Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(Ausra1976 @ 2009 06 01, 17:44)
tik neseniai cioce is manes isejo ir ta kaip uzvesta tai ka dar nevaisto pats,tuoj man kompleksa ivarys arba siusiu toli toli toli......
psihiniai kazkokie

Mus tokiu pat klausimu aplinkiniai atakuoja jau gera menesi doh.gif Vis dazniau pastebiu didejanti ''eksperciu'' skaiciu, kurios uztikrintai teigia, kad kudikiai ismoksta vaikscioti 9 - 10 men. Neva, jei 10 men vaikas dar nevaiksto - reikia ieskoti priezasties... Net nejuokinga.
Man labai patinka musu neurologe. Pastaraji karta, kai lankemes, ji sako: na, dabar ateisit, kai ismoksti vaikscioti, o tai bus...kazkur metuku su trupuciu smile.gif
Atsakyti
na siandien jau kelios padrasino,sako kaip sparciai ir tvirtai berniukas uz rankytes paimtas eina rolleyes.gif tai as taip ir nosi uzrieciau ax.gif (tik norejosi paklaust,o ka daugiau nieko ir nesakysit lotuliukas.gif )
Atsakyti
na musu tokiais klausimais dar nieks neatakuoja nors 1karta buvo kai sake dar nevaikstot o as pasakiau kad mums ismokt vaikscioti dar laiko daug yra smile.gif mane daugiua neramina tokie dalykai kad mes da nemokam imti smulkiu daiktu graziai su dviem pirstukais ,kad ate rodom visai kiat puse ne delniuku o kita pusyte ranka pasuke ,kad dar nesnekam nesakom mama tete ,nors aisku laiko ismokti dar yra smile.gif
Atsakyti
Labukas
QUOTE(JurgaSim @ 2009 06 02, 17:40)
Mus tokiu pat klausimu aplinkiniai atakuoja jau gera menesi doh.gif  Vis dazniau pastebiu didejanti ''eksperciu'' skaiciu, kurios uztikrintai teigia, kad kudikiai ismoksta vaikscioti 9 - 10 men. Neva, jei 10 men vaikas dar nevaiksto - reikia ieskoti priezasties... Net nejuokinga.
Man labai patinka musu neurologe. Pastaraji karta, kai lankemes, ji sako: na, dabar ateisit, kai ismoksti vaikscioti, o tai bus...kazkur metuku su trupuciu smile.gif

Na kvaili visai, net piktumas suėmė, kur jau 9-10 mėn vaikšto savarankiškai, čia tik kai kurie vaikai taip anksti pradeda. normaliai tai nuo 12 iki 15 mėn patys bėgiot pradeda
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 06 03, 11:01)
Labukas

Na kvaili visai, net piktumas suėmė, kur jau 9-10 mėn vaikšto savarankiškai, čia tik kai kurie vaikai taip anksti pradeda. normaliai tai nuo 12 iki 15 mėn patys bėgiot pradeda

As irgi stebiuosi: kas gi pakeite vaiko raidos vystymosi lentele ir paankstino vaiku vaiksciojima? unsure.gif
Dazniausiai girdziu atsakyma, kad ''dabartiniai'' vaikai daug stipresni, gudresni nei buvome mes... Nera net ka atsakyti... smile.gif
Atsakyti
Na vaiksciot tai 9 men. nevaiksto, nebent tai super aktyvus vaikai. Bet kai kurie kiek zinau tokio amziaus truputy pastovi. Zengia viena zingsni ir krenta.
Va mano sesuo ,,visazine,, buvo neseniai uzsukus, tai klause ar dar netria jokio zodzio, nors mums tik 5 menesiai, tai sunervavo su savo nesamonem schmoll.gif Tipo jau tureciau pradet mokinti koki zodeli. Atsieit jos tai stebuklingas vaikas buvo, 5 menesiu jau gal dainavo, nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(almani @ 2009 06 03, 21:52)
Na vaiksciot tai 9 men. nevaiksto, nebent tai super aktyvus vaikai. Bet kai kurie kiek zinau  tokio amziaus truputy pastovi. Zengia viena zingsni ir krenta.
Va mano sesuo ,,visazine,, buvo neseniai uzsukus, tai klause ar dar netria jokio zodzio, nors mums tik 5 menesiai, tai sunervavo su savo nesamonem schmoll.gif  Tipo jau tureciau pradet mokinti koki zodeli. Atsieit jos tai stebuklingas vaikas buvo, 5 menesiu jau gal dainavo, nezinau schmoll.gif

