Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

Sveikos mamytės, jungiamės ir mes prie Jūsų smile.gif .Mano sūneliui 8,5 mėn. pasodintas pasėdi keletą minučių ir bumt ant šono verysad.gif .Stotis irgi noro visai nerodo.Va vartosi tai,kaip pašėlęs,gali per visą kambarį persiridenti tik spėk gaudyti.Bet jei reikia pasiimti daiktą,o jis ant dekio(nes mes ''gyvenam'' ant žemės) ,tai tikrai net nebandys šliaužti blink.gif ,o geriau tems dekį tol kol pasieks norimą daiktą lotuliukas.gif Aš ir pas savo pažįstamą chirurgą nutempiau saviškį ir pas nervų ir visi tvirtina ,kad viskas gerai rolleyes.gif ,o aš net nežinau ką manyti.Na mes savo puodelį laikome ir puikiai iš jo geriame,daug šnekame,net rėkaujame,labai gerai valgome,tai gal visdėlto jis tinginys???? Maudom didelėje masažinėje vonioje,įjungiam ir masažus.Vieną ciklą masažų-mankštų jau baigėme,laukia antras,na gal po mankštų pajugės reikalai verysad.gif
Atsakyti
Maniskiai tinginukai unsure.gif
Berniukas 8,5 men. nesliauzia net, isvis nenori ant pilvo buti. Mergyte neropoja, slaiuzia irgi dar sunkiai...Masazavom, bet poveikis silpnokas sakyciau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jungiames ir mes.. tik sia savaite pradejome normaliau varytis (jau nebe fuxas) , bet vistie vercias tik tada, kai pamato, kad niekas nesiruosia jai ziasliuko paduot kad ir kaip rektu biggrin.gif doh.gif isvis labai dama ant pilvo buti nenori - galva nuleidineja ir rekia kiek gerklele nesa doh.gif

apie kazkoki nora ropoti dar ne kalbos nera doh.gif
Atsakyti
As manau, kad kiekvienas vaikiukas viska daro savo laiku, ir jokie jie ne tinginiukai. Maniskis irgi dar daug ko pagal normas nedaro, bet nesuku galvos - prades, tik nereikia spaust. Juk ir suauge visi skirtingi. Paimkim uzduoti - vienas padarys greit, kitas letai. Geriau dziaukimes leliukais,o nesinervuokim, kad pagal vadovelius kazko nedaro 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

as irgi galvojau, kad mano panele tinginiuke blush2.gif nes iki 8 menesiu nieko nedare, iskyrus tai, kad sedejo, net nesivarte blink.gif aisku, mum neurologai is karto irase raidos sutrikima, nes matai nesivarto doh.gif nu ir ka, kai tik suejo 8 menesiai mergina staigiai viska pradejo daryt, pati atsisedo, pradejo ropot ir atsistojo, ir viskas poros savaiciu begyje, o vartytis tai tik pries dvi savaites pradejo lotuliukas.gif mes su vyru juokdavomes, vaikas jau tuoj vaikscios, o vartytis dar neismoko lotuliukas.gif bet tikrai viskam savas laikas ir visi musu mazyliai anksciau ar veliau viska ismoks 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi pagaliau vartytis smarkiai pradejom!!!! thumbup.gif net aprengt nebeimanoma - vartos ir vartos wub.gif taipkad tikrai viskam savas laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 08 17, 12:21)
Mano dukrytei irgi trecias menuo eina, bet paguldyta ant pilvuko visai nenori galvytes kelti. Bet manau, kad nieko cia baisaus. Gydytoja sake, kad iki penkto menesio galiu nesijaudinti del to.
Tiesiog gal tavo mazyle kokioj kitoj srity yra daugiau pasiekusi nei budinga tokio amziaus vaikams. 4u.gif




Sveikos, mano mazgei beveik 3 men, ir per pora savaiciu ismoko galva pakelt paguldyta ant pilvuko, nes iki tol nelabai guldziau, o be to nepatiko jai, rekdavo... bet viena vakara, kai atejo laikas mankstintis, paguldziau, o jin kad atsispyre, galva su visa krutine pasikele, dairosi lotuliukas.gif nu sakes, net asara isspaudziau ax.gif dabar tj labai rieciasi sestis ir stotis... kaz nebus del tu manksteliu cia toks efektas... nes ir pastatau truputi, leidziu svori pajaust, ir pamasazuoju, daug ant ranku buna, tj galva jau tiesiai laiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murlyka: 10 lapkričio 2009 - 14:34
Mano mazoji visai nenori vartyti. Nuo pilvuko ant nugaryte apsivercia, bet atvirksciai moka, bet nenori. Jau ropoti bando, o verstis neisvercia:)
Atsakyti
Sveikutes, jungiames ir mes prie jusu.
Musu suniukui 10,5, bet mes gimem neisnesioti 7,5 men, gal ir del to tokie tinginukai.Fiziskai gana anksti pradejom vartytis, sliauzti, ropoti, atsistojom apie 7men.Vat su sedejimu prasciau sekes, bet dabar atsisedam.Vaiksciot dar nemokam, bet mane neramina, kad jis dar ate nerodo, katuciu neploja, nesako tete, mama, bet atsisuka kaip paklausi. Kaip toms mamytems sekes, kuriu vaikuciai veliau pradejo viska rodyti ir sneketi, ar dar vis nesulaukiat.Labai jau neramu man.
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2009 11 10, 15:32)
Sveikos, mano mazgei beveik 3 men, ir per pora savaiciu ismoko galva pakelt paguldyta ant pilvuko, nes iki tol nelabai guldziau, o be to nepatiko jai, rekdavo... bet viena vakara, kai atejo laikas mankstintis, paguldziau, o jin kad atsispyre, galva su visa krutine pasikele, dairosi lotuliukas.gif  nu sakes, net asara isspaudziau ax.gif  dabar tj labai rieciasi sestis ir stotis... kaz nebus del tu manksteliu cia toks efektas... nes ir pastatau truputi, leidziu svori pajaust, ir pamasazuoju, daug ant ranku buna, tj galva jau tiesiai laiko g.gif



