Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

Maniškė visu svoriu pradėjo stovėt tik 9 mėn. ax.gif
O taip yra todėl, kad kaip sakė kineziterapeutė ir neurologė, žemas raumenų tonusas, silpni kojyčių raumenukai.
Kad sustiprinti, tai vaikštom į mankšteles. 4u.gif
Bet gydytojai nuramino, kad čia viskas puikiai koreguojama, svarbu, kad vaikučio protinė raida neatsilieka.
4u.gif
Atsakyti
6 mėnesių kūdikis jau turi remtis visa pėdute.O ant pirštukų jau neturėtu stovėti.Todėl mums ir skyrė mankštas, nes kuo anksčiau tuo lengviau pataisoma. Pilnai sutinku, kad labai svarbi protinė raida, bet dėja šiuo metu kai vystosi mūsų mažiukai protinė veikla labai priklauso ir nuo motorikos, dėl to aš ir nubėgau į raidos centrą. Šiaip patarė mums masažuoti padutes ir visas kojas kuo dažniau.
Atsakyti
Raidos centre, kalbejau su viena mamyte, tai ji manė, kad jos mazylė visai nevaikščios, bet nuo 4 mėnesių nuolat vaikščiojo į mankštas ir mažiukė dabar kaip mačiau puikiai vaikšto.
Bet Raidos centre tikrai nepalyginsi su poliklinika, labai kruopščiai apžiūri vaiką. tokių dalykų iš vaiko pastebi, klausinėje, kad net aš į kai kuriuos klausimus negalėjau atsakyti blush2.gif , nes nemaniau, kad tai svarbu. Tikrai mamytės, kurios nerimauja, nuvažiuokit ten ir vaiką labai puikiai apžiūrės. ir Jums viską paaiškins.
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 02 09, 20:46)
Raidos centre, kalbejau su viena mamyte, tai ji manė, kad jos mazylė visai nevaikščios, bet nuo 4 mėnesių nuolat vaikščiojo į mankštas  ir mažiukė dabar kaip mačiau puikiai vaikšto.
Bet Raidos centre tikrai nepalyginsi su poliklinika, labai kruopščiai apžiūri vaiką. tokių dalykų iš vaiko pastebi, klausinėje, kad net aš į kai kuriuos klausimus negalėjau atsakyti blush2.gif , nes nemaniau, kad tai svarbu. Tikrai mamytės, kurios nerimauja, nuvažiuokit ten ir vaiką labai puikiai apžiūrės. ir Jums viską paaiškins.

Labas vakaras
Gal galėtumėt parašyti jus konsultavusio/s gydytojo/s pavardę? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 02 09, 09:11)
Pasakiau kas labiausiai mane gasdina: vaikas nesėdi, nekalba dvigarsiais pvz.ma, pa, te…prilaikomas už pažastų nestovi, stovi ant pirštų galiukų, taigi apie stovėjimą dar kalbos nėra. mums 7 mėn. ir 1 sav.


Oj, dar esate maziukai. Maniske sedeti tvirtai tai nuo 7.5 pradejo. Del stovejimo, tai maniske stovejo ant visos pedutes, tik kad nenorejo pati stotis iki 9 men. Bet nuo 9 men. pastebejau daug pazangos- pasidare daug aktyvesne, siekia visur rankomis, tvirtai stojasi, bando sestis. Mums manksteles ant kamuolio truputi padeda. Sekmes, ir labai nenuogastaukit.
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 02 09, 21:46)
Raidos centre, kalbejau su viena mamyte, tai ji manė, kad jos mazylė visai nevaikščios, bet nuo 4 mėnesių nuolat vaikščiojo į mankštas  ir mažiukė dabar kaip mačiau puikiai vaikšto.
Bet Raidos centre tikrai nepalyginsi su poliklinika, labai kruopščiai apžiūri vaiką. tokių dalykų iš vaiko pastebi, klausinėje, kad net aš į kai kuriuos klausimus negalėjau atsakyti blush2.gif , nes nemaniau, kad tai svarbu. Tikrai mamytės, kurios nerimauja, nuvažiuokit ten ir vaiką labai puikiai apžiūrės. ir Jums viską paaiškins.

O KOKIA KAINA YRA PATIKRINIMU ?KAIP TEN UZISREGISTRUOTI IR KOKIA DAKRES PAVARDE ?ACIU smile.gif
Atsakyti
VšĮ VUVL filialas Vaiko raidos centras
Vytauto g. 15, LT-08118 Vilnius

REGISTRATŪRA tel. (8 5) 273 14 22

Paskambinau šiuo telefonu ir mus tą pačią dieną priiėmė.Konsultacija kainavo 95Lt 10 ct. Neurologė Renata Pricevičiūtė. ši gyd. iš Kauno atvažiuoja. Mums patiko, vaikas visą valandą ištvėrė ir neverkė, net budama alkana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 02 10, 14:48)
VšĮ VUVL filialas Vaiko raidos centras
Vytauto g. 15, LT-08118 Vilnius

REGISTRATŪRA tel.  (8 5) 273 14 22

Paskambinau šiuo telefonu ir mus tą pačią dieną priiėmė.Konsultacija kainavo 95Lt 10 ct. Neurologė Renata Pricevičiūtė. ši gyd. iš Kauno atvažiuoja. Mums patiko, vaikas visą valandą ištvėrė ir neverkė, net budama alkana smile.gif

o tai ka paskanbinus pasakyt kad noriu privaciai pas neurologe pasitykrint ar kaip?
Atsakyti
as sakiau, kad noriu užregistruoti 7 menesiu kudiki apžiūrai, kad nerimauju del jo raidos.tada manes paklause, ar turiu siuntima, atsakiau, kad ne. O jie patys jau žino kur registruoti smile.gif
Papildyta:
as net nezinojau, kad pas neurologą registruos, bet matyt tokius maziukus apziuri neurologai,kurie veliau daro isvadas
Atsakyti
pasakiau mb kan doreciau nuves i raidos centra lieope paciai ten vaziuot ir but blink.gif blink.gif sako nenorek is vaiko nvelnezyn ko padaryt ateis laikas ismoks viska kaip ir kiti smile.gif
Atsakyti
aš pritariu tavo mb nevisi vaikai viska vienodai išmoksta, ateina tam laikas. mirksiukas.gif iš kitos puses pažiurėjus nieko blogo jei ir apžiurės jei nerimauji dėl ko nors g.gif
Atsakyti
man tiesiog neramu kad dar tvirtai nesedim, nerapojam nesliauzem.pasodinti vos pasedim ir griunam ...
Atsakyti