Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

Umberta, gal iš tiesų vaikis taip bendrauja? Mano pumpurėlis taip pat negaliu sakyti, kad daug guguoja - sako ba, ma, tada burzgia, urzgia, parpia... Konsultavaus su neurologe. Pasirodo, jos parpimas yra žymiai sudėtingesnis pratimas nei gugavimas doh.gif
Vienok - sveikatos visų vaikeliams ir... kantrybės bei ramybės mamytėms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2009 02 03, 21:02)
Umberta, gal iš tiesų vaikis taip bendrauja? Mano pumpurėlis taip pat negaliu sakyti, kad daug guguoja - sako ba, ma, tada burzgia, urzgia, parpia... Konsultavaus su neurologe. Pasirodo, jos parpimas yra žymiai sudėtingesnis pratimas nei gugavimas  doh.gif
Vienok - sveikatos visų vaikeliams ir... kantrybės bei ramybės mamytėms  mirksiukas.gif

o kiek jusiskiui pumpureliui laiko? tas parpimas - tai knarkimas miegant ar kaip? blush2.gif musiskis nei ba nei ma, nei kitokiu.. aisku, zyzia kai nepatenkintas, kai ko nori ar stengiasi paimi bet neiseina, tai steni, inkscia, bet tik taip.. ir daug balsu juokiasi, tai bent tuo guodziuosi, kad megsta jis bendraut, but demesio centre, tada juokiasi.. smile.gif
Atsakyti
o as net i tai dmesio nekreipiau, mano maziukei 7 men., bet ji irgi netaria jokiu ba, ma, te, ir panasiai.Ji garsiai juokiasi, klykauja ir as manau, kad tai jos kalba, nes taip ji gali klykauti, saukti visa diena. Svarbu, kad vaikas girdi, o jeigu girdi, vadinasi ir kalbes. mano krikstasunis, 4 metuku tik normaliai mama pasake, o dabar taip kalba, nesustabdysi.
Atsakyti
As tai zinau, kad mano maziuke yra tinginuke ir kaip sako medikai vystosi silpniau, nes gimdymas sunkus buvo, 33 val., na o galu hžgale CP, vaikas nekviepavo. Mamos norejau jusu paklausti, o ar jusu gimdymai buvo lengvi, ar pacios gimdet, gal tikrai yra kazkokia propcija tarp gimdymo ir vaiko vystymosi?
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 02 04, 10:28)
As tai zinau, kad mano maziuke yra tinginuke ir kaip sako medikai vystosi silpniau, nes gimdymas sunkus buvo, 33 val., na o galu hžgale CP, vaikas nekviepavo. Mamos  norejau jusu paklausti, o ar jusu gimdymai buvo lengvi, ar pacios gimdet, gal tikrai yra kazkokia propcija tarp gimdymo ir vaiko vystymosi?

labukas smile.gif as gimdziau 22val bet pati nepagimdziau maziukas neskubejo tad dare operacija vaiko sirdis plake gerai oro nepritruko nors buvo biski silpnesis nei kiti vaikuciai....mes biski prie tinginiuku bet neurologe sake kad ne naturalus gimdimas tam turi nemaza itaka mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gimdžiau pati, gimdymas tęsėsi 6,5 val. Gal todėl mes.. kartais tinginukai ax.gif Nuskausminimo, skatinimo nebuvo. Tiek nėštumo metu, tiek po gimdymo buvo ir tebesitęsia didžiulė nervinė įtampa - juk pasaulis ne be "gerų" žmonių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2009 01 30, 12:18)
Dėl tinginukų.. Vieną mėnesį mes - tikrų tikriausi tinginukai, o kitą jau išsiveržiame į pirmūnus  ax.gif
Pumpurėlis atsisėdo 6 mėnesio pabaigoje, tačiau.. iškart pradėjo ropoti, bando stotis ir.. žingsniuoti. Kalba mažokai. Viskas yra įdomu. Moka savo išsireikalauti.


