Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(Balandiene @ 2009 01 29, 17:58)
Nevalgo tiesiog todel, kad neima nieko i burna. mane stumia su rankomis vos tik prisiartinu, jei idedu sauksteli i burna, tai klykia, nervuojasi, spjauna. Tiesiog nieko nepripazista isskyrus MP. Na, nebent mesos gabaliuka pati pagrauzia.

Mums gimdymas normalus.

Mano pumpurėlis atsisako gerti iš puodelio.. Pavalgo daržovienės ar košės (greičiau jau "užkanda", nei valgo) ir ašaros - tuoj pat reikia MP... Pasiūlytą buteliuką iškart žemėn meta.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2009 01 29, 18:13)
Mano pumpurėlis atsisako gerti iš puodelio.. Pavalgo daržovienės ar košės (greičiau jau "užkanda", nei valgo) ir ašaros - tuoj pat reikia MP... Pasiūlytą buteliuką iškart žemėn meta..  doh.gif

Maniškis jei pavalgo košės- irgi gerti buteliuko neįkiši. Tai dabar net nesiūlau, o praėjus kokiai valandai, duodu atsigerti.
Kai pradėjau primaitinti košėmis, pradžioje irgi ašarų ir piktumų būdavo, bet kai įdėjau šiek tiek druskos, košė skonį įgavo, tai pradėjo valgyti- kartais geriau, kartais prasčiau, bet pavalgo neblogai. O pirktinių tyrelių su daržovėm ir mėsa kiek bandžiau- nevalgo schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 01 28, 04:15)
Sveika prisijungusi! Mano panele labai panasi i tavo suneli, irgi neropoja, nesiseda, nesliauzia, neropoja, neatsistoja pati, nebando vaikscioti. Aisku, man kasdien neramu, vis galvoju, kodel, kaltinu save daznai, nes mes labai jau daug ja ant ranku nesiojame nuo mazens, ir ant pilvuko mazai guldeme. Tai nemegsta labai ant pilvuko.  verysad.gif

Jei auginčiau pirmą vaiką, irgi turbūt save kaltinčiau, kad kažką netaip darau. Bet dukrytės kažkaip ypatingai tikrai nelavinome, o ji viską anksti pradėjo daryti. Dabar labai gerai suprantu mamas, kurių vaikai vystosi ypatingai.
Lauksim, tinginukų mamytės, jūsų vaikiukų pasiekimų bis.gif . Manau, kad jie bus geriausias atlygis ir dovana už kantrybę...
Atsakyti
QUOTE(ppieva @ 2009 01 30, 10:50)
Maniškis jei pavalgo košės- irgi gerti buteliuko neįkiši. ...

Sveiki 4u.gif Kaip kad apie mano pumpureli butu parasyta mirksiukas.gif
Aš klastauju dėl pirktinių košių. Išverdu, susmulkinu veršieną ir sumaišau su pirktine daržoviene. O gert apskritai neįsiūlau.. Jai buteliukas yra žaidimui. Geria TIK MP doh.gif
Dėl tinginukų.. Vieną mėnesį mes - tikrų tikriausi tinginukai, o kitą jau išsiveržiame į pirmūnus ax.gif
Pumpurėlis atsisėdo 6 mėnesio pabaigoje, tačiau.. iškart pradėjo ropoti, bando stotis ir.. žingsniuoti. Kalba mažokai. Viskas yra įdomu. Moka savo išsireikalauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trudeme: 30 sausio 2009 - 11:21
Trudeme, tikrai kad jau jus pirmunai!!!!! thumbup.gif thumbup.gif

Mes ir toliau tinginiaujame. verysad.gif Vis prasimankstinam ant kamuolio, visaip bandau skatinti ropojima, bet ant pilviuko maze rekia, nors tu ka.

Del gerimo is puoduko, manau nesijaudinkit, ismoks kai reikes. Maniske is puodelio su asele gerai gerai vandeniuka. As labai vis skatindavau, t.y. kai tik bandydavo gerti, as vis sakydavau: bravo, labai gerai! Tai ji tada patenkinta vel bandydavo. Dabar jau pati pasiima puoduka, atsigeria. O buteliuko tai niekada neeme maniske. MP geria tik is papulio.

