu gydytis?
Atsakyti
QUOTE(Moonlightpoison @ 2009 03 13, 12:14)
Sveikutes, norejau pasiklausti del pipirinio pleistriuko, ar galima  nestuke.gif juos naudot,klijuojant ant krutines?  blush2.gif

Man daktare grieztai uzdraude juos
Papildyta:
QUOTE(emiliukas5 @ 2009 03 13, 23:57)
Kas turit pasiulymu kaip gydyt ausies uzdegima (perejo nuo slogos)? Mums dar tik kokia 6sav.  verysad.gif

Apart kompresu ar yra dar kokiu budu gydytis?

Manau, nueik pas LOR, neuzsiimk savigyda
Atsakyti
norejau paklausti,tikriausiai daug kas vartojote nestumo pradzioje FOLIO rugsti-longvit,kai gyvenau LT irgi vartojau (su antru vaikiuku),dabar esame Austrijoje ,gal mamytes gyvenancios uzsienyje pasakytu ka pirkti jei cia nebutu sio produkto ar yra koks analogas?Beja, kieno gamybos folio rugstis g.gif gal kas zinote daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 03 11, 20:15)
Sveikos nestuke.gif  girdejau,kad paskutinem netumo sav.negalima gerti aveciu lapu arbatos nes ji gali sukelti prieslaikini gimdima,ar tai tiesa,gal kam taip buvo????

As ir taip girdejau, bet as kaip tik paskutine sav geriau avieciu arbata, kad kaklelis suminkstetu ir greiciau viskas prasidetu, o visa nestuke.gif stengiausi jos vengti 4u.gif
Atsakyti
[quote=Alchemie,2009 03 03, 20:55]
nuo lsogos dar gerai apdeda Sinupret ir gelamyrtol (tik sitas kartais duoda atsirugima eterinaisi aliejais) sie vaistai galimi nestumo metu.
Siaip bet kurios ligos metu reikia labai daug skysciu, bet va su medetkom pasiodo irgi reikia atsargiai, nes jos skartina gimdos susitraukimus, jei dideli kieki geri

Tiesiog noriu pasakyti, kad man dar nebūnant neščiai, bandžiau Gelamirtol - kazkas siaubingo, matyt netinka mano organizmui, savijautos savo negalejau net apsakyti, kaip kosmose jauciausi, buvo silpna. O Sinupret - viskas tvarkoje buvo ax.gif man jis padedavo. Visgi kiekvienas vaistas kiekvienam tinka skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2008 12 29, 18:01)

Cranberry papildo NEGALIMA


situ negalima?
user posted image
as kaip tik juos nusipirkau, ir aisku, tik tada paskaiciau cia doh.gif
Atsakyti
norejau paklaust
nestumas 6 sav. is tik paskutines 10 dienu "svarios", o pries tai (taip pat ir jau budama nescia ) gertas leknejimo preparatas REDUCTIL 15mg, 2 men.
ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(*Retro* @ 2009 03 17, 17:17)
situ negalima?
user posted image
as kaip tik juos nusipirkau, ir aisku, tik tada paskaiciau cia doh.gif


O man kaip tik ginekologe israse si pailda ar kaip jis ten vadinasi ir geriau kelias dienas 3kartus per diena.
Atsakyti