O kodel jus manot, kad esat tinginiukai? Atsisedo jusu pumpurelis labai laiku, ne kiek nesuvelavo, o ropoti bei stotis pradejo net labai anksti. Manau, jog esat spartuoliai, o ne tinginiukai smile.gif

Mano sunelis neatsiseda pats, pasodintas linguojasi i visas puses, nesistoja ir nezingsniuoja. Vartosi, sliauzia ir mokosi ropoti. Ciauska be perstojo. Ir as manau, jog jis ne kiek neatsilieka nuo normalios vystymosi raidos. Ta patvirtino ir neurologe - vystymosi raida visiskai normali.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 02 04, 11:28)
O kodel jus manot, kad esat tinginiukai? ...

Ačiū už "spartuolius" bigsmile.gif Mes paskutinę akimirką išmokom imti barškutį, vis gąsdinom mamą, kad nespėsim laiku apsiversti.. Na, kaip sakoma.. mamos baimės akys didelės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 02 04, 12:28)
O kodel jus manot, kad esat tinginiukai? Atsisedo jusu pumpurelis labai laiku, ne kiek nesuvelavo, o ropoti  bei stotis pradejo net labai anksti. Manau, jog esat spartuoliai, o ne tinginiukai smile.gif 

Mano sunelis neatsiseda pats, pasodintas linguojasi i visas puses, nesistoja ir nezingsniuoja. Vartosi, sliauzia ir mokosi ropoti. Ciauska be perstojo. Ir as manau, jog jis ne kiek neatsilieka nuo normalios vystymosi raidos. Ta patvirtino ir neurologe - vystymosi raida visiskai normali.

jusu raida tikrai gera ir kad jus tinginiukai nepaskyciau vartotes sliauziat mokotes ropot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o sedet vaika stvirtai turetu ismokt iki 10men taip mums neurologe sake smile.gif
o mes nei sliauzeim nei ropojam ir to net nebandom daryt verysad.gif
o jus kaipnors mokynat ropot ar sliauzt????????
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 02 04, 13:38)
jusu raida tikrai gera ir kad jus tinginiukai nepaskyciau vartotes sliauziat mokotes ropot thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o sedet vaika stvirtai turetu ismokt iki 10men taip mums neurologe sake smile.gif
o mes nei sliauzeim nei ropojam ir to net nebandom daryt verysad.gif
o jus kaipnors mokynat ropot ar sliauzt????????


Ne, mes tikrai ne tinginiukai, vos akis pramerkia ir malasi istisai, kol vel miegas nugali biggrin.gif Nei sliauzti, nei ropoti nemokinau. Kartais pasportuojam ant mankstos kamuolio, turejom pora masazu kursu ir viskas. Viskas - Motiejuko nuopelnai smile.gif Ropojimui siaip jau dar anksti. O del sliauzimo tai ir nezinau, drauges mazylis visai nesliauziojo, iskart ropoti pradejo. O atsisedo pats tik 8 men. Ir vystosi jis puikiai, stiprus ir judrus pusantru metu berniukas. Taip kad nereikia is tu mazuliuku per daug reikalauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 02 04, 12:38)
...
o jus kaipnors mokynat ropot ar sliauzt????????

Mano pumpurėliui "priklausomybė" nuo mobilaus telefono doh.gif Tad vienas veiksnių, paskatinusių greičiau pradėt ropot, buvo mobilus telefonas, padėtas atokiau... Taip netyčia ir gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2009 02 04, 14:40)
Mano pumpurėliui "priklausomybė" nuo mobilaus telefono  doh.gif Tad vienas veiksnių, paskatinusių greičiau pradėt ropot, buvo mobilus telefonas, padėtas atokiau... Taip netyčia ir gavosi  ax.gif


Mes turim priklausomybe distanciniui pulteliui. Tik jei reikia iki jo nusigauti, Motiejukas nusliauzia arba vos ne kulversciais nusivarto iki jo, bet kol kas ropoti neiseina, nors meginimai jau aiskiai matyti smile.gif
Atsakyti