Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(PŪKITAS @ 2009 06 04, 09:46)
Sveikutes, na del vaiksciojimo tai mums kaip ir nekliuva dar, bet del sedejimo ir dantu  doh.gif  Tai jau uzkniso juodai, kad dantu vaikas neturi  blink.gif  doh.gif  Ka besutinku taip ir klausia "ar dantuku turit"  blink.gif  speju kitokiu klausimu nebera. Arba, kad neslaiuziojam ir nevaikstom (nors kai kuriu darugiu vaikai bendraamziai, jau isikibe vaiksto  doh.gif  aisku, kur nevaikscios kai vakas 8 menesiu sveria 12-13 kg ir yra tik 72 cm ugio  doh.gif  ) Zodziu... kaip kazkuri sake, galima ir mamai kompleksa ivaryt...

Ai del dantuku tai maziausiai galva turetu skaudeti irnesakyk.gif veliau isdygs,veliau gest prades,bedanciai neliksite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 06 10, 10:21)
o mes vis dar nenorim laikytis buteliuko ,na laikomes kai norima tsigert bet kad pries uzmiegant patc laikytusi net minties nera doh.gif dar nerodom pirstuku kur akytes kur nosyte ir.t.t. na ir dar nieko nesakom samoningai tokie vat jau mes biski tinginiaujam  doh.gif

roberukas, mano panele irgi nelaiko pati buteliuko ir net minties dar tokios jai nera kad laikys ir gers pati. tongue.gif dar mes nevaikstom ir patys nestovim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 21 birželio 2009 - 15:52
labas, Jungiamės prie jūsų. man mano vaikas superinis smile.gif , ir viskas man gerai, bet va neurologas ir aplinkiniai varo depresiją. Mums šiandien lygiai 8. vartomės nuo 5, sėdime nuo 7, kartais pats atsisėda, kojytėmis lyg ir stipriai remiasi, bet nepastovi. žaislai domina tai jau seniai, ima, čiumpa, plaukus peša. tačiau mūsų neurologui nepatinka, kad gulėdamas ant pilvuko jis po kurio laiko paleidžia rankytes ir supasi laiveliu. tačiau taip jis supasi kai neturi ką veikti. namuose pilna žaislų - tad žaidžia su jais. na, o antras dalykas - tai, kad jis nešliaužioja. kiek žinau yra iš vis nešliaužiojančių vaikų. O maniškis manau dar pakakamai turi laiko išmokti, o be to jis ant pilvo guli daug, žaislus aplikui pasiekia, sukasi ratu, juda atgal. na, o aplinkinės bobutės tai iš vis, kai paklausia kiek jam laiko ir pasakau, kad beveik 8 tai visos kaip susitarusios sako, tai jau vaikšto turbūt. doh.gif žinau, kad viskas bus gerai, užaugsime ir juoksimės iš visko, bet šiuo metu tai siaubas kaip nervina. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasare106: 21 birželio 2009 - 17:42
QUOTE(vasare106 @ 2009 06 21, 18:40)
labas, Jungiamės prie jūsų. man mano vaikas superinis smile.gif , ir viskas man gerai, bet va neurologas ir aplinkiniai varo depresiją. Mums šiandien lygiai 8. vartomės nuo 5, sėdime nuo 7, kartais pats atsisėda,  kojytėmis lyg ir stipriai remiasi, bet nepastovi. žaislai domina tai jau seniai, ima, čiumpa, plaukus peša. tačiau mūsų neurologui nepatinka, kad gulėdamas ant pilvuko jis po kurio laiko paleidžia rankytes ir supasi laiveliu. tačiau taip jis supasi kai neturi ką veikti. namuose pilna žaislų - tad žaidžia su jais. na, o antras dalykas - tai, kad jis nešliaužioja. kiek žinau yra iš vis nešliaužiojančių vaikų. O maniškis manau dar pakakamai turi laiko išmokti, o be to jis ant pilvo guli daug, žaislus aplikui pasiekia, sukasi ratu, juda atgal. na, o aplinkinės bobutės tai iš vis, kai paklausia kiek jam laiko ir pasakau, kad beveik 8 tai visos kaip susitarusios sako, tai jau vaikšto turbūt. doh.gif žinau, kad viskas bus gerai, užaugsime ir juoksimės iš visko, bet šiuo metu tai siaubas kaip nervina. verysad.gif