O kaip just galvojate, gal daugiausia tinginiuku yra maminukai/rankinukai? Ar jus MP visos maitinate mazylius. Maniske baisi maminuke/rankinuke. O tetis tai dar labiau ja lepina, tai is tecio is viso issireikalauja valandu valandas ant ranku. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 01 31, 19:37)
Trudeme, tikrai kad jau jus pirmunai!!!!!  thumbup.gif  thumbup.gif
...O kaip just galvojate, gal daugiausia tinginiuku yra maminukai/rankinukai? Ar jus MP visos maitinate mazylius. Maniske baisi maminuke/rankinuke. O tetis tai dar labiau ja lepina, tai is tecio is viso issireikalauja valandu valandas ant ranku.  doh.gif

Ačiū ax.gif
Mano pumpurėlis - tikras maminukas. Iki šiol svarbiausias maistelis yra MP. Čiulptuko, mišinukų net nebandėm.
Rankinukė? Hmm.. Nesakyčiau taip. Kai mamos pasiilgsta, šiaip atsimena, kad mamą turi, pasiprašo ant rankų. Jei esu šalia, su malonumu žaidžia ant lovos, ant grindų.
Atsakyti
musiske normalia ropoti ismoko pries keleta dienu ir as nemanau kad tai nenormalu... tegu patingi vaikas kol gali, nes kai uzaugs pavargs begioti ir dirbti... viskas savas laikas...

mes stoveti stovim, bet vaiksciti nenorim... net ryte atsikele lovytej nesistojam o gulim ir laukiam kol kas paims smile.gif

noretusi aisku kad stovinti mazoji pasitiktu bet ... viskam savas laikas...

neskubekim gyventi paacios ir neskubinkim savo mazuju wub.gif
Papildyta:
QUOTE(trudeme @ 2009 01 30, 10:18)
Sveiki  4u.gif Kaip kad apie mano pumpureli butu parasyta  mirksiukas.gif
Aš klastauju dėl pirktinių košių. Išverdu, susmulkinu veršieną ir sumaišau su pirktine daržoviene. O gert apskritai neįsiūlau.. Jai buteliukas yra žaidimui. Geria TIK MP  doh.gif
Dėl tinginukų.. Vieną mėnesį mes - tikrų tikriausi tinginukai, o kitą jau išsiveržiame į pirmūnus  ax.gif
Pumpurėlis atsisėdo 6 mėnesio pabaigoje, tačiau.. iškart pradėjo ropoti, bando stotis ir.. žingsniuoti. Kalba mažokai. Viskas yra įdomu. Moka savo išsireikalauti.


gerai pasakyta : viena menesi tingim - o kita jau pirmunai... manau daugumos taip tik ne visos tai pripazysta...
Atsakyti
[quote
O kaip just galvojate, gal daugiausia tinginiuku yra maminukai/rankinukai? Ar jus MP visos maitinate mazylius. Maniske baisi maminuke/rankinuke. O tetis tai dar labiau ja lepina, tai is tecio is viso issireikalauja valandu valandas ant ranku. doh.gif
[/quote]
Maniškis irgi nepasakyčiau, kad rankinukas. Aišku, jei nusibosta žaisti ar pasiekti ką nors nori, kadangi ropoti nemoka, prisišaukia mus balsu doh.gif Šiap jam sėdėti,voliotis ant lovos, vedžiojamam paėmus už rankų patinka.
MP deja maitinau tik savaitę verysad.gif , nes po mėnesio praleisto atskirai nuo vaiko ligoninėje man pienukas beveik dingo ir sūnelis griežtai atsisakė krūties schmoll.gif , nes prie mišinuko jau buvo pripratęs 2.gif .

[QUOTE]musiske normalia ropoti ismoko pries keleta dienu ir as nemanau kad tai nenormalu... tegu patingi vaikas kol gali, nes kai uzaugs pavargs begioti ir dirbti... viskas savas laikas...[/QUOTE]
Kaip suprantu, taviškė ropoti pradėjo 7mėn., tai net kalbų negali būti, kad nenormalu, netgi gan anksti sakyčiau. Prie tinginukų nepriskirčiau mirksiukas.gif Nemačiau nei vieno tokio vaiko, kur paskaičius mamos giriasi, kad pvz. net 4,5mėn. ropoja blink.gif Kažkaip netikiu, perdeda turbūt.