Vaiksto ir 9 menesiu vaikuciai,mano dukra lygiai 9 menesiuku pradejo topint,o jau 9 ir savaites vienos labai gerai vaiksciojo biggrin.gif ,o bernuziukas 11 menesiu bet dar tik keli bandymai buvo ir tu issigando smile.gif tai dabar lakstom kaip patrake uz rankytes paimti,del to as nepergyvenu kiekvienas vaikas gimdamas atsinesa savo
Atsakyti
mes tik dabar pradejom pastoveti po keliata sekundizu vieni o 10men tai nesneku apie joki vaiksciojima smile.gif
o man idomu kaip jus mazieji rodo ate?graziai taisiklingai?ar ne?nes mes mojuojam ne delnu o krunpliu puse ir tai dar pirstukus sulenktus laikom doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, na del vaiksciojimo tai mums kaip ir nekliuva dar, bet del sedejimo ir dantu doh.gif Tai jau uzkniso juodai, kad dantu vaikas neturi blink.gif doh.gif Ka besutinku taip ir klausia "ar dantuku turit" blink.gif speju kitokiu klausimu nebera. Arba, kad neslaiuziojam ir nevaikstom (nors kai kuriu darugiu vaikai bendraamziai, jau isikibe vaiksto doh.gif aisku, kur nevaikscios kai vakas 8 menesiu sveria 12-13 kg ir yra tik 72 cm ugio doh.gif ) Zodziu... kaip kazkuri sake, galima ir mamai kompleksa ivaryt...
Atsakyti
QUOTE(latex @ 2009 05 29, 15:29)
mums nors jau beveik 9 men bet praktiskai nieko nemokam, nei atsisest (nors sedim tvirtai), nei ropot, nei atsistot, nei verciames ant pilvo, net "ate ate" nedarom. lankom masazus nuo 2 menesiu del labai padidejusio raumenu tonuso, bet jau prarandu vilti, kad vaikas ka nors ismoks daryti



Labukas,

Sustipres maziuke. Turbut mums mamoms reikia dideles kantrybes. mano mazius irgi panasiai nieko nedaro. Sportuojam nuo 3.5 men. Intensyviai. Dabar tik ant vieno sonelio pasisuka. Dar anksciau kokiu 6 men. nuo pilvo ant nugaros atsiversdavo. Dabar nei to nedaro. Sedim tvirtai. pats stengiasi keltis tik nieko neiseina. Tvirta kojyte stovim. taciau kai keturiom pastatau jokio judesio nedaro. Zodziu pats tik tvirtai sedi ir zaidzia siekdamas zaisliukus. Ant pilvo irgi nepatinka.
Bet tikiu kad viskas bus gerai. labai sunku tos kantrybes semtis. Bet reikia.
Parasykit kaip sekasi toliau Jusu mazajai.
Atsakyti
kur visi tinginiukai pradingo?o gal tokiu jau nebera? g.gif
o mes vis dar nenorim laikytis buteliuko ,na laikomes kai norima tsigert bet kad pries uzmiegant patc laikytusi net minties nera doh.gif dar nerodom pirstuku kur akytes kur nosyte ir.t.t. na ir dar nieko nesakom samoningai tokie vat jau mes biski tinginiaujam doh.gif
Atsakyti
Mano mergina taip pat tinginiuke, normaliai vartytis pradejo tik 8 menesiu. Va dabar pati atsitoja kur nors isikibusi, bet viena (niekur nesilaikydama) nepastovi, ate taip pat dar nemoka daryti, tik kai pro duris einam pati sau pasisako ate ate biggrin.gif
Atsakyti