Nesuprantu kas cia per nesamone, kad 8 men kudikis turi vaikscioti! Anksti jau kai 9 pradeda. Dauguma tik nuo metu pradeda. Nekreipk demesio i tas bobutes. Tokio amziaus vaikas neturi vaikscioti! O del to supavimo, tai nemanau kad cia kas yra. As galvoju, kad vaikas taip gal zaidzia. Ir del to sliauzimo, tai ateis laikas, sumastys pats vaikelis kad jam to reikia ir sliaus. Jei nieko visai pats nedarytu tai taip, galima susirupinti kad cia kas negerai, bet jau ir vartosi ir sedasi, tai kas cia blogo gali buti g.gif Pabandyk daugiau pamankstinti, pamokink sliausti ir pastatyk dazniau. Vaikus reikia pamokinti, sudominti. SEKMES 4u.gif
Atsakyti
sportuojame mes nemažai. turėjome ir poliklinikoje mankštų ir privačiai ir namuose. paskutinį kartą, prieš porą savaičių kinezė sakė, kad viskas beveik pas jį gerai. Nėra stebuklų, bet normas atitinka. O po savaitės neurologas išrašė siuntimą į kauną doh.gif na, manau blogiau nebus. bet kažkaip sunkiai man čia su tuo vaikiuiku. per daug imu į galvą. dukra kai augo, nei mankštų, nei ko nors panašaus - viskas savaime.
Atsakyti
Viskam ateina savas laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
vasare106 mano panelyte sliauzti pradejo 9 men ir 18 dienu, bei atsisedo pati ir atsistojo irgi tame laiko tarpe.O ropoti pradejo lygiai 10 men.Dabar jai greit metukai o ji dar pati tvirtai nestovi.Bet kadangi praejau irgi visas tas nerimo kancias ir galu gale isitikinau, kad vaikai skirtingi ir kiekvienam savo laikas.Taigi mano vaikscioti prades ir del to ne nerimauju.Taigi ir tavo vaikui viskas gerai 4u.gif Tik reikia kantrybes smile.gif
Atsakyti
Taigi ir tavo vaikui viskas gerai 4u.gif [/color]Tik reikia kantrybes smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasare106 @ 2009 06 21, 20:24)
sportuojame mes nemažai. turėjome ir poliklinikoje mankštų ir privačiai ir namuose. paskutinį kartą, prieš porą savaičių kinezė sakė, kad viskas beveik pas jį gerai. Nėra stebuklų, bet normas atitinka. O po savaitės neurologas išrašė siuntimą į kauną doh.gif na, manau blogiau nebus. bet kažkaip sunkiai man čia su tuo vaikiuiku. per daug imu į galvą. dukra kai augo, nei mankštų, nei ko nors panašaus - viskas savaime.


Sveiki, manau ir mes prie Jusu prisijungsim, nes patingim kartais 4u.gif
Labai nesisielok, mano mazius tik 10men. pradejo sliauzioti, po to issikibes atsistojo. O dabar kai pastatau ant keturiu, tai jis tik truputi paropoja ir jau stojasi, nes nori eiti biggrin.gif Juk buna vaiku, kurie pirma ismoksta vaikscioti, o po to ropoti.
O del gydytoju, tai musu gydytoja irgi turejo priekabiu, siuntinejo pas kt. gydytojus, bet nuejusi tik pasigailejau....nes dave siuntima tirtis i ligonine, bet vaikas ir be tyrimu po keliu dienu pats sliauzti ir stotis pradejo mirksiukas.gif tai manau, kad ateis laikas ir ismoks vaikutis pats...
Ligoninej taip ir nebuvom, nes be reikalo vaiko netraumuosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svikte: 27 birželio 2009 - 17:06
ačiū visom už palaikymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif . tikrai manau, kad visiems ateina savas laikas. maniškis man pakankamai aktyvus, nors normaliai nešliaužia, bet ant keturių atsistoja, kaip šuniukas, aplinkui sukasi 360 laipsnių ir pasiekia visko ko reikia, tiesa kažkaip dar pavyksta atgal šliaužti . tad manau, viskas bus labai gerai smile.gif . kai lakstysime, būtinai pranešiu.
Atsakyti
mes dar nevaikstom ,bet to nesureiksminu dar daug laiko turim tam ismokti smile.gif tik man neramu kad da nieko nepasakom samoningai burbuliuojam daug sakom mamam tete da le de ir panasei bet samoningai dar ne ,ir dar vis nerodom pirstuku kai paklausem kur koks nors daigtas
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 06 27, 21:28)
mes dar nevaikstom ,bet to nesureiksminu dar daug laiko turim tam ismokti smile.gif tik man neramu kad da nieko nepasakom samoningai burbuliuojam daug sakom mamam tete da le de ir  panasei bet samoningai dar ne ,ir dar vis nerodom pirstuku kai paklausem kur  koks nors daigtas

Pirstuku ir maniskis nerodo, jei paklausi kur lempa, kur tetis, tada akytem parodo smile.gif Ir šnekam tik sava kalba, tik kartais ne, atu (ačiu) tepasako. Manau dar turim laiko visko ismokti.
Gydytojai vadovaujasi standartais, o gi ne visi vaikai vienodi.
Atsakyti