Atsakyti
QUOTE(ppieva @ 2009 02 01, 20:46)
[quote
...Nemačiau nei vieno tokio vaiko, kur paskaičius mamos giriasi, kad pvz. net 4,5mėn. ropoja  blink.gif Kažkaip netikiu, perdeda turbūt.

Na, dėl ropojimo - gal stūmiasi atgal (taip buvo su mano pumpurėliu). Man labiausiai patiko, kai viena mamytė rašė, kad jos 1 mėnesio vaikas laisvai vartosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 01 27, 16:18)
O ir dar viena pastebėjimas jei vaikas mankštos ir masažo metu verkia, tai nėra gerai, nes nebus laukiamo rezultato. Reikėtų masažistę keisti  mirksiukas.gif 
Iš savo patirties sakau  thumbup.gif

Pagaliau baigėm mankštas, paskutinį kartą net neverkė, o visai patenkinta atbuvo. Matyt nujautė,kad paskutinis biggrin.gif
O rezultatai tokie po 10 procedūrų: išbūna žymiai ilgiau ant pilvuko, siekia ir pasiima žaislus ir net pažaidžia ant pilvo būdama, rankytės sustiprėjo, jau paima už mano pirštų ir traukiasi sėstis, labai jau nori sėstis ir stengiasi, tokia tvirtesnė visa atrodo, nors dar viena rankytė dar liko įtempta.
Dar patys darom tą mankštelę, kur stačią laikai už kojyčių, o ji turi nugarytę tiesiai laikyti. Tai žinokit tikrai labai akivaizdi nauda bigsmile.gif iš pradžių kaip košė krisdavo į priekį, o po kokių 4 dienų jau stačia išbūna visai neblogai, aišku per daug nelaikau, kad stuburiukas nesitraumuotų, bet raumenukai akivaizdžiai stiprėja thumbup.gif
O va su vartymusi tai tingi be padėjimo nesiverčia nors tu ką doh.gif

QUOTE(Balandiene @ 2009 01 31, 19:37)
O kaip just galvojate, gal daugiausia tinginiuku yra maminukai/rankinukai? Ar jus MP visos maitinate mazylius. Maniske baisi maminuke/rankinuke. O tetis tai dar labiau ja lepina, tai is tecio is viso issireikalauja valandu valandas ant ranku.  doh.gif

mūsų tai labai mėgsta ant rankų, bet stengiuosi nenešioti per daug, tik tėtis palepina vakarais. šiaip mes tai abi ant kilimėlio daugiau laiko praleidžiam, bet va viena tai iš vis nenori būti, iš karto verkia. O man gaila,tai ir lepinu doh.gif

QUOTE(trudeme @ 2009 02 01, 21:10)
Man labiausiai patiko, kai viena mamytė rašė, kad jos 1 mėnesio vaikas laisvai vartosi  doh.gif

aha mano irgi "vartėsi" mėnesio kai paguldai ant pilvo tai iš karto ant nugaro apsiverčia, dėl padidinto tonuso. Bet jei mamytei nuo to smagiau, tegul džiaugiasi, kad vartosi, paskui staiga nustoja tokie varymaisi ir tenka laukti tų tikrųjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 02 02, 12:39)
aha mano irgi "vartėsi" mėnesio kai paguldai ant pilvo tai iš karto ant nugaro apsiverčia, dėl padidinto tonuso. Bet jei mamytei nuo to smagiau, tegul džiaugiasi, kad vartosi, paskui staiga nustoja tokie varymaisi ir tenka laukti tų tikrųjų  4u.gif


Kiekvienai mamytei ypatingas kiekvienas vaikučio judesiukas. Bet ir aš manau, kad nelabai įmanomi vartymaisi tokio laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 02 02, 12:36)
Kiekvienai mamytei ypatingas kiekvienas vaikučio judesiukas. Bet ir aš manau, kad nelabai įmanomi vartymaisi tokio laiko smile.gif

Manau, kad tuomet vaikiai apsiverčia nevalingai, netyčia, o mamoms (aš taip pat ne išimtis) atrodo, kad vaikas yra vienintelis ir išskirtinis ax.gif
Atsakyti