labai panaši situacija. Ką gydytojai sako jum? Kai aš nešioju, tai mergytė kuo puikiausiai galvą laiko, sukioja, visa kita...bet tik guldau ant pilvo- rėkia...pasuka galvą į kitą šoną tik tada, jei LABAI NORI. O šiaip, atrodo, nesuvokia, kad rankomis atsispirti reikia. Kelis sykius buvo pakėlusi galvytę, bet tai ne taip, kaip aš manau turėtų būti doh.gif

Tiesa, prieš porą dienų ėmiau ir ant bajerio paverčiau ant pilvo, galvoju nors ir rėkia, bet reikia pratinti.... ir ką- išgulėjo 40 min wub.gif thumbup.gif vos neužmigo nuo mano glostymų....
dabar belieka laukti, kol patiks ir galvytę kilnoti....
Šiaip anksti pradėjo bandyti laikyti galvą, savaitės laiko atkeldavo jau ir tėkšdavo kur i krūtinę man blink.gif bet- NE ant pilvuko...
Atsakyti
QUOTE(Mikutele @ 2009 11 02, 13:14)
Sveikos mamytės, jungiamės ir mes prie Jūsų smile.gif .Mano sūneliui 8,5 mėn. pasodintas pasėdi keletą minučių ir bumt ant šono verysad.gif .Stotis irgi noro visai nerodo.Va vartosi tai,kaip pašėlęs,gali per visą kambarį persiridenti tik spėk gaudyti.Bet jei reikia pasiimti daiktą,o jis ant dekio(nes mes ''gyvenam'' ant žemės) ,tai tikrai net nebandys šliaužti blink.gif ,o geriau tems dekį tol kol pasieks norimą daiktą lotuliukas.gif Aš ir pas savo pažįstamą chirurgą nutempiau saviškį ir pas nervų ir visi tvirtina ,kad viskas gerai rolleyes.gif ,o aš net nežinau ką manyti.Na mes savo puodelį laikome ir puikiai iš jo geriame,daug šnekame,net rėkaujame,labai gerai valgome,tai gal visdėlto jis tinginys???? Maudom didelėje masažinėje vonioje,įjungiam ir masažus.Vieną ciklą masažų-mankštų jau baigėme,laukia antras,na gal po mankštų pajugės reikalai verysad.gif

Na va mes jau šliaužiojam,pasodinti pasėdim,bet patys nesisėdam ir pastatyti,prilaikant pastovim.Tai va tokie pasiekimai per mėnesį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2009 11 10, 13:23)
Sveikos 4u.gif

as irgi galvojau, kad mano panele tinginiuke blush2.gif  nes iki 8 menesiu nieko nedare, iskyrus tai, kad sedejo, net nesivarte blink.gif  aisku, mum neurologai is karto irase raidos sutrikima, nes matai nesivarto doh.gif nu ir ka, kai tik suejo 8 menesiai mergina staigiai viska pradejo daryt, pati atsisedo, pradejo ropot ir atsistojo, ir viskas poros savaiciu begyje, o vartytis tai tik pries dvi savaites pradejo lotuliukas.gif  mes su vyru juokdavomes, vaikas jau tuoj vaikscios, o vartytis dar neismoko lotuliukas.gif  bet tikrai viskam savas laikas ir visi musu mazyliai anksciau ar veliau viska ismoks 4u.gif


Butent! Viskam savas laikas.
Mano kukuliui suejo 10 men siandien. Pries gera savaite eme normaliai vartytis, vakar atsisedo pats, siandien imasi uz baldu jau, dar nesupranta,akd stotis galima , bet uz baldu grabalioja jau. Viskas per savaite. Vartytis jis mokejo seniai, bet jam nereikejo! O dabar, kai ismoko atsisest, tai prijunge ir sita judesi . Sliauziojo panasiai nuo 7 menesiu kokiu, pati pradzia buvo. Bet jam nereikejo vartytis nors tu ka. Dabar viskas atrodo taip : paguldau ant nugaros, jis vercias ant pilvo, sliauzia ant grindu ir sedasi. Atsistoja jau ir i ropojimo poza.
Atsakyti