Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

Mano 5 mėnesių sūnelis irgi tinginiukas. Aš jį vis lyginu su vyresniu ir nerimauju. Vyresnėliui tokio amžiaus vartymais ant pilvo buvo pagrindinis užsiėmimas. Jis net miegodavo ant pilvo. Jaunėlis ant šoniukų vartosi gal nuo 2,5 mėn., tačiau ant pilvo nenori ir net pyksta, jei paverčiu. Kartais net priešinasi, sukdamasis ant nugaros. Buvom pas pediatrę, tai ji sako: "Ko jūs norit, taigi sukasi. Ir raumenų tonusas normalus". Nu nežinau, sukasi jis, tik paprašytas-reikia pavedžioti rankytę ar stumtelti kartais. Kartais ir pats su nosimi pasistumia ir apsiverčia. Nu bet jis netoks. Jam geriau galvą pasukus ar užvertus ką nors stebėti, bet ne ant pilvo gulėti. O sėstis tai jau seniai nori. kokiu 3 mėnesių man ant pilvo pusiau gulom paguldytas raitėsi, stumėsį į priekį. Dabar kartais ir be pagalbos iš pusiau gulimos padėties atsisėda. Tai kad nežinau, ar čia toks vaikas?
Atsakyti
matomai ir pas mane auga tinginiuke, jau beveik 3 men. bet vis gi nenori kelti galva guledama ant pilvo. Lankem masaziukus tai ji tik priesinosi ir klykdavo, tai mazai ir padejo, Nors kartais buna kad remiasi rankytemis ir kelia galva , bet tai retai verysad.gif Paskaiciau cia ka rasote tai gal ne taip ir baisu , dar ismoks, dabar darysiu namuose tokias manksteles, gal pades. Be to labai jau auga greit, svoris dideja, gal del to. Kaip sako MB " su tokiasi zandais ir galvos nepakels" biggrin.gif
Atsakyti
mes tai lankom manksteles mum 5men. sunkei ten mum einasi mankstytis labai rekia bet tikiuosi kad pripras,jau po truputi sedet nori tiesiai laiko nugaryte tik tingi vartytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškis vyresnėlis, būdamas 6,5 mėn., sėdosi irgi taip: pasiversdavo ant pilvo, atsistodavo į ropojimo pozą, pasupdavo užpakaliuką ir tada atsisėsdavo. Kaip mažėlis sėsis-net nenutuokiu. Nors mes su juo treniruojamės sėstis iš priekio. jau ir ant pilvo pradėjo daugiau vartytis (kad neprikarksėti). Dabar aš galvoju, kad galbūt todėl jis vėlaiu viską daro, nes auginamas kiek kitaip: kai ką nors darau namuose aš jį guldydavau į gultuką. tai jam gal dėl to ir nebuvo galimymės pasivartyti daugiau. O vyresnėlis daugiau gulėdavo savo lovytėje. Tad, matyt, ieškodamas užsiėmimo pradėdavo vartytis. Tada mes gyvenome 1 kambario bute. Mamos, jūsų vaikai, kurie nenori vartytis, kur daugiasia praleidžia laiko?
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 01 29, 09:30)
Maniškis vyresnėlis, būdamas 6,5 mėn., sėdosi irgi taip: pasiversdavo ant pilvo, atsistodavo į ropojimo pozą, pasupdavo užpakaliuką ir tada atsisėsdavo. Kaip mažėlis sėsis-net nenutuokiu. Nors mes su juo treniruojamės sėstis iš priekio. jau ir ant pilvo pradėjo daugiau vartytis (kad neprikarksėti). Dabar aš galvoju, kad galbūt todėl jis vėlaiu viską daro, nes auginamas kiek kitaip: kai ką nors darau namuose aš jį guldydavau į gultuką. tai jam gal dėl to ir nebuvo galimymės pasivartyti daugiau. O vyresnėlis daugiau gulėdavo savo lovytėje. Tad, matyt, ieškodamas užsiėmimo pradėdavo vartytis. Tada mes gyvenome 1 kambario bute. Mamos, jūsų vaikai, kurie nenori vartytis, kur daugiasia praleidžia laiko?


Mums 6 mėn ir savaitė. Vakar pati pirmą kartą savarankiškai vartytis pradėjo. Vėlokai, visi ir tinginiuke vadino, bet aš jau žinau kodėl - mano irgi pagrinde gultuke būdavo. Vartymąsi paskatino tai, kad aš jau savaitė kaip guldau ją ant žemės - pritiesiu visokių gėrybių, turim medinuką su žaisliukais skambančiais - tai turi užsiėmimo, tai ji juos barškina, ir už šono užsikabina iir sukasi, o norėdama šoninius pasiekti, ir apsiversti turėjo thumbup.gif . Na, dar aš su ja mankšteles kasdien darydavau, vsi mokydavau , kaip reikia verstis, tereikdavo tik kojytę permesti, ir persiversdavo, na o pačiai išmokti reikėjo geros savaitės ir lygaus pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 01 29, 08:30)
Maniškis vyresnėlis, būdamas 6,5 mėn., sėdosi irgi taip: pasiversdavo ant pilvo, atsistodavo į ropojimo pozą, pasupdavo užpakaliuką ir tada atsisėsdavo. Kaip mažėlis sėsis-net nenutuokiu. Nors mes su juo treniruojamės sėstis iš priekio. jau ir ant pilvo pradėjo daugiau vartytis (kad neprikarksėti). Dabar aš galvoju, kad galbūt todėl jis vėlaiu viską daro, nes auginamas kiek kitaip: kai ką nors darau namuose aš jį guldydavau į gultuką. tai jam gal dėl to ir nebuvo galimymės pasivartyti daugiau. O vyresnėlis daugiau gulėdavo savo lovytėje. Tad, matyt, ieškodamas užsiėmimo pradėdavo vartytis. Tada mes gyvenome 1 kambario bute. Mamos, jūsų vaikai, kurie nenori vartytis, kur daugiasia praleidžia laiko?

Mano vaikinas irgi vėliau viską daro negu jo sesės. Tikrai nemėgsta vartytis, nes dažniausiai būna kėdutėj, kuri supasi arba ant rankų ax.gif
Atsakyti
mano storuliukei 7 menesiai, dar nesliauziam, nesedim. Vartytis mokam bet nelabai norim, nuo nugaros ant pilvo gam lengvai apsivercia, o nuo pilvo ant nugaros gal tik du kartus apsiverte, gal bijo g.gif isikibus i rankas gerai atsiseda, bet sededama ligsvaros neislaiko. na o sliauzt tik kai laikau rankas prie paduku moka, paciai nesigauna blush2.gif labai laukiu jau kol prades savarankiskai judet, tikiuosi tada daugiau pati uzsiims, nes dabar kai gultuke nusibosta reik mamos biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti